
121 stemmen | gemiddelde 3,96
België
Rock
Label:
Naïve
Zero Hour (3:36)
Sick of Boys (3:05)
Blonde Fire (3:40)
Zorayda (3:31)
Future Words (4:00)
Mystery Bruise (2:46)
Of Asteroids and Men Plus Added Wizardry (6:18)
Blue World Order (4:34)
Flamencorpse (3:13)
VRMNSMR (4:00)
totale tijdsduur: 38:43totale tijdsduur: 38:43
4,0
[permalink] geplaatst op 15 december 2009, 15:00 uurazra schreef:
Belgen met talent!
Als Nederlander heb ik natuurlijk vooroordelen over de Belgen, clichématig in mijn brein ingeboord door de massa om me toch een beetje op een speelse wijze superieur te voelen. Het is ook makkelijk, als je ze hoort praten klinkt het alsof kinderen zijn die woorden voor het eerst lezen en niet weten hoe ze het moeten uitspreken, Engels is onbekend voor hun, de uitspraak wordt vaak vertaald naar het Belgisch.
Grappig. Het valt mij net altijd op dat ik een Hollander er zo uitpik als hij/zij Engels praat. Dat Hollandse accent is er echt niet uit te krijgen. Ik dacht altijd dat ons Vlaams een stuk neutraler/vlakker en dus minder herkenbaar is.
azra schreef:
Dit album is geen typische rock, allesbehalve dat. Dit kan een nieuw genre worden. Het heeft de rauwheid van punk, de instrumentale kracht van noise, de melodieën van rock tot post-punk en een stem die tot het kippenvel-niveau behoort.
Het is misschien omdat het genre al een jaar of 15 verbannen is naar de geschiedenisboeken dat het niet wordt vernoemd, maar mijn eerste bedenking was dat we in België nooit een groep hebben gehad die zo grunge klonk. En is grunge niet een beetje wat jij hier beschrijft?
4,5
[permalink] geplaatst op 15 december 2009, 15:10 uurJa, maar ik houd er niet van om de naam 'grunge' hardop te zeggen. Om de een of andere reden vind ik het vrij negatief klinken als een band Grunge maakt. (maar dat ligt waarschijnlijk aan mij)
Ik wou enkel aangeven dat het door zoveel verschillende stijlen raast dat het gewoon énorm sterk is.
Ook nog een comment over de muziek zelf ? Ben benieuwd of het een krappe 3.5 * is of juist een hele ruime, want ik dacht dat dit een typisch hate it or like it album was.
4,0
[permalink] geplaatst op 15 december 2009, 17:00 uurwe hebben hier ook al een paar keer de naam groeiplaat horen vallen. Ik reken er nog een beetje op dat het daaraan ligt. Voorlopig een 3-tal keer beluisterd.
3,5* is geen slechte score, maar eerlijk gezegd had ik er meer van verwacht na twee weergaloze optredens (ook reeds aangehaald hier) en de verslavende singel 'Future words'. Maar nogmaals, ik reken er stilletjes op dat ze beetje bij beetje naar, pakweg, 4,5* klimt.
4,5
[permalink] geplaatst op 15 december 2009, 17:15 uurPas zodra Flamencorps je favoriet is, en het dan nog steeds op 3.5 * staat is de hoop verloren. Dat lied staat symbool voor groei.
Ik heb ook nog hoop dat ze komend jaar op Pinkpop of Dour verschijnen - dat zou wel mooi zijn

5,0
[permalink] geplaatst op 14 januari 2010, 19:48 uurHet moet gezegd zijn: gewoon wereldklasse !!!!!!
[permalink] geplaatst op 3 februari 2010, 17:43 uurDe nummers Blonde Fire en Future Words luisteren alvast heerlijk weg. Rest van het album binnenkort keer proberen. Zal wel van wat minder niveau zijn heb ik het vermoeden. Of heb ik het mis?
4,5
[permalink] geplaatst op 3 februari 2010, 18:04 uurBehoorlijk mis

Dit album knalt aan een stuk door op zelfde hoge niveau... heerlijk.