
175 stemmen | gemiddelde 3,34
Verenigde Staten
Rock
Label:
RCA
Sucker Train Blues (4:27)
Do It for the Kids (3:55)
Big Machine (4:25)
Illegal I Song (4:17)
Spectacle (3:41)
Fall to Pieces (4:30)
Headspace (3:42)
Superhuman (4:15)
Set Me Free (4:07)
You Got No Right (5:35)
Slither (4:08)
Dirty Little Thing (3:57)
Loving the Alien (8:20)
Bodies [Live] *
Surrender * (4:25)
No More No More * (5:39)
Fall to Pieces [Acoustic Version] * (4:09)
Negative Creep * (6:49)
toon 5 bonustracks totale tijdsduur: 59:19 (1:20:21)totale tijdsduur: 59:19 (1:20:21)
* = niet op elke versie van dit album aanwezig
RODI_RACING
[permalink] geplaatst op 30 april 2006, 17:24 uurzit muziekaal goed in elkaar (goeie gitaristen)
vond axl een asshole met een irritante stem
dus ze zijn voorruit gegaan.
al denk ik dat slash ook een dominant mannetje is wat van manipuleren houd.
geeft niet, is en degelijk album maar ook wel fris.
4,0*
1,5
[permalink] geplaatst op 3 mei 2006, 22:04 uurHm ja, de muziek zit allemaal wel strak in elkaar, maar ik heb juist een beetje moeite met Scott Weiland. Het mist toch wat. Slash is wel lekker op dreef, net zoals de andere twee, die zich goed staande weten te houden.
4,0
[permalink] geplaatst op 4 mei 2006, 23:43 uurIk trek de stem van Weiland minstens zo goed als die van Axl Rose. Muzikaal klinkt het wat achterhaald maar toch wel zo lekker!
Mojo Pin
[permalink] geplaatst op 20 juli 2006, 22:58 uurLeuk album, jammer van Fall to Pieces.
[permalink] geplaatst op 18 augustus 2006, 17:21 uurIk kan zanger Weiland niet uit staan!! Wat een verschikkelijk slechte zanger aaaaaaaaaaaah!
Jammer dat de geniale Slash hiermee samenwerkt!
4,5
[permalink] geplaatst op 20 augustus 2006, 15:48 uurVind het juist een geweldig goede anger hij heeft een heerlijk sleazy stemgeluid wat perfect past bij een band als Velvet revolver, ook weet hij in nummers als Fall To Pieces heel veel emotie in zijn stem te gebruiken. Nee ober Scotty niets dan lof. Ik vind zelf slash altijd een beetje overgewaardeerd, geen slechte gitarist, maar wel een die heel duidelijk bezig was zijn beperking weg te stoppen achter zijn imago
4,0
[permalink] geplaatst op 12 september 2006, 0:53 uurdeze plaat draait als een tierelier
rock n roll welkom terug Slash

3,0
[permalink] geplaatst op 7 augustus 2007, 2:17 uurTja, het is misschien wel 'rock 'n roll', maar ik vind dit nogal een eenzijdige plaat met weinig tot geen verschil in de nummers, die bij mij niet willen blijven hangen (behalve Falling To Pieces).
Scott Weiland is absoluut op alle fronten een betere zanger dan die schorre krielkip, maar ik hoorde hem toch echt veel liever met z'n ouwe maatjes van Stone Temple Pilots, die toch veel meer dynamiek bezaten. Dit gaat me teveel het ene oor in, het andere uit zonder veel indruk te maken.
3.
Harald
[permalink] geplaatst op 7 augustus 2007, 7:22 uurkaztor schreef:
Tja, het is misschien wel 'rock 'n roll', maar ik vind dit nogal een eenzijdige plaat met weinig tot geen verschil in de nummers, die bij mij niet willen blijven hangen (behalve Falling To Pieces).
Scott Weiland is absoluut op alle fronten een betere zanger dan die schorre krielkip, maar ik hoorde hem toch echt veel liever met z'n ouwe maatjes van Stone Temple Pilots, die toch veel meer dynamiek bezaten. Dit gaat me teveel het ene oor in, het andere uit zonder veel indruk te maken.
3.
it's heard and it's gone...dit gevoel heb ik ook zo'n beetje.
3,0
[permalink] geplaatst op 7 augustus 2007, 10:42 uurHarald schreef:kaztor schreef:
(quote)
it's heard and it's gone...dit gevoel heb ik ook zo'n beetje.
Ja, het klinkt me teveel als 'Laten we een lekkere rock 'n roll-plaat maken!' waarbij nuances gemeden zijn.
3,0
[permalink] geplaatst op 31 augustus 2007, 19:38 uurIk moet toegeven dat de Velvet Revolver een goede band. Maar toch hoor ik liever Axl Rose in plaats van Scot Weiland. Omdar Axl echt een leadzanger is en Scot Weiland eigenlijk maar een beetje meezingt.
LocoHermano
[permalink] geplaatst op 31 augustus 2007, 19:45 uurStaat stof te happen in de kast. Zo'n schijfje dat toen 'wel ok' was en tegenwoordig de dertiende in het dozijn is. Doorspoelen.
[permalink] geplaatst op 10 september 2007, 19:25 uurOpzicht zijn de nummers wel mooi maar dan moet je ze wel als nummer nemen want als je alle nummers is goed luistert kom je erachter dat veel nummers zijn gebaseert op GN'R nummers of op andere VR nummers niet echt creatief dus, Fall to Pieces - Paradise City om maar een voorbeeld te noemen
3,0
[permalink] geplaatst op 4 november 2007, 15:20 uurAls je dit ablum vergelijkt met de meeste albums die op dit moment uitkomen is het een zeer sterk album maar als je het vergelijkt met. Guns 'n roses albums is het zeer matig. Behalve het Nummer Dirty Little Thing.
3,0*
[permalink] geplaatst op 11 december 2007, 14:54 uurNooit begrepen wat mensen aan Guns 'n Roses vonden. Afgrijselijke stem die Axl Rose, niet om aan te horen. Nummers niet perse slecht, maar duurden mij veel te lang (had echt een schijthekel aan de uitloop van November Rain).
Verder maakt het me eigenlijk nooit zoveel uit wie er zingt, het gaat me voornamelijk om de composities. Ik vond Purple van Stone Temple Pilots een goede plaat en had geen enkele moeite met Weiland.
Velvet Revolver kan ik nog weinig over zeggen, maar de paar nummers die op YuoTube te vinden overtuigen me vooralsnog niet.
[permalink] geplaatst op 11 december 2007, 14:56 uurEn o ja, het meest gedenkwaardige wat Slash wat mij betreft gedaan heeft is de solo in Kravitz' Always On The Run.
3,0
[permalink] geplaatst op 8 januari 2008, 17:39 uurTja, wat zal ik hier over zeggen? Allereerst haalt dit album niet met de albums van Guns n' roses ten tweede vind ik Axl Rose een veel betere zanger dan scotty weiland en tot slot ik kan dit album niet in een keer af beluisteren. Het eerste nummer dat vind ik echt goed het tweede al minder en bij de derde vind ik het herrie. Maar goed na al deze kritiek heb ik ook wat pluspunten. Dirty little thing is een goed en komaan Fall to pieces en loving the Alien kunnen er ook nog wel mee door. Maar voor de rest vind ik het zeer matig
3*
3,5
[permalink] geplaatst op 27 februari 2008, 18:10 uurGoeie rock-plaat! Leuk die cover van de sex pistols live.
MICKJES
[permalink] geplaatst op 22 maart 2008, 15:41 uurScott Weiland is absoluut op alle fronten een betere zanger dan die schorre krielkip, Ja mischien is Scotty Weiland wel een betere zanger dan Axl Rose. Maar lang geen betere songschrijver. Dit album is niet slecht en er staan wel een paar aardige nummers op zoals Fall to pieces, Loving the alien, You got no right en Dirty little thing. Maar dit album haalt het in de verste verte niet met de albums van Guns n' roses.
3,0*
4,0
[permalink] geplaatst op 12 april 2008, 19:59 uurSlither is toch wel een gruwelijk lekker nummer. Jammer alleen dat de riff nogal lijkt op die van Sex Type Thing van STP.
yEYo!
[permalink] geplaatst op 8 juli 2008, 16:41 uurFall to Pieces is prachtig in ieder geval.
Maar voor de rest valt het erg tegen,lijkt alsof geen enkel nummer echt origineel is haast.
Omdat er toch een paar goeie intro's en solo's van slash bij zitten,net een voldoende.
3.0*
Mr_White
[permalink] geplaatst op 5 september 2008, 21:57 uurZonder Axl klinkt het toch allemaal een beetje minder maar met nummers als Sucker Train Blues, Fall To Pieces, Slither en Dirty Little Thing is dit toch nog altijd een geweldig album.
[permalink] geplaatst op 28 oktober 2008, 10:54 uurMetallicRoses schreef:
Fall to Pieces - Paradise City om maar een voorbeeld te noemen
Die 2 nummers lijken toch echt in niets op elkaar, niet qua riffs, structuur of zanglijnen.
Paulusss
[permalink] geplaatst op 21 december 2008, 15:20 uurSlither is goud, een aantal andere nummers gaan ook wel, maar verder matig.
3,0
[permalink] geplaatst op 15 februari 2009, 20:29 uurLeuk album, slither en Fall to pieces zijn de allerbeste. De rest gaat redelijk.
2,5
[permalink] geplaatst op 28 februari 2009, 18:20 uurEcht slecht is het allemaal niet, maar kan geen enkele song noemen die ik echt goed vind. Nee dit is niet echt aan mij besteed, kan geen drie favoriete tracks selecteren.
[permalink] geplaatst op 28 februari 2009, 18:24 uurHet vinden van een opvolger voor de vocale positie laat ook behoorlijk opzich wachten.
2,5
[permalink] geplaatst op 18 april 2009, 9:12 uurWaarom zeurt iedereen om Axl,... het is een compleet nieuwe band, heeft uiteindelijk niets met Axl of Guns N Roses te maken, het zijn niet meer dan Ex-leden, je gaat toch ook niet vragen om de exbandleden van Scott? Als dat gezeik over Guns N'Roses etc nou is zou zijn afgelopen, zou deze plaat waarschijnlijk meer worden gewaardeerd, evenals Contraband, die overigens ook helemaal niet slecht is.
3,0
[permalink] geplaatst op 24 juli 2010, 17:09 uurEerst vond ik dit leuker, luister nu eigenlijk geen enkel nummer meer, behalve af en toe Slither.
Voornamelijk de eentonigheid en de stem van Scott Weiland weerhouden me hiervan.
Houdbaarheidsdatum verstreken?
2,5
[permalink] geplaatst op 4 september 2010, 17:58 uurDeze plaat is wel veeeeel beter dan Libertad
2,5
[permalink] geplaatst op 5 maart 2011, 21:39 uurIk heb hem van de week weer eens opgezet, had dat al sinds 4 september 2010 niet meer gedaan en het was dus weer eens tijd, tijdens het in bad gaan(lach niet), toen had ik er namelijk tijd voor.
En het valt me toch altijd wel mee! Maar toch ben ik van mening dat de heren beter moeten kunnen, dus ben benieuwd hoe de nieuwe plaat er uit komt te zien.
Begint erg lekker en het Guns N' Roses gehalte is hier weer aardig hoog, net als op Its Five O' Clock Somewhere. Maar toch zitten er inkakkertjes in en kan oom Scott weer eens vervelend aanwezig zijn, vind het gek dat zijn stem zo veel hoger is bij VR dan bij STP maar goed, terug naar het album.
Gewoon lekkere Rock N Roll die zeker niet stoort en ook bij vlagen erg goed is.
4,5 sterren voor deze, verhoog m van 4
2,5
[permalink] geplaatst op 11 juni 2012, 21:53 uurSlash is een meer dan uitstekende gitarist. Dat laat hij ook weer horen op "Contraband" van Velvet Revolver. Maar een goede gitarist alleen maakt nog geen goed album. Slash strooit weer met het grootste gemak met aanstekelijke riffs, maar het songmateriaal is gewoonweg te zwak om overtuigend te worden. Daarnaast vind ik Scott Weiland als zanger geen lichtpunt. Wat mij betreft was hij beter op zijn plek bij de Stone Temple Pilots. Een positieve uitzondering op dit alles is het nummer "Slither", maar dit nummer kan de rest van de plaat niet redden. "Contraband" is inwisselbare rock en niet onderscheidend genoeg.
4,5
[permalink] geplaatst op 19 november 2012, 22:23 uurEen stevige, ouderwetse, lekker vunzige rockplaat, met dertien uitstekende nummers waar ik persoonlijk niet één zwakke broeder tussen kan vinden (zelfs de ballades zijn geweldig) en met een zanger wiens psychedelische stem wonderwel past bij het stevige fundament van meestergitarist Slash & co. Niet "nieuw" of "vernieuwend", wel consistent, overtuigend, vol zelfvertrouwen en van A tot Z ijzersterk. Heerlijk om deze waanzinnige gitarist weer eens omringd te zien door een band waarmee hij een echt fantastische plaat heeft kunnen maken.