Muziek / MusicMeter Live! / Welke concerten staan er nog op jouw agenda?
zoeken in:
0
geplaatst: 25 november 2016, 19:02 uur
Liesjemeer schreef:
Tot volgende week @ V11!
Tot volgende week @ V11!
Kom wel even hallo zeggen he (zoals al die andere bekenden)
Gaat voor mij toch wel een bijzonder concertje worden na al die jaren.... ik blijf uiteraard ook op de afterparty.
0
geplaatst: 25 november 2016, 20:45 uur
03-02 Spinvis, De Vest, Alkmaar
19-05 Toontje Lager, Victorie, Alkmaar
16/17/18-06 Best Kept Secret
28-10 Simply Red, Ziggo, Amsterdam
09/10/11/12-11 Le Guess Who?
19-05 Toontje Lager, Victorie, Alkmaar
16/17/18-06 Best Kept Secret
28-10 Simply Red, Ziggo, Amsterdam
09/10/11/12-11 Le Guess Who?
0
geplaatst: 26 november 2016, 00:17 uur
aERodynamIC schreef:
Kom wel even hallo zeggen he (zoals al die andere bekenden)
Gaat voor mij toch wel een bijzonder concertje worden na al die jaren.... ik blijf uiteraard ook op de afterparty.
(quote)
Kom wel even hallo zeggen he (zoals al die andere bekenden)
Gaat voor mij toch wel een bijzonder concertje worden na al die jaren.... ik blijf uiteraard ook op de afterparty.
Ja Eric, ik zeg hallo, en kijk je dan even lang en indringend aan, goed? Dan weet je wie het is
Afterparty?!
0
geplaatst: 26 november 2016, 00:21 uur
Liesjemeer schreef:
Ja Eric, ik zeg hallo, en kijk je dan even lang en indringend aan, goed? Dan weet je wie het is
Ja Eric, ik zeg hallo, en kijk je dan even lang en indringend aan, goed? Dan weet je wie het is
Dat doet iedereen altijd al..... gaat niet werken
Afterparty?!
Ze gaan nog even door met plaatjes draaien (en zoals altijd ongetwijfeld erg dronken worden)
0
DjFrankie (moderator)
geplaatst: 28 november 2016, 22:20 uur
03-12-16 A Balladeer and Folk Road Show (huiskamer Venray )
06-01-17 Saybia ( Grenswerk Venlo)
15-02-17 Toy Dolls ( Grenswerk Venlo)
07-05-16 Depeche Mode (Ziggo)
16 t/m 18 Juni Best Kept Secret
06-01-17 Saybia ( Grenswerk Venlo)
15-02-17 Toy Dolls ( Grenswerk Venlo)
07-05-16 Depeche Mode (Ziggo)
16 t/m 18 Juni Best Kept Secret
0
geplaatst: 30 november 2016, 20:47 uur
*Update*
01.12 - Dez Mona - Stadsschouwburg, Mechelen
03.12 - Luka Bloom - De Roma, Borgerhout
05.12 - Killing Joke - Muziekodroom, Hasselt
09.12 - Mats-Up - Jazzzolder, Mechelen
17.12 - Sioen - CC Het Bolwerk, Vilvoorde
21.12 - Trixie Whitley - De Roma, Borgerhout
22.12 - SCHNTZL - nOna, Mechelen
23.12 - Soulsister: 1986-2016 - De Roma, Borgerhout
2017
07.01 - Lazarus (Musical) - Kings Cross Theatre, London (UK)
13.01 - The Scabs - Power Off (Unplugged): Try-Out - GC Blikveld, Bonheiden
14.01 - Harry Sacksioni - Theater a/d Parade, Den Bosch (NL)
18.01 - The Scabs: Power Off (Unplugged): Première - AB, Brussel
28.01 - Elisa Waut - Stadsschouwburg - Sint-Niklaas
01.02 - Epica - AB, Brussel
05.02 - Como Mamas - Stadsschouwburg, Mechelen
08.02 - Dream Theater - 013, Tilburg (NL)
12.02 - Uriah Heep - De Bosuil, Weert (NL)
17.02 - Brad Mehldau Trio - De Roma, Borgerhout
18.02 - Kaat De windt - nOna, Mechelen
22.02 - Liz Wright - De Roma, Borgerhout
04.03 - Sioen: 15 Jaar! Closing Party - Minard, Gent
09.03 - Yuko - Cultuurcentrum, Mechelen
10.03 - Frank Boeijen - Stadsschouwburg, Mechelen
11.03 - The Scabs: Power Off (Unplugged) - Capitole, Gent
12.03 - Elvis Costello - De Roma, Borgerhout
16.03 - Macy Gray - De Roma, Borgerhout
18.03 - The Scabs: Power Off (Unplugged) - Stadsschouwburg, Antwerpen
23.03 - Nordmann's Daughter of Horror - Cultuurcentrum, Mechelen
25.03 - Tutu Puoané feat. Tineke Postma - Stadsschouwburg, Mechelen
27.03 - Anderson, Rabin & Wakeman (ARW) - Koninklijk Circus
01.04 - Wim Opbrouck & Groep - Stadsschouwburg, Mechelen
02.04 - John Mayall - AB, Brussel
07.04 - Pavlov's Dog - Arenbergschouwburg, Antwerpen
08.04 - Bram De Looze - nOna, Mechelen
10.04 - The Who - Motorpoint Arena, Sheffield (UK)
21.04 - David Ronaldo - Auditorium Cultuurcentrum, Mechelen
22.04 - De Dijk: Groef - Theater aan de Parade, Den Bosch (NL)
06.05 - Fundament - nOna, Mechelen
10.05 - The Scabs: Power Off (Unplugged) - Stadsschouwburg, Mechelen
12.05 - The Dire Straits Experience - Theater aan de Parade, Den Bosch (NL)
15.05 - Simple Minds: Acoustic - Bozar, Brussel
20.05 - Kraftwerk 3D: Autobahn - Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
20.05 - Kraftwerk 3D: Radio-Acitivity - Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
21.05 - Kraftwerk 3D: Trans Europe Expres - Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
21.05 - Kraftwerk 3D: The Man Machine - Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
22.05 - Kraftwerk 3D: Computerworld - Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
22.05 - Kraftwerk 3D: Technopop (Electric Café) - Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
23.05 - Kraftwerk 3D: The Mix - Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
04.06 - Simple Minds: Acoustic - Royal Theatre, London (UK)
15.06 - Alan Stivell - De Roma, Borgerhout
17.06 - Kraftwerk 3D - Colston Hall, Bristol (UK)
21.06 - Kommil Foo - Stadsschouwburg, Mechelen
23.06 - Herman Van Veen - Theater a/d Parade, Den Bosch (NL)
24.06 - E.L.O. - Wembley Stadion, London (UK)
30.06 - Radiohead - Rock Werchter, Werchter
23.07 - Marillion - E-Werk, Köln (D)
17.09 - Ayreon: Ayreon's Universe - 013, Tilburg (NL)
13.10 - Marillion - Royal Albert Hall, London (UK)
01.12 - Dez Mona - Stadsschouwburg, Mechelen
03.12 - Luka Bloom - De Roma, Borgerhout
05.12 - Killing Joke - Muziekodroom, Hasselt
09.12 - Mats-Up - Jazzzolder, Mechelen
17.12 - Sioen - CC Het Bolwerk, Vilvoorde
21.12 - Trixie Whitley - De Roma, Borgerhout
22.12 - SCHNTZL - nOna, Mechelen
23.12 - Soulsister: 1986-2016 - De Roma, Borgerhout
2017
07.01 - Lazarus (Musical) - Kings Cross Theatre, London (UK)
13.01 - The Scabs - Power Off (Unplugged): Try-Out - GC Blikveld, Bonheiden
14.01 - Harry Sacksioni - Theater a/d Parade, Den Bosch (NL)
18.01 - The Scabs: Power Off (Unplugged): Première - AB, Brussel
28.01 - Elisa Waut - Stadsschouwburg - Sint-Niklaas
01.02 - Epica - AB, Brussel
05.02 - Como Mamas - Stadsschouwburg, Mechelen
08.02 - Dream Theater - 013, Tilburg (NL)
12.02 - Uriah Heep - De Bosuil, Weert (NL)
17.02 - Brad Mehldau Trio - De Roma, Borgerhout
18.02 - Kaat De windt - nOna, Mechelen
22.02 - Liz Wright - De Roma, Borgerhout
04.03 - Sioen: 15 Jaar! Closing Party - Minard, Gent
09.03 - Yuko - Cultuurcentrum, Mechelen
10.03 - Frank Boeijen - Stadsschouwburg, Mechelen
11.03 - The Scabs: Power Off (Unplugged) - Capitole, Gent
12.03 - Elvis Costello - De Roma, Borgerhout
16.03 - Macy Gray - De Roma, Borgerhout
18.03 - The Scabs: Power Off (Unplugged) - Stadsschouwburg, Antwerpen
23.03 - Nordmann's Daughter of Horror - Cultuurcentrum, Mechelen
25.03 - Tutu Puoané feat. Tineke Postma - Stadsschouwburg, Mechelen
27.03 - Anderson, Rabin & Wakeman (ARW) - Koninklijk Circus
01.04 - Wim Opbrouck & Groep - Stadsschouwburg, Mechelen
02.04 - John Mayall - AB, Brussel
07.04 - Pavlov's Dog - Arenbergschouwburg, Antwerpen
08.04 - Bram De Looze - nOna, Mechelen
10.04 - The Who - Motorpoint Arena, Sheffield (UK)
21.04 - David Ronaldo - Auditorium Cultuurcentrum, Mechelen
22.04 - De Dijk: Groef - Theater aan de Parade, Den Bosch (NL)
06.05 - Fundament - nOna, Mechelen
10.05 - The Scabs: Power Off (Unplugged) - Stadsschouwburg, Mechelen
12.05 - The Dire Straits Experience - Theater aan de Parade, Den Bosch (NL)
15.05 - Simple Minds: Acoustic - Bozar, Brussel
20.05 - Kraftwerk 3D: Autobahn - Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
20.05 - Kraftwerk 3D: Radio-Acitivity - Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
21.05 - Kraftwerk 3D: Trans Europe Expres - Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
21.05 - Kraftwerk 3D: The Man Machine - Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
22.05 - Kraftwerk 3D: Computerworld - Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
22.05 - Kraftwerk 3D: Technopop (Electric Café) - Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
23.05 - Kraftwerk 3D: The Mix - Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
04.06 - Simple Minds: Acoustic - Royal Theatre, London (UK)
15.06 - Alan Stivell - De Roma, Borgerhout
17.06 - Kraftwerk 3D - Colston Hall, Bristol (UK)
21.06 - Kommil Foo - Stadsschouwburg, Mechelen
23.06 - Herman Van Veen - Theater a/d Parade, Den Bosch (NL)
24.06 - E.L.O. - Wembley Stadion, London (UK)
30.06 - Radiohead - Rock Werchter, Werchter
23.07 - Marillion - E-Werk, Köln (D)
17.09 - Ayreon: Ayreon's Universe - 013, Tilburg (NL)
13.10 - Marillion - Royal Albert Hall, London (UK)
0
geplaatst: 2 december 2016, 21:23 uur
07-12 Marillion (TivoliVredenburg, Utrecht)
08-12 Hiss Golden Messenger / Phil Cook (Bitterzoet, Amsterdam)
13-12 Joanne Shaw Taylor (Paradiso, Amsterdam)
30-12 Nits (De Duif, Amsterdam)
2017
24-01 Shovels & Rope / Matthew Logan Vasquez (Paradiso Noord, Amsterdam)
28-01 The Flaming Lips (TivoliVredenbrug, Utrecht)
30-01 The Felice Brothers (Paradiso Noord, Amsterdam)
07-02 Teenage Fanclub (Paradiso, Amsterdam)*
12-02 Roots of Heaven Festival, Haarlem (o.a. James McMurtry, Tim Knol, Nathan Bell)*
15-02 The Notwist (Paradiso, Amsterdam)
23-02 Chuck Prophet & The Mission Express (Qbus, Leiden)*
24-02 Airbag (Boerderij, Zoetermeer)*
28-02 Band of Horses (Paradiso, Amsterdam)
05-03 Strand of Oaks (Paradiso Noord, Amsterdam)*
07-03 Drive-By Truckers (Paradiso, Amsterdam)*
22-03 Damien Jurado (Geertekerk, Utrecht)*
28-03 Anderson Rabin Wakeman (TivoliVredenburg, Utrecht)
29-03 Jan Swerts / An Pierlé (Paard, Den Haag)*
06-04 Nathan Bell (TivoliVredenburg, Utrecht)*
15-04 Steve Hackett (Boerderij, Zoetermeer)*
10-05 Fischer-Z (Paard, Den Haag)*
17-06 Best Kept Secret (Arcade Fire)*
18-06 Best Kept Secret (Radiohead)*
08-12 Hiss Golden Messenger / Phil Cook (Bitterzoet, Amsterdam)
13-12 Joanne Shaw Taylor (Paradiso, Amsterdam)
30-12 Nits (De Duif, Amsterdam)
2017
24-01 Shovels & Rope / Matthew Logan Vasquez (Paradiso Noord, Amsterdam)
28-01 The Flaming Lips (TivoliVredenbrug, Utrecht)
30-01 The Felice Brothers (Paradiso Noord, Amsterdam)
07-02 Teenage Fanclub (Paradiso, Amsterdam)*
12-02 Roots of Heaven Festival, Haarlem (o.a. James McMurtry, Tim Knol, Nathan Bell)*
15-02 The Notwist (Paradiso, Amsterdam)
23-02 Chuck Prophet & The Mission Express (Qbus, Leiden)*
24-02 Airbag (Boerderij, Zoetermeer)*
28-02 Band of Horses (Paradiso, Amsterdam)
05-03 Strand of Oaks (Paradiso Noord, Amsterdam)*
07-03 Drive-By Truckers (Paradiso, Amsterdam)*
22-03 Damien Jurado (Geertekerk, Utrecht)*
28-03 Anderson Rabin Wakeman (TivoliVredenburg, Utrecht)
29-03 Jan Swerts / An Pierlé (Paard, Den Haag)*
06-04 Nathan Bell (TivoliVredenburg, Utrecht)*
15-04 Steve Hackett (Boerderij, Zoetermeer)*
10-05 Fischer-Z (Paard, Den Haag)*
17-06 Best Kept Secret (Arcade Fire)*
18-06 Best Kept Secret (Radiohead)*
0
geplaatst: 2 december 2016, 21:43 uur
03-02 Spinvis, De Vest, Alkmaar
18-03 The Black Heart Procession, Paradiso, Amsterdam*
19-05 Toontje Lager, Victorie, Alkmaar
16/17/18-06 Best Kept Secret
28-10 Simply Red, Ziggo, Amsterdam
09/10/11/12-11 Le Guess Who?
18-03 The Black Heart Procession, Paradiso, Amsterdam*
19-05 Toontje Lager, Victorie, Alkmaar
16/17/18-06 Best Kept Secret
28-10 Simply Red, Ziggo, Amsterdam
09/10/11/12-11 Le Guess Who?
0
geplaatst: 2 december 2016, 23:40 uur
Voor 2017 een 'bescheiden' planning vooralsnog.
17-03 the Black Heart Procession, TivoliVredenburg, Utrecht*
31-5 t/m 4-6 Primavera Sound, Barcelona
Allicht komt daar voor de vroege maanden nog eea bij. Staan toch nog wel leuke dingen geboekt in NL.
17-03 the Black Heart Procession, TivoliVredenburg, Utrecht*
31-5 t/m 4-6 Primavera Sound, Barcelona
Allicht komt daar voor de vroege maanden nog eea bij. Staan toch nog wel leuke dingen geboekt in NL.
0
geplaatst: 5 december 2016, 22:29 uur
*nog een update - met ondermeer het eindeloze balen van naast Marillion @ RAH, London te hebben gegrepen, het Killing Joke-concert vanavond (5/12) door defecte treinen viel ook in het water...
en enkele toevoegingen.*
09.12 - Mats-Up - Jazzzolder, Mechelen
17.12 - Sioen - CC Het Bolwerk, Vilvoorde
21.12 - Trixie Whitley - De Roma, Borgerhout
22.12 - SCHNTZL - nOna, Mechelen
23.12 - Soulsister: 1986-2016 - De Roma, Borgerhout
2017
07.01 - Lazarus (Musical) - Kings Cross Theatre, London (UK)
13.01 - The Scabs - Power Off (Unplugged): Try-Out - GC Blikveld, Bonheiden
14.01 - Harry Sacksioni - Theater a/d Parade, Den Bosch (NL)
18.01 - The Scabs: Power Off (Unplugged): Première - AB, Brussel
28.01 - Elisa Waut - Stadsschouwburg - Sint-Niklaas
01.02 - Epica - AB, Brussel
05.02 - Como Mamas - Stadsschouwburg, Mechelen
08.02 - Dream Theater - 013, Tilburg (NL)
09.02 - Helmet - De Casino, Sint-Niklaas
12.02 - Uriah Heep - De Bosuil, Weert (NL)
17.02 - Brad Mehldau Trio - De Roma, Borgerhout
18.02 - Kaat De windt - nOna, Mechelen
22.02 - Liz Wright - De Roma, Borgerhout
04.03 - Sioen: 15 Jaar! Closing Party - Minard, Gent
09.03 - Yuko - Cultuurcentrum, Mechelen
10.03 - Frank Boeijen - Stadsschouwburg, Mechelen
11.03 - The Scabs: Power Off (Unplugged) - Capitole, Gent
12.03 - Elvis Costello - De Roma, Borgerhout
16.03 - Macy Gray - De Roma, Borgerhout
18.03 - The Scabs: Power Off (Unplugged) - Stadsschouwburg, Antwerpen
23.03 - Nordmann's Daughter of Horror - Cultuurcentrum, Mechelen
25.03 - Tutu Puoané feat. Tineke Postma - Stadsschouwburg, Mechelen
27.03 - Anderson, Rabin & Wakeman (ARW) - Koninklijk Circus
01.04 - Wim Opbrouck & Groep - Stadsschouwburg, Mechelen
02.04 - John Mayall - AB, Brussel
07.04 - Pavlov's Dog - Arenbergschouwburg, Antwerpen
08.04 - Bram De Looze - nOna, Mechelen
10.04 - The Who - Motorpoint Arena, Sheffield (UK)
13.04 - Jef Neve - De Casino, Sint-Niklaas
21.04 - David Ronaldo - Auditorium Cultuurcentrum, Mechelen
22.04 - De Dijk: Groef - Theater aan de Parade, Den Bosch (NL)
06.05 - The Scabs: Power Off (Unplugged) - CC de Kollebloem, Puurs
10.05 - The Scabs: Power Off (Unplugged) - Stadsschouwburg, Mechelen
12.05 - The Mission - Het Depot, Leuven
13.05 - Simple Minds: Acoustic - Kursaal, Oostende
15.05 - Simple Minds: Acoustic - Bozar, Brussel
20.05 - Kraftwerk 3D: Autobahn - Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
20.05 - Kraftwerk 3D: Radio-Acitivity - Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
21.05 - Kraftwerk 3D: Trans Europe Expres - Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
21.05 - Kraftwerk 3D: The Man Machine - Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
22.05 - Kraftwerk 3D: Computerworld - Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
22.05 - Kraftwerk 3D: Technopop (Electric Café) - Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
23.05 - Kraftwerk 3D: The Mix - Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
04.06 - Simple Minds: Acoustic - Royal Theatre, London (UK)
15.06 - Alan Stivell - De Roma, Borgerhout
17.06 - Kraftwerk 3D - Colston Hall, Bristol (UK)
21.06 - Kommil Foo - Stadsschouwburg, Mechelen
23.06 - Herman Van Veen - Theater a/d Parade, Den Bosch (NL)
24.06 - E.L.O. - Wembley Stadion, London (UK)
30.06 - Radiohead - Rock Werchter, Werchter
23.07 - Marillion - E-Werk, Köln (D)
en enkele toevoegingen.*
09.12 - Mats-Up - Jazzzolder, Mechelen
17.12 - Sioen - CC Het Bolwerk, Vilvoorde
21.12 - Trixie Whitley - De Roma, Borgerhout
22.12 - SCHNTZL - nOna, Mechelen
23.12 - Soulsister: 1986-2016 - De Roma, Borgerhout
2017
07.01 - Lazarus (Musical) - Kings Cross Theatre, London (UK)
13.01 - The Scabs - Power Off (Unplugged): Try-Out - GC Blikveld, Bonheiden
14.01 - Harry Sacksioni - Theater a/d Parade, Den Bosch (NL)
18.01 - The Scabs: Power Off (Unplugged): Première - AB, Brussel
28.01 - Elisa Waut - Stadsschouwburg - Sint-Niklaas
01.02 - Epica - AB, Brussel
05.02 - Como Mamas - Stadsschouwburg, Mechelen
08.02 - Dream Theater - 013, Tilburg (NL)
09.02 - Helmet - De Casino, Sint-Niklaas
12.02 - Uriah Heep - De Bosuil, Weert (NL)
17.02 - Brad Mehldau Trio - De Roma, Borgerhout
18.02 - Kaat De windt - nOna, Mechelen
22.02 - Liz Wright - De Roma, Borgerhout
04.03 - Sioen: 15 Jaar! Closing Party - Minard, Gent
09.03 - Yuko - Cultuurcentrum, Mechelen
10.03 - Frank Boeijen - Stadsschouwburg, Mechelen
11.03 - The Scabs: Power Off (Unplugged) - Capitole, Gent
12.03 - Elvis Costello - De Roma, Borgerhout
16.03 - Macy Gray - De Roma, Borgerhout
18.03 - The Scabs: Power Off (Unplugged) - Stadsschouwburg, Antwerpen
23.03 - Nordmann's Daughter of Horror - Cultuurcentrum, Mechelen
25.03 - Tutu Puoané feat. Tineke Postma - Stadsschouwburg, Mechelen
27.03 - Anderson, Rabin & Wakeman (ARW) - Koninklijk Circus
01.04 - Wim Opbrouck & Groep - Stadsschouwburg, Mechelen
02.04 - John Mayall - AB, Brussel
07.04 - Pavlov's Dog - Arenbergschouwburg, Antwerpen
08.04 - Bram De Looze - nOna, Mechelen
10.04 - The Who - Motorpoint Arena, Sheffield (UK)
13.04 - Jef Neve - De Casino, Sint-Niklaas
21.04 - David Ronaldo - Auditorium Cultuurcentrum, Mechelen
22.04 - De Dijk: Groef - Theater aan de Parade, Den Bosch (NL)
06.05 - The Scabs: Power Off (Unplugged) - CC de Kollebloem, Puurs
10.05 - The Scabs: Power Off (Unplugged) - Stadsschouwburg, Mechelen
12.05 - The Mission - Het Depot, Leuven
13.05 - Simple Minds: Acoustic - Kursaal, Oostende
15.05 - Simple Minds: Acoustic - Bozar, Brussel
20.05 - Kraftwerk 3D: Autobahn - Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
20.05 - Kraftwerk 3D: Radio-Acitivity - Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
21.05 - Kraftwerk 3D: Trans Europe Expres - Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
21.05 - Kraftwerk 3D: The Man Machine - Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
22.05 - Kraftwerk 3D: Computerworld - Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
22.05 - Kraftwerk 3D: Technopop (Electric Café) - Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
23.05 - Kraftwerk 3D: The Mix - Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
04.06 - Simple Minds: Acoustic - Royal Theatre, London (UK)
15.06 - Alan Stivell - De Roma, Borgerhout
17.06 - Kraftwerk 3D - Colston Hall, Bristol (UK)
21.06 - Kommil Foo - Stadsschouwburg, Mechelen
23.06 - Herman Van Veen - Theater a/d Parade, Den Bosch (NL)
24.06 - E.L.O. - Wembley Stadion, London (UK)
30.06 - Radiohead - Rock Werchter, Werchter
23.07 - Marillion - E-Werk, Köln (D)
0
geplaatst: 6 december 2016, 15:30 uur
22-12 Dans Dans (Handelsbeurs, Gent)
23-12 Majestic Sun & Hermann (Charlatan, Gent)
21-01 The Pineapple Thief (De Pul, Uden)
04-02 Wiegedood (De Kreun, Kortrijk) - ov
11-02 Kaipa DaCapo (De Pul, Uden) - ov
12-02 Dorre (Kinky Star, Gent)
01-03 Chiaroscuro (Giraf, Gent)
07-03 Bonobo (AB, Brussel)
09-03 Devin Townsend, BTBAM, Leprous (013, Tilburg) - ov
10-03 Spidergawd (Effenaar, Eindhoven) - ov
11-03 Spidergawd (4AD, Diksmuide)
19-03 Chiaroscuro unplugged (Gouden Mandeke, Gent)
20-03 Gojira (AB, Brussel)
28-03 Haken (Le Splendid, Lille) - ov
02-04 Neal Morse (013, Tilburg)
23-12 Majestic Sun & Hermann (Charlatan, Gent)
21-01 The Pineapple Thief (De Pul, Uden)
04-02 Wiegedood (De Kreun, Kortrijk) - ov
11-02 Kaipa DaCapo (De Pul, Uden) - ov
12-02 Dorre (Kinky Star, Gent)
01-03 Chiaroscuro (Giraf, Gent)
07-03 Bonobo (AB, Brussel)
09-03 Devin Townsend, BTBAM, Leprous (013, Tilburg) - ov
10-03 Spidergawd (Effenaar, Eindhoven) - ov
11-03 Spidergawd (4AD, Diksmuide)
19-03 Chiaroscuro unplugged (Gouden Mandeke, Gent)
20-03 Gojira (AB, Brussel)
28-03 Haken (Le Splendid, Lille) - ov
02-04 Neal Morse (013, Tilburg)
0
DjFrankie (moderator)
geplaatst: 6 december 2016, 16:50 uur
06-01-17 Saybia ( Grenswerk Venlo)
17-01-17 Les Discrets (Helmond Cacaofabriek)
15-02-17 Toy Dolls ( Grenswerk Venlo)
07-05-16 Depeche Mode (Ziggo)
16 t/m 18 Juni Best Kept Secret
17-01-17 Les Discrets (Helmond Cacaofabriek)
15-02-17 Toy Dolls ( Grenswerk Venlo)
07-05-16 Depeche Mode (Ziggo)
16 t/m 18 Juni Best Kept Secret
0
geplaatst: 7 december 2016, 14:48 uur
16/12/16 New Model Army - (Le Divan du Monde Parijs)
18/12/16 New Model Army - (Melkweg Amsterdam)
10/05/17 Fischer Z (Paard, Den Haag)
16-18/06/17 Best Kept Secret
18/12/16 New Model Army - (Melkweg Amsterdam)
10/05/17 Fischer Z (Paard, Den Haag)
16-18/06/17 Best Kept Secret
0
geplaatst: 7 december 2016, 15:41 uur
24-12 Kerst met Ellen, Ellen ten Damme in DeLaMar Theater, Amsterdam
0
geplaatst: 7 december 2016, 18:58 uur
24-01 Kapitan Korsakov, Paradiso, Amsterdam*
03-02 Spinvis, De Vest, Alkmaar
31-03 Swans, Paradiso, Amsterdam*
19-05 Toontje Lager, Victorie, Alkmaar
16/17/18-06 Best Kept Secret
28-10 Simply Red, Ziggo, Amsterdam
09/10/11/12-11 Le Guess Who?
03-02 Spinvis, De Vest, Alkmaar
31-03 Swans, Paradiso, Amsterdam*
19-05 Toontje Lager, Victorie, Alkmaar
16/17/18-06 Best Kept Secret
28-10 Simply Red, Ziggo, Amsterdam
09/10/11/12-11 Le Guess Who?
0
geplaatst: 11 december 2016, 13:51 uur
2501 Black Honey (Paradiso)
2601 The Head and the Heart (Tolhuistuin)
1902 The Dears (Paradiso)
1003 Blonde Redhead (Tolhuistuin)
1103 Cloud Nothings (Paradiso)
0504 Clock Opera (Paradiso)
16/17/1806 Best Kept Secret *
* ticket
2601 The Head and the Heart (Tolhuistuin)
1902 The Dears (Paradiso)
1003 Blonde Redhead (Tolhuistuin)
1103 Cloud Nothings (Paradiso)
0504 Clock Opera (Paradiso)
16/17/1806 Best Kept Secret *
* ticket
1
CHIEP (crew)
geplaatst: 12 december 2016, 00:35 uur
DjFrankie schreef:
06-01-17 Saybia ( Grenswerk Venlo)
Heeft Søren zijn stem intussen al teruggevonden?06-01-17 Saybia ( Grenswerk Venlo)
0
geplaatst: 17 december 2016, 00:44 uur
11-01 Eurosonic woensdag
12-01 Eurosonic donderdag
13-01 Eurosonic vrijdag
04-03 Damien Jurado, Lutherse kerk Groningen
24-03 Israel Nash, De Oosterpoort
12-01 Eurosonic donderdag
13-01 Eurosonic vrijdag
04-03 Damien Jurado, Lutherse kerk Groningen
24-03 Israel Nash, De Oosterpoort
0
geplaatst: 18 december 2016, 21:33 uur
28/12/16: Jonathan Jeremiah >> Tolhuistuin
25/01/17: Dizzy Mizz Lizzy >> De Bosuil
28/02/17: Bonobo >> Tivoli Vredenburg
08/04/17: Lucas Hamming >> Tivoli de Helling
06/05/17: Jake Isaac >> Paradiso
18-20/08-2017: Lowlands
25/01/17: Dizzy Mizz Lizzy >> De Bosuil
28/02/17: Bonobo >> Tivoli Vredenburg
08/04/17: Lucas Hamming >> Tivoli de Helling
06/05/17: Jake Isaac >> Paradiso
18-20/08-2017: Lowlands
0
geplaatst: 18 december 2016, 22:21 uur
07-01 Van Onderen, Paradiso, Amsterdam (o.a. zZz, Eerie Wanda)*
24-01 Kapitan Korsakov, Paradiso, Amsterdam
03-02 Spinvis, De Vest, Alkmaar
15-02 The Notwist, Paradiso, Amsterdam*
31-03 Swans, Paradiso, Amsterdam
19-05 Toontje Lager, Victorie, Alkmaar
10-06 Tino Martin, Ziggodome, Amsterdam (doe ik alleen voor moeders)*
16/17/18-06 Best Kept Secret
28-10 Simply Red, Ziggo, Amsterdam
09/10/11/12-11 Le Guess Who?
24-01 Kapitan Korsakov, Paradiso, Amsterdam
03-02 Spinvis, De Vest, Alkmaar
15-02 The Notwist, Paradiso, Amsterdam*
31-03 Swans, Paradiso, Amsterdam
19-05 Toontje Lager, Victorie, Alkmaar
10-06 Tino Martin, Ziggodome, Amsterdam (doe ik alleen voor moeders)*
16/17/18-06 Best Kept Secret
28-10 Simply Red, Ziggo, Amsterdam
09/10/11/12-11 Le Guess Who?
0
geplaatst: 19 december 2016, 23:43 uur
28 januari 2017: The Flaming Lips, TivoliVredenburg (Utrecht)
16 april 2017: Bob Dylan, HMH (Amsterdam)
16 april 2017: Bob Dylan, HMH (Amsterdam)
0
geplaatst: 20 december 2016, 19:03 uur
23-1 Bon Iver, TivoliVredenburg (Utrecht)
24-1 Cage The Elephant, Paradiso (Amsterdam)
16/17/18-6 Best Kept Secret (Hilvarenbeek)
18/19/20-8 Lowlands (Biddinghuizen)
24-1 Cage The Elephant, Paradiso (Amsterdam)
16/17/18-6 Best Kept Secret (Hilvarenbeek)
18/19/20-8 Lowlands (Biddinghuizen)
0
DjFrankie (moderator)
geplaatst: 20 december 2016, 21:57 uur
06-01-17 Saybia ( Grenswerk Venlo)
17-01-17 Les Discrets (Helmond Cacaofabriek)
15-02-17 Toy Dolls ( Grenswerk Venlo)
24-03-17 Flying Horsemen ( Doornroosje)
07-05-16 Depeche Mode (Ziggo)
16 t/m 18 Juni Best Kept Secret
17-01-17 Les Discrets (Helmond Cacaofabriek)
15-02-17 Toy Dolls ( Grenswerk Venlo)
24-03-17 Flying Horsemen ( Doornroosje)
07-05-16 Depeche Mode (Ziggo)
16 t/m 18 Juni Best Kept Secret
0
geplaatst: 21 december 2016, 20:23 uur
11 t/m 13-1 Eurosonic, diverse podia
04-03 Israel Nash, De Oosterpoort
24-03 Damien Jurado, Lutherse Kerk
23-04 The Veils, De Oosterpoort
04-03 Israel Nash, De Oosterpoort
24-03 Damien Jurado, Lutherse Kerk
23-04 The Veils, De Oosterpoort
0
geplaatst: 22 december 2016, 16:44 uur
28-12: Spinvis en anderen (We Vieren Het Toch), TivoliVredenburg, Utrecht
30-12: Eefje de Visser, TivoliVredenburg, Utrecht
15-02: The Notwist, Paradiso, Amsterdam
02-03: Maggie Rogers, Bitterzoet, Amsterdam
04-03: Austra, Paradiso, Amsterdam
06-03: Banks, Paradiso, Amsterdam
08-03: Tove Lo + Broods, Melkweg, Amsterdam
19-03: Warpaint, Ancienne Belgique, Brussel
24-03: Catch 2017, TivoliVredenburg, Utrecht (o.a. Mount Kimbie, Sampha en Gold Panda)
07-04 t/m 08-04: Motel Mozaïque 2017, Rotterdam (o.a. Grandaddy, The Slow Show en Lisa Hannigan)
16-06-17 t/m 18-06-17: Best Kept Secret 2017, Beekse Bergen, Hilvarenbeek (o.a. Arcade Fire en Radiohead)
Interesse:
11-01 t/m 14-01: Eurosonic 2017, Groningen
23-01: Bon Iver, TivoliVredenburg, Utrecht
29-01: Conor Oberst, TivoliVredenburg, Utrecht
08-02: Tegan and Sara, Paradiso, Amsterdam
10-02 t/m 12-02: Grasnapolsky 2017, Radio Kootwijk
13-02: The xx, HMH, Amsterdam
22-02: Bonobo, TivoliVredenburg, Utrecht
11-03: Cloud Nothings, Paradiso, Amsterdam
29-04: The Japanese House, Sugarfactory, Amsterdam
25-05: Angel Olsen, TivoliVredenburg, Utrecht
23-06 t/m 25-06: Down the Rabbit Hole 2017, De Groene Heuvels, Ewijk
18-08 t/m 20-08: Lowlands 2017, Biddinghuizen
30-12: Eefje de Visser, TivoliVredenburg, Utrecht
15-02: The Notwist, Paradiso, Amsterdam
02-03: Maggie Rogers, Bitterzoet, Amsterdam
04-03: Austra, Paradiso, Amsterdam
06-03: Banks, Paradiso, Amsterdam
08-03: Tove Lo + Broods, Melkweg, Amsterdam
19-03: Warpaint, Ancienne Belgique, Brussel
24-03: Catch 2017, TivoliVredenburg, Utrecht (o.a. Mount Kimbie, Sampha en Gold Panda)
07-04 t/m 08-04: Motel Mozaïque 2017, Rotterdam (o.a. Grandaddy, The Slow Show en Lisa Hannigan)
16-06-17 t/m 18-06-17: Best Kept Secret 2017, Beekse Bergen, Hilvarenbeek (o.a. Arcade Fire en Radiohead)
Interesse:
11-01 t/m 14-01: Eurosonic 2017, Groningen
23-01: Bon Iver, TivoliVredenburg, Utrecht
29-01: Conor Oberst, TivoliVredenburg, Utrecht
08-02: Tegan and Sara, Paradiso, Amsterdam
10-02 t/m 12-02: Grasnapolsky 2017, Radio Kootwijk
13-02: The xx, HMH, Amsterdam
22-02: Bonobo, TivoliVredenburg, Utrecht
11-03: Cloud Nothings, Paradiso, Amsterdam
29-04: The Japanese House, Sugarfactory, Amsterdam
25-05: Angel Olsen, TivoliVredenburg, Utrecht
23-06 t/m 25-06: Down the Rabbit Hole 2017, De Groene Heuvels, Ewijk
18-08 t/m 20-08: Lowlands 2017, Biddinghuizen
0
geplaatst: 25 december 2016, 09:57 uur
*nog een update *
27.12 - Bash - Kafee Zapoi, Mechelen
2017
03.01 - A Linn Thing - Filmhuis, Mechelen
07.01 - Lazarus (Musical) - Kings Cross Theatre, London (UK)
12.01 - Roy Hargrove Quintet - Brussels Jazz Festival, Bozar, Brussel
13.01 - The Scabs - Power Off (Unplugged): Try-Out - GC Blikveld, Bonheiden
14.01 - Harry Sacksioni - Theater a/d Parade, Den Bosch (NL)
18.01 - The Scabs: Power Off (Unplugged): Première - AB, Brussel
28.01 - Elisa Waut - Stadsschouwburg , Sint-Niklaas
01.02 - Epica - AB, Brussel
06.02 - Boss Hog - De Casino, Sint-Niklaas
08.02 - Dream Theater: Images and Words - 013, Tilburg (NL)
09.02 - Helmet - De Casino, Sint-Niklaas
12.02 - Uriah Heep - De Bosuil, Weert (NL)
17.02 - Brad Mehldau Trio - De Roma, Borgerhout
18.02 - Kaat De windt - nOna, Mechelen
22.02 - Liz Wright - De Roma, Borgerhout
04.03 - Sioen: 15 Jaar! Closing Party - Minard, Gent
09.03 - Yuko - Cultuurcentrum, Mechelen
10.03 - Frank Boeijen - Stadsschouwburg, Mechelen
11.03 - The Scabs: Power Off (Unplugged) - Capitole, Gent
12.03 - Elvis Costello - De Roma, Borgerhout
16.03 - Macy Gray - De Roma, Borgerhout
18.03 - The Scabs: Power Off (Unplugged) - Stadsschouwburg, Antwerpen
23.03 - Nordmann's Daughter of Horror - Cultuurcentrum, Mechelen
25.03 - Tutu Puoané feat. Tineke Postma - Stadsschouwburg, Mechelen
27.03 - Anderson, Rabin & Wakeman (ARW) - Koninklijk Circus
01.04 - Wim Opbrouck & Groep - Stadsschouwburg, Mechelen
02.04 - John Mayall - AB, Brussel
07.04 - Pavlov's Dog - Arenbergschouwburg, Antwerpen
08.04 - Bram De Looze - nOna, Mechelen
10.04 - The Who - Motorpoint Arena, Sheffield (UK)
13.04 - Jef Neve - De Casino, Sint-Niklaas
18.04 - The Jesus And Mary Chain - AB, Brussel
21.04 - David Ronaldo - Auditorium Cultuurcentrum, Mechelen
22.04 - De Dijk: Groef - Theater aan de Parade, Den Bosch (NL)
26.04 - Dream Theater: Images and Words - Lotto Arena, Antwerpen
06.05 - The Scabs: Power Off (Unplugged) - CC de Kollebloem, Puurs
10.05 - The Scabs: Power Off (Unplugged) - Stadsschouwburg, Mechelen
12.05 - The Mission - Het Depot, Leuven
13.05 - Simple Minds: Acoustic - Kursaal, Oostende
15.05 - Simple Minds: Acoustic - Bozar, Brussel
20.05 - Kraftwerk 3D: Autobahn - Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
20.05 - Kraftwerk 3D: Radio-Acitivity - Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
21.05 - Kraftwerk 3D: Trans Europe Expres - Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
21.05 - Kraftwerk 3D: The Man Machine - Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
22.05 - Kraftwerk 3D: Computerworld - Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
22.05 - Kraftwerk 3D: Technopop (Electric Café) - Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
23.05 - Kraftwerk 3D: The Mix - Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
24.05 - KISS - Ahoy, Rotterdam (NL)
01.06 - Deep Purple - Zénith Arena, Lille (F)
04.06 - Simple Minds: Acoustic - Royal Theatre, London (UK)
15.06 - Alan Stivell - De Roma, Borgerhout
17.06 - Kraftwerk 3D - Colston Hall, Bristol (UK)
21.06 - Kommil Foo - Stadsschouwburg, Mechelen
23.06 - Herman Van Veen - Theater a/d Parade, Den Bosch (NL)
24.06 - E.L.O. - Wembley Stadion, London (UK)
30.06 - Radiohead - Rock Werchter, Werchter
09.07 - Tom Petty & The Heartbreakers, Stevie Nicks - Hyde Park, London (UK)
23.07 - Marillion - E-Werk, Köln (D)
17.09 - Ayreon: Ayreon's Universe - 013, Tilburg (NL)
01.10 - The Pretenders - Royal Concert Hall, Glasgow (UK)
01.11 - Heather Nova: Oyster - De Casino, Sint-Niklaas
02.11 - Heather Nova: Oyster - Het Depot, Leuven (OV)
18.11 - Kim Wilde - 013, Tilburg (NL)
27.12 - Bash - Kafee Zapoi, Mechelen
2017
03.01 - A Linn Thing - Filmhuis, Mechelen
07.01 - Lazarus (Musical) - Kings Cross Theatre, London (UK)
12.01 - Roy Hargrove Quintet - Brussels Jazz Festival, Bozar, Brussel
13.01 - The Scabs - Power Off (Unplugged): Try-Out - GC Blikveld, Bonheiden
14.01 - Harry Sacksioni - Theater a/d Parade, Den Bosch (NL)
18.01 - The Scabs: Power Off (Unplugged): Première - AB, Brussel
28.01 - Elisa Waut - Stadsschouwburg , Sint-Niklaas
01.02 - Epica - AB, Brussel
06.02 - Boss Hog - De Casino, Sint-Niklaas
08.02 - Dream Theater: Images and Words - 013, Tilburg (NL)
09.02 - Helmet - De Casino, Sint-Niklaas
12.02 - Uriah Heep - De Bosuil, Weert (NL)
17.02 - Brad Mehldau Trio - De Roma, Borgerhout
18.02 - Kaat De windt - nOna, Mechelen
22.02 - Liz Wright - De Roma, Borgerhout
04.03 - Sioen: 15 Jaar! Closing Party - Minard, Gent
09.03 - Yuko - Cultuurcentrum, Mechelen
10.03 - Frank Boeijen - Stadsschouwburg, Mechelen
11.03 - The Scabs: Power Off (Unplugged) - Capitole, Gent
12.03 - Elvis Costello - De Roma, Borgerhout
16.03 - Macy Gray - De Roma, Borgerhout
18.03 - The Scabs: Power Off (Unplugged) - Stadsschouwburg, Antwerpen
23.03 - Nordmann's Daughter of Horror - Cultuurcentrum, Mechelen
25.03 - Tutu Puoané feat. Tineke Postma - Stadsschouwburg, Mechelen
27.03 - Anderson, Rabin & Wakeman (ARW) - Koninklijk Circus
01.04 - Wim Opbrouck & Groep - Stadsschouwburg, Mechelen
02.04 - John Mayall - AB, Brussel
07.04 - Pavlov's Dog - Arenbergschouwburg, Antwerpen
08.04 - Bram De Looze - nOna, Mechelen
10.04 - The Who - Motorpoint Arena, Sheffield (UK)
13.04 - Jef Neve - De Casino, Sint-Niklaas
18.04 - The Jesus And Mary Chain - AB, Brussel
21.04 - David Ronaldo - Auditorium Cultuurcentrum, Mechelen
22.04 - De Dijk: Groef - Theater aan de Parade, Den Bosch (NL)
26.04 - Dream Theater: Images and Words - Lotto Arena, Antwerpen
06.05 - The Scabs: Power Off (Unplugged) - CC de Kollebloem, Puurs
10.05 - The Scabs: Power Off (Unplugged) - Stadsschouwburg, Mechelen
12.05 - The Mission - Het Depot, Leuven
13.05 - Simple Minds: Acoustic - Kursaal, Oostende
15.05 - Simple Minds: Acoustic - Bozar, Brussel
20.05 - Kraftwerk 3D: Autobahn - Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
20.05 - Kraftwerk 3D: Radio-Acitivity - Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
21.05 - Kraftwerk 3D: Trans Europe Expres - Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
21.05 - Kraftwerk 3D: The Man Machine - Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
22.05 - Kraftwerk 3D: Computerworld - Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
22.05 - Kraftwerk 3D: Technopop (Electric Café) - Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
23.05 - Kraftwerk 3D: The Mix - Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
24.05 - KISS - Ahoy, Rotterdam (NL)
01.06 - Deep Purple - Zénith Arena, Lille (F)
04.06 - Simple Minds: Acoustic - Royal Theatre, London (UK)
15.06 - Alan Stivell - De Roma, Borgerhout
17.06 - Kraftwerk 3D - Colston Hall, Bristol (UK)
21.06 - Kommil Foo - Stadsschouwburg, Mechelen
23.06 - Herman Van Veen - Theater a/d Parade, Den Bosch (NL)
24.06 - E.L.O. - Wembley Stadion, London (UK)
30.06 - Radiohead - Rock Werchter, Werchter
09.07 - Tom Petty & The Heartbreakers, Stevie Nicks - Hyde Park, London (UK)
23.07 - Marillion - E-Werk, Köln (D)
17.09 - Ayreon: Ayreon's Universe - 013, Tilburg (NL)
01.10 - The Pretenders - Royal Concert Hall, Glasgow (UK)
01.11 - Heather Nova: Oyster - De Casino, Sint-Niklaas
02.11 - Heather Nova: Oyster - Het Depot, Leuven (OV)
18.11 - Kim Wilde - 013, Tilburg (NL)
0
geplaatst: 27 december 2016, 22:45 uur
Ik was afgelopen jaar al enthousiast over de Indiestadpas, maar voor volgend jaar ben ik al overtuigd er wederom eentje aan te schaffen (**).
2401 Kapitan Korsakov (Paradiso) **
2501 Black Honey (Paradiso)
2601 The Head and the Heart (Tolhuistuin)
1502 The Notwist (Paradiso) **
1902 The Dears (Paradiso)
2102 Tim Darcy (Paradiso) **
2402 The Orwells (Paradiso) **
0403 Austra (Paradiso) **
1003 Blonde Redhead (Tolhuistuin)
1103 Cloud Nothings (Paradiso) **
1403 Car Seat Headrest (Paradiso)
0504 Clock Opera (Paradiso)
2205 Agnes Obel (Tivoli/Vredenburg)*
16/17/1806 Best Kept Secret *
* ticket
2401 Kapitan Korsakov (Paradiso) **
2501 Black Honey (Paradiso)
2601 The Head and the Heart (Tolhuistuin)
1502 The Notwist (Paradiso) **
1902 The Dears (Paradiso)
2102 Tim Darcy (Paradiso) **
2402 The Orwells (Paradiso) **
0403 Austra (Paradiso) **
1003 Blonde Redhead (Tolhuistuin)
1103 Cloud Nothings (Paradiso) **
1403 Car Seat Headrest (Paradiso)
0504 Clock Opera (Paradiso)
2205 Agnes Obel (Tivoli/Vredenburg)*
16/17/1806 Best Kept Secret *
* ticket
0
geplaatst: 27 december 2016, 23:12 uur
Ik dacht dat mijn concertagenda voor 2017 nog niet veel voorstelt maar nu ik het op een rijtje zet is het toch aardig wat...
21/01 José González, Luxor Theater, Rotterdam
26/01 The Head and the Heart, Tolhuistuin, Amsterdam
11/02 The Hubschrauber, Merleyn, Nijmegen (releaseparty)
28/02 Band of Horses, Paradiso, Amsterdam
03/03 The Gloaming, Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
04/03 Cross Linx Rotterdam* (My Brightest Diamond, Efterklang e.a.)
21/03 Gregory Alan Isakov, Paradiso, Amsterdam
22/03 Damien Jurado, Geertekerk, Utrecht
16/06 Best Kept Secret, Hilvarenbeek
21/01 José González, Luxor Theater, Rotterdam
26/01 The Head and the Heart, Tolhuistuin, Amsterdam
11/02 The Hubschrauber, Merleyn, Nijmegen (releaseparty)
28/02 Band of Horses, Paradiso, Amsterdam
03/03 The Gloaming, Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
04/03 Cross Linx Rotterdam* (My Brightest Diamond, Efterklang e.a.)
21/03 Gregory Alan Isakov, Paradiso, Amsterdam
22/03 Damien Jurado, Geertekerk, Utrecht
16/06 Best Kept Secret, Hilvarenbeek
1
geplaatst: 27 december 2016, 23:21 uur
Sunderland schreef:
Ik was afgelopen jaar al enthousiast over de Indiestadpas, maar voor volgend jaar ben ik al overtuigd er wederom eentje aan te schaffen (**).
Ik was afgelopen jaar al enthousiast over de Indiestadpas, maar voor volgend jaar ben ik al overtuigd er wederom eentje aan te schaffen (**).
Had er een in 2015 en voor dit jaar ook weer eentje aangeschaft. Wil al graag naar The Orwells en de avond met Cloud Nothings dus haal de kosten er daarmee al uit. En er zullen vast nog een paar mooie concerten aan worden toegevoegd.
0
geplaatst: 28 december 2016, 10:47 uur
19-01-2017 Martin Turner in Hedon, Zwolle
21-01- 2017 Dilana Smith in Metropool, Hengelo
04-3-2017 Helstar
01-4-2017 Flotsam and Jetsam
Cult Art Club in Nijverdal
Festivals in ieder geval Pitfest in Erica met Napalm Death en Stonehenge met Morbid Angel.
Op bluesgebied Ribs en Blues Raalte(Pinksteren).
21-01- 2017 Dilana Smith in Metropool, Hengelo
04-3-2017 Helstar
01-4-2017 Flotsam and Jetsam
Cult Art Club in Nijverdal
Festivals in ieder geval Pitfest in Erica met Napalm Death en Stonehenge met Morbid Angel.
Op bluesgebied Ribs en Blues Raalte(Pinksteren).
* denotes required fields.