
9 stemmen | gemiddelde 3,50
Verenigde Staten
Hip-Hop
Label:
Strangetotale tijdsduur: 1:17:06 (1:24:13)totale tijdsduur: 1:17:06 (1:24:13)
* = niet op elke versie van dit album aanwezig
5,0
[permalink] geplaatst op 21 oktober 2009, 21:29 uurHet nieuw album van Tech N9ne. Ik ben hem al aan het downloaden. De snippets klonken in ieder geval al veelbelovend. (Duh, het is Tech N9ne)
Brotha Lynch hung en T-Nutty staan ook op dit album. T-Nutty is een flowmeester en Lynch dropt een zeer goede vers (dat liedje was al eventjes uitgekomen)
[permalink] geplaatst op 22 oktober 2009, 8:40 uurLaat me even weten als het klinkt als Show Me a God, want die is erg lekker. Als dat nummer een uitzondering is en de rest klinkt zoals Killer bijv., dan laat maar

. Ik zie al wat vervelende namen staan, dus vrees het ergste. Eerst maar even de snippets proberen straks dan maar voor de zekerheid.
Relax
[permalink] geplaatst op 23 oktober 2009, 0:51 uurHet album klinkt wel weer ouderwets Tech N9ne.. gelukkig.
Alleen is het nu meer duistere rap, wel lekker als je wat agressief bent of gewoon van die muziek geniet.
[permalink] geplaatst op 23 oktober 2009, 11:36 uurHeb de snippets geluisterd, maar zitten toch wel weer veel irritante Dirty South-geluiden in als ik het niet mis heb. Laat hem toch maar links liggen. Als er nou echt niets was dat ik nog moest luisteren deze tijd had ik hem misschien nog wel geprobeerd om het zeker te weten, maar dat is alles behalve het geval nu.
[permalink] geplaatst op 25 oktober 2009, 15:10 uurTech N9ne met alweer een nieuw release.
Edit: Show Me a God is eigenlijk best een leuk nummer.
[permalink] geplaatst op 25 oktober 2009, 17:35 uurBlacken the Sun vind ik persoonlijk een geweldig nummer. Demons is ook leuk, alleen 36 verneukt het nummer een beetje. Voor de rest moet ik deze plaat nog luisteren.
[permalink] geplaatst op 26 oktober 2009, 17:59 uurDit kan mij toch veel meer bekoren dan Killer. Vele malen donkerder en wat staan er toch een aantal catchy refreinen op, zeg. Dit album heeft me dan toch wel verrast.
[permalink] geplaatst op 27 oktober 2009, 21:01 uurJorg-E een 5 en BZN 0,5 hmm, hate it or love it.
[permalink] geplaatst op 27 oktober 2009, 21:03 uurBlackened the Sun staat in ieder geval genoteerd als één van de tracks van het jaar. Vooral dat refrein, op dat moment wanneer de bas en de trombone (?) samenkomen.
[permalink] geplaatst op 1 november 2009, 15:17 uurK.O.D. is beter dan ik verwacht had, toch is het nog steeds een typisch Tech N9ne album. De kenmerkende pompende beats, de harde woorden van de rapper zelf, refreintjes die in je kop blijven hangen (helaas vaak in negatieve zin) en een donkere sfeer die te cliché is. Toch heeft K.O.D. iets heel vermakelijks over zich heen, aan de ene kant is het leuk omdat het soms zo fout is maar aan de andere kant is het soms ook zo leuk omdat het een redelijk niveau haalt. Ook typerend is dat dealbums van Tech regelmatig volstaan met erg zwakke gastartiesten, althans dit is de laatste tijd het geval. En dat breekt ook dit album op, daardoor komt het toch geen moment in de buurt van een voldoende.
[permalink] geplaatst op 2 november 2009, 15:08 uurstem verwijdert, excuses mensen was niet echt tof van me
was in een vervelende bui

[permalink] geplaatst op 2 november 2009, 17:58 uur
[permalink] geplaatst op 11 november 2009, 22:48 uurThe biggest surprise on the charts last week Tech N9ne's K.O.D. sold another 10,000 units, pushing him just outside the Top 50. The Kansas City rapper, who has sold over one million records independently in the course of his career, has developed his Strange label extensively this year, signing Brotha Lynch Hung, and developing local talent, Krizz Kaliko and Big Scoob.
Bron: HHDX
Je kan veel over Tech zeggen maar doet het 'em wel.

5,0
[permalink] geplaatst op 12 november 2009, 17:39 uurEn dan nog wel zonder mijn support, want ik heb dit album nog steeds niet in de winkels zien liggen (en ik mag geen albums meer online bestellen, damned!)
Signing Brotha Lynch Hung... Lynch staat inderdaad getekend bij Strange Music en gaat zijn album genaamd Dinner & a Movie in maart uitbrengen. Ik hoop dat er een paar liedjes met Tech N9ne opstaan, want Lynch en Tech zijn een goed duo vind ik.
Relax
[permalink] geplaatst op 12 november 2009, 17:57 uurTech N9ne begint ontzettend populair te worden in Nederland onder de hip-hop liefhebbers merk ik al gauw.
Dat zijn vooral de mensen die naar de mainstream van hip-hop luisteren, aldus Jay-Z en dergelijke.
Wie weet komt Tech er op een dag nog wel doorheen?
2,5
[permalink] geplaatst op 24 november 2009, 1:48 uurEn rapper waar qua potentie meer inzit als wat hij tot nog toe laat zien zo zie ik Tech N9ne. Ik vind zijn stijl op een of andere manier niet bij hem passen. Ik heb hem een verse horen doen op de beat van The Anthem samen met Eminem Xzibit ChinoXL enz enz daar was hij meester
5,0
[permalink] geplaatst op 24 november 2009, 21:14 uurDie track Strange Music Box is gewoon veel te fucking goed. Tech, Krizz en Lynch doen het alle 3 ongeloofelijk goed! Vandaag misschien 15 keer afgespeeld.
Dinner and a Movie van Lynch komt 23 maart trouwens.