4,0[permalink] geplaatst op 19 februari 2007, 20:59 uur
Prima soundtrack voor de film Little Miss Sunshine (2006). Het was best een aardige film, maar de goede soundtrack heeft daar zeker toe bijgedragen. Nogal wat nummers zijn van de hand van de amerikaanse band Devotchka. Maar mooi zijn natuurlijk ook de aangepaste mix van "Superfreak" van Rick James en "Chicago" van Sufjan Stevens. 4*
4,0[permalink] geplaatst op 19 februari 2007, 21:12 uur
Frisse samenwerkung tussen Devotcha en Danna. Een typisch voorbeeld van een geslaagde wisselwerking, uitermate bekwaam gedaan. Danna was erbij geroepen nadat de regisseur hun muziek wilde gebruiken, en hij moest de score dramatiek toevoegen, iets waar zowel Devotchka als de regisseur niet veel vanaf wisten.Vooral die fijne, warme ritmes doen het em.
3,5[permalink] geplaatst op 28 augustus 2007, 16:12 uur
Vooral het openings en slotnummer bevallen me erg goed, vond het ook erg verrassend zoiets van DeVotchKa te horen. Verder ook leuk om Sufjan Stevens terug te horen, vooral tijdens de film werkt dit nummer erg goed.
Onnodige trvia: DeVotchKa betekent jong meisje in het slangvocabulaire van Anthony Burgess, schrijver van A ClockWork Orange.