
42 stemmen | gemiddelde 3,79
Verenigde Staten
Rock / Roots
Label:
Rounder
Who Knew (3:30)
Former Me (2:48)
Where the Sun Don't Shine (3:07)
Down to Memphis (3:05)
Strange Days (3:10)
Cherry Street (3:43)
Fonda-Lina (3:20)
Leaving in the Morning (2:37)
Oh Mary (3:34)
Old Friend (3:55)
Roll On (4:43)
Bring Down the Curtain (2:51)
totale tijdsduur: 40:23totale tijdsduur: 40:23
Joy
[permalink] geplaatst op 21 december 2010, 18:46 uurook lekker in de winter die cale
erg knap, je hele leven hetzelfde doen, en toch verveelt cale zelden
[permalink] geplaatst op 22 december 2010, 17:19 uurJoy schreef:
ook lekker in de winter die cale
erg knap, je hele leven hetzelfde doen, en toch verveelt cale zelden
In de zomer verveelt hij, mij ook helemaal niet....lekker loom in de schaduw op een warme dag.....
3,5
[permalink] geplaatst op 13 januari 2011, 21:03 uurNet ingecasht. Het is wederom een hele fijne schijf geworden.
'Where the sun don't shine' hahaha. Als hij het zingt, klinkt het zo vriendelijk.
Zomers: potje bier in de tuin; 's winters potje bier op de bank. En luisteren maar, zo heerlijk laidback!
[permalink] geplaatst op 7 februari 2011, 22:47 uurHeee, een 'nieuwe' van JJ Cale! Mijn vader was altijd groot fan en had alles van de man. Hij was altijd zo'n beetje de eerste die een nieuwe cd van hem in huis had, en zodoende kregen wij een flinke dosis JJ Cale met de paplepel ingegoten (je kunt het slechter treffen

)
Na het overlijden van mijn vader verloor ik JJ ook wat uit het oog, en zie ik nu dat hij nog altijd platen maakt. Ik dacht eigenlijk dat er alleen maar nog 'verzamelaars' uitkwamen hier en daar.
Ben erg benieuwd, de ratings zijn in ieder geval veelbelovend!
4,0
[permalink] geplaatst op 19 februari 2012, 20:29 uurRoll on...ain't nothing to it...althans zo lijkt het toch voor deze oudgediende. Al zo'n 40 jaar lijkt hij ze nonchalant uit zijn mouw te schudden. Vlot kabbelende liedjes met subtiel gitaarspel, maar o zo fijn. JJ Cale heeft de 'laid back' sfeer zowat eigenhandig uitgevonden of op zijn minst naar een hoger plan getild. Bring Down the Curtain? Wat mij betreft mag hij nog er een paar jaren aan vastplakken.
4,5
[permalink] geplaatst op 4 april 2012, 21:06 uurMensen toch! Die tekst van Old Friend is puur kippenvel! Gewéldige artiest, deze Cale.