5,0[permalink] geplaatst op 18 maart 2013, 11:36 uur
Twinpeaks schreef: .Ook ik hoor Curtis' in de stem van Smith rondwaren ,maar ik vind het geen trucje.Meer een hommage..
Eveningguard schreef: Zoals je zelf al zegt: Het past goed bij dit soort muziek. Duidelijk zat dat het een soort ode is aan Isn Curtis.
Kan iemand mij een quote van Tom Smith geven waaruit dit blijkt ?
Ik pak er nu twee recente quotes uit, maar mensen blijven de link leggen met Curtis/Joy Division.
Dit is en blijft suggereren en doet de creativiteit van Editors ernstig tekort.
Enige wat mij bekend is dat zijn favoriete album Murmur van R.E.M. is.
» Laagste prijs voor dit album
The Back Room(€ 8,99) exclusief € 0,99 verzendkosten
4,0[permalink] geplaatst op 18 maart 2013, 12:56 uur
Dat hoeft toch niet door middel van een quote?Ik laat de dingen graag over aan de eigen beleving van de luisteraar.Gezien de hoge waarderingen doen we beiden Editors niet te kort lijkt me.Het constateren van het feit doet niets af aan de waardering omtrent de creativiteit.Wij ervaren een hommage aan Curtis', die er misschien helemaal niet is,maar het lijkt me iets te ver gaan om dit met een quote gestaafd te moeten zien.Het is puur de beleving van iets.Ik vind hun laatste album lijken op Sisters Of Mercy ,maar daarom is het nog geen gebrek aan creativiteit.Editors is onderscheidend genoeg voor een eigen smoel, en eert bewust of onbewust een grootheid uit het verleden.Niks mis mee hoor.
5,0[permalink] geplaatst op 20 maart 2013, 16:35 uur
Twinpeaks schreef: Ik laat de dingen graag over aan de eigen beleving van de luisteraar
Zo denk ik er ook over en dat is juist het leuke van muziek.
Wordt alleen een beetje moe van die continue vergelijking met Curtis op basis van Tom's stem.
Ik ken wel meer zangers met een bariton (Matt Berninger, Dave Gahan in mindere mate) en daar tref je de vergelijking veel minder aan. Maar goed we dwalen af.