The White Stripes - Under Great White Northern Lights (2010)

15 stemmen | gemiddelde 4,00
Verenigde Staten
Rock
Label:
Third Man
Let's Shake Hands
Black Math
Little Ghost
Blue Orchid
The Union Forever
Ball and Biscuit
Icky Thump
I'm Slowly Turning into You
Jolene
300 MPH Torrential Outpour Blues
We Are Going to Be Friends
I Just Don't Know What to Do with Myself
Prickly Thorn, But Sweetly Worn
Fell in Love with a Girl
When I Hear My Name
Seven Nation Army
[permalink] geplaatst op 4 februari 2010, 18:57 uurBest Of. Waarom niet

ze hebben al heel goed werk geleverd =). Ik had toch liever een nieuw album gehad maar ja

.
[permalink] geplaatst op 5 februari 2010, 13:13 uurVoor zover ik het weet is het een livealbum..
[permalink] geplaatst op 10 februari 2010, 15:42 uurIk mis The Hardest Button To Button.
[permalink] geplaatst op 13 februari 2010, 16:20 uur
5,0
[permalink] geplaatst op 15 februari 2010, 16:11 uurAlbum komt als cd, als dvd, als cd&dvd, als 2 dvd, cd 7" single & als 6cd 2dvd en nog veel meer. Succes met zoeken naar de juiste editie!
[permalink] geplaatst op 23 februari 2010, 9:09 uurof koop ze gewoon allemaal!

kan nooit geen kwaad
[permalink] geplaatst op 8 maart 2010, 22:01 uuroh wat weten ze weer een heerlijke bak vuige herrie neer te zetten met z'n tweeën! Doet verlangen naar een doorstart!
4,5
[permalink] geplaatst op 15 maart 2010, 20:17 uurDit is nou heerlijke recht voor zijn raap rock muziek. Geweldig om die energie vrij te horen komen. Catchy rifjes en rock `n roll. Naast het herkenbare gitaargeluid, vind ik de zang ook nog eens geweldig lekker. Deze behoort tot één van de beste "live" platen ooit.
5,0
[permalink] geplaatst op 16 maart 2010, 9:53 uurplatedraaier schreef:
Deze behoort tot één van de beste "live" platen ooit.
300 MPH Torrential Outpour Blues is absoluut briljant. Jack en Meg White op hun allerbest. Het staat symbool voor de pure eerlijke ruige vuige rock 'n roll die zij in 2007 in Canada live speelden. Dit album staat er vol mee. Wat een power knalt er uit je boxen zeg!
Het nummer wordt gevolgd door We Are Going To Be Friends: een mooi rustig popliedje. En ook dat is helemaal raak. Jack White zingt dit fraai en toont maar weer eens aan een alleskunner te zijn. Slottrack Seven Nation Army is 'liver' than live: alles komt alive. Je hoort hier ook de ultieme krijsende gitaar.
Het mooie aan dit live album is dat het in eerste instantie soms wat rommelig overkomt. Maar dat is het niet, ze weten precies wat ze doen. Het levert juist die oer-live sound op die ze willen neerzetten. Ik moet dan ook denken aan live albums van Jimi Hendrix en Led Zeppelin. Ik bedoel maar.
Dit is werkelijk gruwelijk briljant. Weg met de muziekevolutie: leve de Rock 'n Roll!
4,0
[permalink] geplaatst op 17 maart 2010, 17:08 uurDe Icky-Thump nummers klinken inderdaad erg lekker. joramhoogink omschrijft het perfect, een heerlijke bak vuige herrie!