
409 stemmen | gemiddelde 4,11
Verenigde Staten
Hip-Hop
Label:
Bad Boy
Intro (3:24)
Things Done Changed (3:57)
Gimme the Loot (5:04)
Machine Gun Funk (4:16)
Warning (3:40)
Ready to Die (4:24)
One More Chance (4:43)
#! *@ Me (Interlude) (1:31)
The What (3:57)
met Method Man
Juicy (5:03)
Everyday Struggle (5:19)
Me & My Bitch (4:00)
Big Poppa (4:13)
Respect (5:22)
Friend of Mine (3:28)
Unbelievable (3:43)
Suicidal Thoughts (2:54)
Who Shot Ya * (5:19)
Just Playing (Dreams) * (2:43)
totale tijdsduur: 1:08:58 (1:17:00)totale tijdsduur: 1:08:58 (1:17:00)* = niet op elke versie van dit album aanwezig
5,0
[permalink] geplaatst op 28 januari 2010, 16:53 uurKwam er achter dat ik hier nog niet heb gestemd. 5 Sterren voor deze geweldige plaat. Biggie is in topvorm en zijn flow is echt geweldig!
5,0
[permalink] geplaatst op 2 februari 2010, 17:38 uurJAAAAAAAAAA BIGGIE OWNT. Wat een zalige plaat. Ik kan eigelijk geen minpunt vinden. Of ja toch wel. Friend of mine heeft echt een schijt beat en dan die chorus " you know that ain't right, with a friend of mine" echt afschuwlijk. Maja biggie rhymed wel zalig op dit nummer waardoor het toch niet compleet verneukt is

Een verdiende 5 sterren
4,5
[permalink] geplaatst op 2 februari 2010, 17:43 uurAls ik een kans had om terug in de tijd te gaan dan had ik dit en Me Against The World korter laten maken. Gewoon een aantal weg laten of zelfs toevoegen ( Party and Bullshit, Who Shot Ya).
5,0
[permalink] geplaatst op 4 februari 2010, 15:41 uur[quote]Kill_illuminati schreef:
Als ik een kans had om terug in de tijd te gaan dan had ik dit en Me Against The World korter laten maken. Gewoon een aantal weg laten of zelfs toevoegen ( Party and Bullshit, Who Shot Ya).[/quote
Ready to die is gewoon lekker zoals hij is. Maar me against the world zou wel korter mogen ja. Nummers als young niggaz en Heavy in the game doen het minder voor mij dus die ik zou ik wel laten vallen. Het album zou dan echt beter luisteren en mss wel beter zijn dan 7 day theory
4,5
[permalink] geplaatst op 4 februari 2010, 16:22 uurNummers Als Fuck Me (Interlude), Big Poppa, One More Chance en Me and My Bitch halen toch vaart uit het album. Vooral omdat de nummers niet bij het geheel passen. Ookal zijn het individueel goede tracks.
4,5
[permalink] geplaatst op 4 februari 2010, 18:43 uurIk vind die "neuk" scenes van Biggie ook verschrikkelijk. Kan ik echt niet aanhoren

Maar One More Chance en Me and my Bitch vind ik wel echt geweldige tracks en ook zeker bij het geheel passen. Respect en Friend of My vind ik minder.
4,5
[permalink] geplaatst op 4 februari 2010, 18:44 uur400e stem
Ik dacht dat ik al lang op dit geweldige album had gestemt, echt jeugd herinneringen hier aan.
5,0
[permalink] geplaatst op 1 maart 2010, 18:07 uurHet beste Album ooit gemaakt.
The Notorious B.I.G. heeft op dit een album een gevoel en flow te pakken die niemand hem tot nu toe ooit heeft nagedaan.
Ook al zijn de onderwerpen die hij aansnijdt niet het allerorgineelst, het maakt niet uit want de manier waarop hij het zegt is onnavolgbaar de woordkeuze en hoe hij zinnen in beats kan krijgen die er eigenlijk helemaal niet inpassen.
Machine Gun Funk is het beste nummer van deze plaat vanwege de geweldige beat en een flow die ik op geen enkel ander nummer ken!
4,5
[permalink] geplaatst op 10 maart 2010, 17:11 uurAlhoewel niet alle producties hier de tand des tijds helemaal doorstaan hebben is dit album van begin tot eind een klassieker. Briljante punchlines en verhalen die naderhand eindeloos vaak geciteerd zijn. Notorious is fascinerend vanwege de combinatie van het pooier/hustler-imago met zijn preoccupatie met de dood en bijbehorende kwetsbaarheid. Ik bedoel welke rapper sprak er ooit eerder over Suicidal Thoughts?