Metallica - St. Anger (2003)


 

 
Metallica - St. Anger (2003)
524 stemmen | gemiddelde 2,48
mijn stem:
Verenigde Staten
Metal
Label: Universal
  1. Frantic (5:50)
  2. St. Anger (7:21)
  3. Some Kind of Monster (8:25)
  4. Dirty Window (5:24)
  5. Invisible Kid (8:30)
  6. My World (5:45)
  7. Shoot Me Again (7:10)
  8. Sweet Amber (5:27)
  9. The Unnamed Feeling (7:09)
  10. Purify (5:14)
  11. All Within My Hands (8:48)
totale tijdsduur: 1:15:03



 

 

gebruiker
bericht

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 1 januari 2010, 15:20 uur
De relementen geven toch duidelijk aan dat je een album in zijn geheel moet kennen alvorens je mag stemmen. Het is nu op basis van de eerste nummers een anti stem en waarschijnlijk ga je gewoon mee in wat de meesten hier zeggen. Misschien bevallen de laatste nummers jou wel een stuk beter, want dat weet jij nu natuurlijk nog niet omdat je ze nog nooit hebt gehoord.

 

herman
(moderator)
avatar van herman
quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 1 januari 2010, 15:45 uur
Klopt, staat duidelijk in de gedragsregels op de Wiki.
Stem derhalve verwijderd.

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 14 januari 2010, 19:18 uur
Begin het album eigenlijk steeds meer te irriteren. Vorig jaar dacht ik daar anders over. Nu verlaag ik m'n stem naar een 2,5.

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 15 januari 2010, 19:59 uur
Eerlijk gezegd vind k dat nog best veel mensen dit album in hun top 10 hebben staan

 

quote
1,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 23 januari 2010, 23:52 uur
Wat mij betreft de grootste klote-CD van Metallica. Wat hier de bedoeling van is snap ik totaal niet. Dat koek-blik-achtige getrommel ook de hele tijd. Dit rockt voor geen meter, ik krijg er koppijn van. Godzijdank rockt hun laatste album wel weer de pannen van het dak. FLOP-CD >:(

 

quote
1,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 3 maart 2010, 15:53 uur
Zoals al gezegd, St. Anger heeft hier en daar een leuke melodie of een stevige riff, maar het verzuipt in veel te lang uitgesponnen nummers die echt geen 7 of 8 minuten hadden mogen duren en gaan vervelen mede doordat er geen solo's te bespeuren zijn. Zelfs Load/Reload had nog een paar solo's hier en daar, en daar was ik zeker niet triest om; het is altijd al een sterkte geweest van Metallica. Maar zelfs zonder solo's had dit nog een degelijk album kunnen geweest zijn. Helaas.

De teksten zijn te simpel, vallen te veel in herhaling en meestal vind ik de eerste helft van elk nummer nog meevallen maar begint het me daarna op de zenuwen te werken. Ik begrijp dat Metallica terug wilde naar de roots, maar dat doe je niet door het geluid bewust slechter te maken, want voorgaande albums waren qua productie ten minste nog top. Mijn petje af voor iedereen die een uur en een kwartier kan luisteren naar het tinnen gedrum zonder te grijpen naar de aspirine, want ik krijg er ernstige hoofdpijn van.

2* voor een aantal leuke ideeën hier en daar, en daarmee ben ik nog gul. Kan er natuurlijk iets mee te maken hebben dat een zeker ander album van deze groep bovenaan mijn top 10 prijkt. ;)

EDIT: Ok, ik zal eerlijk zijn, toen ik mijn review schreef, moesten de laatste 2 nummers nog komen. Wat een extreme bagger, die laatste 2! Daarvoor nog een halve ster eraf. Amai, wat doet mijn kop zeer na All Within My Hands.

 





niet ingelogd

34.700 gebruikers | 190.276 albums | 176.899 artiesten | 2.262.220 berichten | 1.415.363 stemmen