43.125 gebruikers | 294.066 albums | 264.032 artiesten | 3.918.769 berichten | 2.111.225 stemmen
Gebruikersnaam:
 
Wachtwoord:
 
 
 
 
 

The Moody Blues - Every Good Boy Deserves Favour (1971)

 

 

The Moody Blues - Every Good Boy Deserves Favour (1971)
67 stemmen | gemiddelde 3,84
mijn stem:
 
Verenigd Koninkrijk
Rock
Label: Polydor
  1. Procession (4:44)
  2. The Story in Your Eyes (2:57)
  3. Our Guessing Game (3:34)
  4. Emily's Song (3:42)
  5. After You Came (4:33)
  6. One More Time to Live (5:42)
  7. Nice to Be Here (4:24)
  8. You Can Never Go Home (4:15)
  9. My Song (6:19)
  10. Th Story in Your Eyes [Original Version] * (3:30)
  11. The Dreamer * (4:55)
toon 2 bonustracks
totale tijdsduur: 40:10
 

 

gebruiker
bericht

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 9 februari 2006, 23:10 uur
Niet de sterkste in de reeks tussen 1967 en 1972 (de topperiode van deze Engelsen). Komt vooral door het grote verschil songkwaliteit. Als bekend schreef elk lid een bijdrage. Ditmaal zijn alleen Hayward en Pinder op dreef. My Song is memorabel mooi. Als ik een 5,5 kon geven voor een nummer...

 

» Laagste prijs voor dit album

Every Good Boy Deserves Favour (€ 8,50)
gratis verzending

Every Good Boy Deserves Favour (€ 9,99)
exclusief € 1,95 verzendkosten

Every Good Boy Deserves Favour (€ 9,99)
gratis verzending


» alle winkels en formaten voor dit album

Pieter Paal
quote
 nieuw bericht [permalink] geplaatst op 26 juli 2007, 9:49 uur
Dit is inderdaad de minste van hun albums die ze tussen 1967 en 1972 gemaakt hebben en volgens mij hadden ze rond deze tijd wederom een druk tourschema.
Moody Blues-albums uit deze jaren vlogen echt als warme broodjes over de toonbank.
Er staan behalve de hit 'The story in your eyes' en 'After you game' (het latere b-kantje van 'Isn't life strange') maar weinig rockers op dit album. 'After you came' heeft wel iets weg van 'Ride my see saw'.
Toch valt er op dit album aardig wat te genieten zoals het prachtige 'Emily's song' van John Lodge.
Ik heb zowel de lp als de cd-versie in mijn collectie staan.
Als ik de cd draai pik ik meestal 'The story in your eyes', 'Our guessing game', 'Emily's song', 'After you came', 'Nice to be here' en 'My song' eruit.
De tracks 'Procession' en 'One more time to live' vind ik wat te chaotisch.

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 4 augustus 2008, 23:50 uur
dit is mijn favoriet moodies album , alleen maar om het duizelingwekkend mooie ' my song ' van mike pinder dacht ik

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 4 augustus 2008, 23:51 uur
en die hoes is toch één van de mooiste aller tijden !!!

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 5 augustus 2008, 0:02 uur
Kwam na het geweldige A Question Of Balance en is ook in mijn ogen een wat mindere plaat.
De heren brachten natuurlijk vrij snel op elkaar albums uit, en de inspiratie bleek een beetje op te drogen.
Veel liedjes zijn gewoon wat minder sterk(al zijn My Song en The Story in your Eyes nog immer van een verbluffende schoonheid)
De opnames van Seventh Sojourn, hun volgende en voorlopig laatste plaat, kostte de band bloed,zweet en tranen om alles tot een goed einde te brengen.De pijp was toen behoorlijk leeg.

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 28 september 2008, 3:47 uur
ja, awel ik vind dit album perfect misschien zit het jeugdsentiment er voor veel tussen.

 

quote
4,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 31 oktober 2008, 22:11 uur
toch maar een half sterretje eraf En dit vooral omdat ik verder nog een greatest hits dubbel album van ze heb gehoord en vergeleken daarmee valt dit mij niet 100% mee.
Vergeleken met dat greatest hits album weten ze op dit album de artistieke lijn prima door te trekken. Af en toe proberen ze -in Emily,s song,nice to be here,strory in your eyes en after you came-wel erg doorzichtig positivistisch-wijsgerig over te komen. met name daardoor maakt dit album een soms ietwat gezapige indruk. Hoewel nog altijd verder een fraaie plaat,begon vanaf deze plaat de sleetsheid er een beetje in te komen in artistiek opzicht.
Wat overigens nog niet wegneemt dat deze plaat nog altijd heerlijk weg luistert en ook op deze LP te horen is dat de Moody bleus nog altijd tot de meest getalenteerde artiesten van de popmuziek van eind jaren 60/begin jaren 70 hoorden(en nog horen trouwens)

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 11 november 2008, 16:56 uur
The story in your eyes!

Eerste aanzet tot het prachtige I'm just a singer in a rock and roll band.

Toch wat mij betreft het mooiste soort van nummers van de Moody blues.

Voor het overige prima muziek, ook de wat rustigere gedeeltes. De bovengenoemde periode 1967-1972 was een fantastische Moody blues periode. Werkelijk hulde voor zo'n beetje alles dat toen is uitgebracht.

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 30 april 2010, 18:00 uur
Prachtig Moody Blues album, maar het hoge niveau waarmee dit album van start gaat wordt niet vastgehouden. Het niveau blijft méér dan acceptabel, maar met de sterke start nog vers in het geheugen valt het dan toch ietsjes tegen. 'Nice to Be Here' is daarnaast echt een niemendalletje.

Bij vlagen beter dan Days of Future Passed, en zeker de moeite waard.

 

quote
4,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 23 juli 2010, 9:10 uur
Wederom een schitterend album. Hoewel de nummers onderling erg verschillend zijn, is het toch duidelijk een eenheid.

 

quote
5,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 9 maart 2011, 18:59 uur
Geweldig album van de moody blues; The Story in Your Eyes is een heerlijk nummer maar het beste nummer is toch wel My Song _O_ .Daarom 5*****

 

quote
 nieuw bericht [permalink] geplaatst op 26 maart 2011, 15:59 uur
Een tegenvallend album van de Moody Blues. Het kon mij in ieder geval niet genoeg boeien.
Wel een paar prachtige songs erop: Emily's song en My song.
Maar altijd nog wel een ruime voldoende voor deze plaat, omdat de Moody Blues altijd kwaliteit brengen!
Een 3.5*

 

quote
4,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 16 december 2011, 17:35 uur
Het album kent voor mij vier goede songs, de rest draai ik niet (meer). Maar dat zijn dan ook erg goede songs!

-Procession
-The Story in Your Eyes
-One More Time to Live
-My Song

 

quote
 nieuw bericht [permalink] geplaatst op 8 februari 2012, 12:53 uur
Heb begrepen dat in Procession voor het eerst in de geschiedenis een electronische drum in een popnummer is gebruikt.

 

quote
4,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 8 februari 2012, 17:54 uur
Dat is een interessant weetje!
Ik dacht altijd dat Kraftwerk daar pas in 1974 mee begon