David Arnold - Tomorrow Never Dies: Expanded (1999)

10 stemmen | gemiddelde 4,20
Verenigd Koninkrijk
Score
Label:
Chapter III
White Knight (8:29)
The Sinking of the Devonshire (7:06)
Company Car (3:07)
Paris and Bond (1:55)
The Last Goodbye (1:34)
Hamburg Break In (2:52)
Hamburg Break Out (1:26)
Doctor Kaufman (2:26)
*-3-Send (1:17)
Backseat Driver (4:37)
Underwater Discovery (3:37)
Helicopter Ride (1:34)
Bike Chase (6:44)
Bike Shop Fight (2:42)
Kowloon Bay (2:27)
Boarding the Stealth (4:38)
A Tricky Spot for 007 (2:48)
All in Day's Work (5:09)
Exclusive David Arnold Interview (11:02)
totale tijdsduur: 1:15:30totale tijdsduur: 1:15:30
4,5
[permalink] geplaatst op 18 maart 2004, 16:23 uur2 jaar vertraagde uitgebreide versie van de originele soundtrack die destijds was uitgebracht voordat alle muziek voor de film af was (vandaar is de muziek van de 2e helft van de film niet te vinden op de 1e release)
deze 2e release bevat nog heel wat extra kleine kunstwerkjes van david arnold waarvan het idd dood zonde was dat ze eerder weg waren gelaten....enige minpuntje is echter dat de gast artiesten (sharyl crow, kd lang, moby) weg zijn gelaten op deze release. in plaats daarvan krijgen we een 11 minuten durende interview met david arnold, vrij uniek en leuk om te horen dat zeker.....maar na 1 of 2 keer weten we het wel weer.
5,0
[permalink] geplaatst op 18 maart 2004, 17:30 uurdavidov schreef:
enige minpuntje is echter dat de gast artiesten (sharyl crow, kd lang, moby) weg zijn gelaten op deze release.
De bondsong van Crow hoort er natuurlijk wel gewoon op, maar kom op zeg K.D. Lang, niet om aan te horen (Moby is daarentegen ook nog wel aardig). Maar het is een expanded score waarop vaak dat soort geneuzel wordt weggelaten. Op een complete bootleg (zal vast wel in omloop zijn) zouden deze natuurlijk wel inbegrepen zijn. De Bike Chase was het grootste verlies op de normale cd. Naast de songs onbreekt vreemd genoeg
''Stationbreak'', allemaal te danken aan hoogstwaarschijnlijke financiele redenen. Ik heb deze expanded ooit eens gekocht, maar stom genoeg weer doorverkocht (samen met de inbegrepen videogame score van de game). Moet het helaas nu doen met een kopie. Ook hier weer 4.5 sterren
4,5
[permalink] geplaatst op 18 maart 2004, 18:34 uurik heb via iemand de soundtrack (letterlijk) geript van de dvd....dus alle nummers die maar in de film voorkomen...erg leuk, 1 nadeeltje...net als in de film valt het geluid uit of is het wat zachter als er gesproken is
ik baal ervan dat ik niet deze extended versie heb...en nooit heb gezien, tis dat ik momenteel niet zwem in het geld anders zou ik ervoor zorgen dat ik alle 007 cd's had. nu moet ik het maar doen meer dan 2GB aan mp3's (zitten ook radio spots bij, title songs that never made it, remakes, remixes, door zowel john barry als andere artiesten etc)
echt gek is het trouwens niet dat crow etc er niet opstaan....deze OST komt ook veel meer over als David Arnold's zijn versie van de film...met alleen zijn werk dus
5,0
[permalink] geplaatst op 18 maart 2004, 18:54 uurdavidov schreef:
net als in de film valt het geluid uit of is het wat zachter als er gesproken is

of je hoort geluidseffecten erdoor heen

4,5
[permalink] geplaatst op 18 maart 2004, 19:09 uurneo schreef:
(quote)
of je hoort geluidseffecten erdoor heen

hehe idd, nou niet alles...geen gun shots etc, maar wel weer gierende bommen die een paar honderd meter vallen.
het was trouwens een ramp op deze dvd rip op minidisc te zetten destijds....doordat tijdens die laatste nummers aan het einde van de film nogal af en toe het volume met 50% afneemt voor een one liner of weet ik ut (ja eigenlijk wel, ken de teksten bijna uit mn kop maar lets not start about that hehe) dat de minidisc recorder dan dacht van zoow dat nummer is klaar, knipt, nieuw nummer.....en zelfs op 2 plekken stopte met opnemen omdat er geen luid signaal meer kwam voor een tijdje....gevolg: ipv ongeveer 40 nummers had ik er 80....en 2 stukken van de film kon ik niet opnemen hehe, technologie staat voor alles

4,0
[permalink] geplaatst op 9 april 2006, 1:46 uurEindelijk met deze cd de zo-goed-als complete soundtrack op cd!!!
Vreemd dat station break er inderdaad niet op staat en wel een overbodig interview met Arnold.
Het laatste gedeelte vd soundtrack (de laatste 3 tracks) is eigenlijk als de film zelf: weinig subtiel en opmerkelijk!
Bike chase en Kowloon Bay zijn tracks die echt klasse vertonen en die niet mochten ontbreken in je soundtrackverzameling!
Verder valt er weinig te vertellen over deze cd wat al niet bij de eerste versie gezegd is!
3,5 ster!!
5,0
[permalink] geplaatst op 9 april 2006, 11:20 uurBonusmateriaal op een cd als enchanced en dergelijken is zelden een toevoeging naar mijn mening. Daarnaast neemt het regelmatig ook onnnodige ruimte in, waarvor in de plaats inderdaad die Station Break kon worden bijgevoegd. Had het al eerder over financiële problemen wellicht; het orkest moet betaald worden per zoveel minuten score op een release. Al klinkt dat nogal onwaarschijnlijk als je de gehele score voor de rest dan wel released. Maar dat interview is op zich als extra eindelijk eens een meerwaarde.
Maar wat is nu eigenlijk de reden dat je ie van Arnold minder vindt? Ligt het aan het feit dat hij vooral erg luide scores componeerde, die vaak ongepaard gaan met enige nuance?
4,0
[permalink] geplaatst op 9 april 2006, 23:13 uurHuh??
Nee, ik vind gewoon die score van LaLD heel erg goed, ik houd daar van, lekker flink ritme en iedere keer of het er uit knalt!
Waarom vind je iets beter als iets anders?
Moeilijk, het is toch een beetje appels met peren vergelijken.
De 2 score's zijn compleet anders.
Nou weet je wat ik saai vind?
Van die muziekstukken als The sinking of the Devonshire,
of bij TWINE de track Submarine en dus ook veel van de stukken op DAD.
Ik houd daar gewoon niet van, ik wil juist een sterke melodielijn als je het zo kan noemen, maar ik denk wel dat je een beetje begrijpt wat ik bedoel.
Daarom vind ik die van Never..Again ook niet veel aan, ik mis daar een telkens terug kerende opzwepende melodie, misschien dat je nu mijn bezwaren ook daar beter snapt. Beter kan ik het even niet uitleggen.
4,0
[permalink] geplaatst op 4 mei 2007, 15:56 uurGoede Soundtrack....sterke themes en een goede Componist. Arnold heeft aanleg voor het maken van Bond-films. Maar John Barry is daarna de meester. Of misschien wel DE meester.....
David Arnold............misschien gaat hij ook wel de nieuwe Bond maken...? Of zal de oude Barry weer aan de slag gaan. Oud of niet, ik zou Barry vragen.....de nieuwe bond film staat nu nog onder de codenaam Bond 22.
Logisch want als de titel eenmaal bekend is....goed dat ze dat niet doen. Bij Casinon Royale bijv. had je dan al geweten waar het over ging...ze maken de titel pas bekend op het laaste moment. Overigens vind ik de Bond Titels wel altijd geslaagd. Vooral deze:"Tomorrow Never Dies", is lekker krachtig! Hopen dat de nieuwe Bond gemaakt wordt door een goede Componist natuurlijk zal dat Barry of Arnold worden. En hopen dat het Bond theme er weer prachtig uitspringt!

4,0
[permalink] geplaatst op 5 mei 2007, 10:44 uurBarry zal het nooit meer worden. Arnold is bijna wel zeker.
Dat het CR werd was al heel snel bekend, maar bij andere Bondfilms is inderdaad sinds ze geen Flemingtitels meer hebben (en het niet op het eind van de aftitels staat, waar ik altijd speciaal voor bleef zitten in de bioscoop) het altijd afwachten wat het weer gaat worden.
TND zou eerst trouwens Tomorrow never LIES worden, maar door een type fout werd het deze titel die naar buiten werd gebracht, serieus!!
5,0
[permalink] geplaatst op 5 mei 2007, 10:53 uurBarry kon zich al tijden niet meer vinden in het soort film wat Bond steeds meer werd. Laat staan de recente en of nieuwe concepten als Royale.
Maar berichten over de titel enzo liever niet hier.
5,0
[permalink] geplaatst op 1 juni 2008, 11:24 uurDe beste Bond soundtrack. Period.