Muziek / Muziekgames / De anderstalige ladder (UITSLAG & EINDSTAND 2013)
zoeken in:
0
geplaatst: 5 december 2013, 20:15 uur
Bonusladder A (verdeel 5-3-2-1 punten): Drie fantastische nummers in deze ladder.
16 Bibi Zhou - Yu Guan Tou (Canned Fish) [Mandarijn] (2010, China) +3
15 Kit-I - Posle Dozhdy (After the Rain) [Russisch] (2009, Rusland) +5
9 Michel Sardou - Les Lacs du Connemara [Frans] (1981, Frankrijk) +1
8 Anne Marie Almedal - Himmelblå [Noors] (2010, Noorwegen)
7 Enya - Smaointe [Iers-Gaelisch] (1991, Ierland) +2
Deadline: 6 december 18:00 uur
Winnaar krijgt 2 bonuspunten en gaat naar de super bonus ladder
Nummer 2 krijgt 1 bonuspunt
De rest blijft puntloos
16 Bibi Zhou - Yu Guan Tou (Canned Fish) [Mandarijn] (2010, China) +3
15 Kit-I - Posle Dozhdy (After the Rain) [Russisch] (2009, Rusland) +5
9 Michel Sardou - Les Lacs du Connemara [Frans] (1981, Frankrijk) +1
8 Anne Marie Almedal - Himmelblå [Noors] (2010, Noorwegen)
7 Enya - Smaointe [Iers-Gaelisch] (1991, Ierland) +2
Deadline: 6 december 18:00 uur
Winnaar krijgt 2 bonuspunten en gaat naar de super bonus ladder
Nummer 2 krijgt 1 bonuspunt
De rest blijft puntloos
0
geplaatst: 5 december 2013, 21:31 uur
Bonusladder A (verdeel 5-3-2-1 punten):
17 Bibi Zhou - Yu Guan Tou (Canned Fish) [Mandarijn] (2010, China) +1
17 Kit-I - Posle Dozhdy (After the Rain) [Russisch] (2009, Rusland) +2
14 Michel Sardou - Les Lacs du Connemara [Frans] (1981, Frankrijk) +5
8 Anne Marie Almedal - Himmelblå [Noors] (2010, Noorwegen)
10 Enya - Smaointe [Iers-Gaelisch] (1991, Ierland) +3
Deadline: 6 december 18:00 uur
Winnaar krijgt 2 bonuspunten en gaat naar de super bonus ladder
Nummer 2 krijgt 1 bonuspunt
De rest blijft puntloos
17 Bibi Zhou - Yu Guan Tou (Canned Fish) [Mandarijn] (2010, China) +1
17 Kit-I - Posle Dozhdy (After the Rain) [Russisch] (2009, Rusland) +2
14 Michel Sardou - Les Lacs du Connemara [Frans] (1981, Frankrijk) +5
8 Anne Marie Almedal - Himmelblå [Noors] (2010, Noorwegen)
10 Enya - Smaointe [Iers-Gaelisch] (1991, Ierland) +3
Deadline: 6 december 18:00 uur
Winnaar krijgt 2 bonuspunten en gaat naar de super bonus ladder
Nummer 2 krijgt 1 bonuspunt
De rest blijft puntloos
0
geplaatst: 5 december 2013, 23:21 uur
dynamo d schreef:
RemcoduKlaas nog niet
RemcoduKlaas nog niet
Ja, op zo'n manier krijg ik natuurlijk geen melding.
Ik had iets gelezen over een lijst van maximaal dertig nummers die uiterlijk op tweede kerstdag ingeleverd moest worden. Het hele bonusgebeuren is langs mij heen gegaan.
0
geplaatst: 5 december 2013, 23:31 uur
Hierbij dan mijn punten. Niet dat het veel helpt.
Bonusladder A (verdeel 5-3-2-1 punten):
18 Bibi Zhou - Yu Guan Tou (Canned Fish) [Mandarijn] (2010, China) +1
17 Kit-I - Posle Dozhdy (After the Rain) [Russisch] (2009, Rusland)
16 Michel Sardou - Les Lacs du Connemara [Frans] (1981, Frankrijk) +2
13 Anne Marie Almedal - Himmelblå [Noors] (2010, Noorwegen) +5
13 Enya - Smaointe [Iers-Gaelisch] (1991, Ierland) +3
Deadline: 6 december 18:00 uur
Winnaar krijgt 2 bonuspunten en gaat naar de super bonus ladder
Nummer 2 krijgt 1 bonuspunt
De rest blijft puntloos
Bonusladder A (verdeel 5-3-2-1 punten):
18 Bibi Zhou - Yu Guan Tou (Canned Fish) [Mandarijn] (2010, China) +1
17 Kit-I - Posle Dozhdy (After the Rain) [Russisch] (2009, Rusland)
16 Michel Sardou - Les Lacs du Connemara [Frans] (1981, Frankrijk) +2
13 Anne Marie Almedal - Himmelblå [Noors] (2010, Noorwegen) +5
13 Enya - Smaointe [Iers-Gaelisch] (1991, Ierland) +3
Deadline: 6 december 18:00 uur
Winnaar krijgt 2 bonuspunten en gaat naar de super bonus ladder
Nummer 2 krijgt 1 bonuspunt
De rest blijft puntloos
0
geplaatst: 6 december 2013, 18:24 uur
Bibi Zhou - Yu Guan Tou (Canned Fish) [Mandarijn] 2 bonuspunten en door naar de super bonus ladder
Kit-I - Posle Dozhdy (After the Rain) [Russisch] 1 bonuspunt
Kit-I - Posle Dozhdy (After the Rain) [Russisch] 1 bonuspunt
0
geplaatst: 6 december 2013, 18:26 uur
DE 30 FINALISTEN VAN DE ANDERSTALIGE LADDER
Kyu Sakamoto - Ue wo Muite Arukou (Sukiyaki) [Japans] (1961, Japan)
Sergio Mendes & Brasil 66 - Mas Que Nada [Portugees] (1966, Brazilië)
Minh Xuân & Phuong Hoàng - Mat Troi Den (Black Sun) [Vietnamees] (1968-1974, Vietnam)
Michel Fugain et le Big Bazar - Une Belle Histoire [Frans] (1972, Frankrijk)
Michel Sardou - Les Lacs du Connemara [Frans] (1981, Frankrijk)
BAP - Kristallnaach [Duits] (1982, Duitsland)
Matia Bazar - Ti Sento [Italiaans] (1985, Italië)
Mecano - Hijo de la Luna [Spaans] (1988, Spanje)
Herbert Grönemeyer - Halt Mich [Duits] (1988, Duitsland)
Enya - Smaointe [Iers-Gaelisch] (1991, Ierland)
Seigmen - In Limbo [Noors] (1994, Noorwegen)
Kent - Om Du Var Här [Zweeds] (1997, Zweden)
Natacha Atlas - Gafsa [Arabisch] (1997, België)
Natacha Atlas - Kidda [Arabisch] (1997, België)
Sigur Rós - Svefn-G-Englar [IJslands] (1999, IJsland)
Petr Muk - Neusínej [Tsjechisch] (2000, Tsjechië)
Dewa 19 - Arjuna [Indonesisch] (2002, Indonesië)
Ble - Ton Idio To Theo [Grieks] (2006, Griekenland)
Gotan Project - Diferente [Spaans] (2006, Frankrijk)
Zeritu Kebede - Atehidebene [Amhaars] (2007, Ethiopië)
Karin Ström - Klaustrofobi [Zweeds] (2007, Zweden)
Geoffrey Gurrumul Yunupingu - Bäpa [Yolngu Matha] (2008, Australië)
Die Heuwels Fantasties featuring Francois van Coke - Sonrotse [Afrikaans] (2009, Zuid-Afrika)
Kit-I - Posle Dozhdy (After the Rain) [Russisch] (2009, Rusland)
Valravn - Kroppar [Faeröers] (2009, Denemarken/Faeröer)
Ákos - Szeress Így [Hongaars] (2010, Hongarije)
Anne Marie Almedal - Himmelblå [Noors] (2010, Noorwegen)
Bibi Zhou - Yu Guan Tou (Canned Fish) [Mandarijn] (2010, China)
Søren Huss - Svigt [Deens] (2010, Denemarken)
Guillamino - Fang Fosc [Catalaans] (2011, Spanje)
REGELS:
1) Deadline FINALELIJST: Tweede Kerstdag 26 december 24:00 uur.
2) Stuur minimaal een top 10/maximaal top 30 per pm naar mij op.
3) Je mag ook een top 15, top 20 of top 25 sturen
4) Geen ex aequo toestanden, gewoon van 1 t/m 10 of 1 t/m 30
5) Ben je na indiening van mening veranderd dan stuur je me gewoon een correctie.
6) Puntentelling:
Top 30: 30 t/m 1 punten
Top 25: 30-28-26-24-22-20-19-18-..1 punten
Top 20: 30-28-26-24-22-20-18...12-10-9-8-7-...3-2-1 punten
Top 15: 30-27-24-22-18-16-14-12-10-8-6-4-3-2-1 punten
Top 10: 30-27-24-21-18-15-12-9-6-3 punten
7) Bij gelijke stand bepalen de bonuspunten, die ook bij het totale puntenaantal worden opgeteld.
8 ) Bonuspunten zijn te verkrijgen door het spelen van bonusladders om de Anderstalige ladder warm te houden: maximum van 8 punten te behalen. Verder nog 6 t/m 1 punten.
9) Indien het dan nog gelijk is dan bepaalt de hoogste score.
10) Tussen Kerst en Oud & Nieuw wordt de TOP 30 bekend gemaakt
Kyu Sakamoto - Ue wo Muite Arukou (Sukiyaki) [Japans] (1961, Japan)
Sergio Mendes & Brasil 66 - Mas Que Nada [Portugees] (1966, Brazilië)
Minh Xuân & Phuong Hoàng - Mat Troi Den (Black Sun) [Vietnamees] (1968-1974, Vietnam)
Michel Fugain et le Big Bazar - Une Belle Histoire [Frans] (1972, Frankrijk)
Michel Sardou - Les Lacs du Connemara [Frans] (1981, Frankrijk)
BAP - Kristallnaach [Duits] (1982, Duitsland)
Matia Bazar - Ti Sento [Italiaans] (1985, Italië)
Mecano - Hijo de la Luna [Spaans] (1988, Spanje)
Herbert Grönemeyer - Halt Mich [Duits] (1988, Duitsland)
Enya - Smaointe [Iers-Gaelisch] (1991, Ierland)
Seigmen - In Limbo [Noors] (1994, Noorwegen)
Kent - Om Du Var Här [Zweeds] (1997, Zweden)
Natacha Atlas - Gafsa [Arabisch] (1997, België)
Natacha Atlas - Kidda [Arabisch] (1997, België)
Sigur Rós - Svefn-G-Englar [IJslands] (1999, IJsland)
Petr Muk - Neusínej [Tsjechisch] (2000, Tsjechië)
Dewa 19 - Arjuna [Indonesisch] (2002, Indonesië)
Ble - Ton Idio To Theo [Grieks] (2006, Griekenland)
Gotan Project - Diferente [Spaans] (2006, Frankrijk)
Zeritu Kebede - Atehidebene [Amhaars] (2007, Ethiopië)
Karin Ström - Klaustrofobi [Zweeds] (2007, Zweden)
Geoffrey Gurrumul Yunupingu - Bäpa [Yolngu Matha] (2008, Australië)
Die Heuwels Fantasties featuring Francois van Coke - Sonrotse [Afrikaans] (2009, Zuid-Afrika)
Kit-I - Posle Dozhdy (After the Rain) [Russisch] (2009, Rusland)
Valravn - Kroppar [Faeröers] (2009, Denemarken/Faeröer)
Ákos - Szeress Így [Hongaars] (2010, Hongarije)
Anne Marie Almedal - Himmelblå [Noors] (2010, Noorwegen)
Bibi Zhou - Yu Guan Tou (Canned Fish) [Mandarijn] (2010, China)
Søren Huss - Svigt [Deens] (2010, Denemarken)
Guillamino - Fang Fosc [Catalaans] (2011, Spanje)
REGELS:
1) Deadline FINALELIJST: Tweede Kerstdag 26 december 24:00 uur.
2) Stuur minimaal een top 10/maximaal top 30 per pm naar mij op.
3) Je mag ook een top 15, top 20 of top 25 sturen
4) Geen ex aequo toestanden, gewoon van 1 t/m 10 of 1 t/m 30
5) Ben je na indiening van mening veranderd dan stuur je me gewoon een correctie.
6) Puntentelling:
Top 30: 30 t/m 1 punten
Top 25: 30-28-26-24-22-20-19-18-..1 punten
Top 20: 30-28-26-24-22-20-18...12-10-9-8-7-...3-2-1 punten
Top 15: 30-27-24-22-18-16-14-12-10-8-6-4-3-2-1 punten
Top 10: 30-27-24-21-18-15-12-9-6-3 punten
7) Bij gelijke stand bepalen de bonuspunten, die ook bij het totale puntenaantal worden opgeteld.
8 ) Bonuspunten zijn te verkrijgen door het spelen van bonusladders om de Anderstalige ladder warm te houden: maximum van 8 punten te behalen. Verder nog 6 t/m 1 punten.
9) Indien het dan nog gelijk is dan bepaalt de hoogste score.
10) Tussen Kerst en Oud & Nieuw wordt de TOP 30 bekend gemaakt
0
geplaatst: 6 december 2013, 18:27 uur
Bonusladder B (verdeel 5-3-2-1 punten):
Guillamino - Fang Fosc [Catalaans] (2011, Spanje)
Sigur Rós - Svefn-G-Englar [IJslands] (1999, IJsland)
Dewa 19 - Arjuna [Indonesisch] (2002, Indonesië)
Herbert Grönemeyer - Halt Mich [Duits] (1988, Duitsland)
Karin Ström - Klaustrofobi [Zweeds] (2007, Zweden)
Deadline: zondag 8 december 18:00 uur
Winnaar krijgt 2 bonuspunten en gaat naar de super bonus ladder
Nummer 2 krijgt 1 bonuspunt
De rest blijft puntloos
Guillamino - Fang Fosc [Catalaans] (2011, Spanje)
Sigur Rós - Svefn-G-Englar [IJslands] (1999, IJsland)
Dewa 19 - Arjuna [Indonesisch] (2002, Indonesië)
Herbert Grönemeyer - Halt Mich [Duits] (1988, Duitsland)
Karin Ström - Klaustrofobi [Zweeds] (2007, Zweden)
Deadline: zondag 8 december 18:00 uur
Winnaar krijgt 2 bonuspunten en gaat naar de super bonus ladder
Nummer 2 krijgt 1 bonuspunt
De rest blijft puntloos
0
geplaatst: 6 december 2013, 19:20 uur
Leuk, hier ga ik aan meedoen. Veel onbekende nummers die hopelijk niet voor niets in de finale staan
0
DjFrankie (moderator)
geplaatst: 6 december 2013, 19:21 uur
Bonusladder B (verdeel 5-3-2-1 punten):
5 Karin Ström - Klaustrofobi [Zweeds] (2007, Zweden)
3 Sigur Rós - Svefn-G-Englar [IJslands] (1999, IJsland)
2 Dewa 19 - Arjuna [Indonesisch] (2002, Indonesië)
1 Herbert Grönemeyer - Halt Mich [Duits] (1988, Duitsland)
Guillamino - Fang Fosc [Catalaans] (2011, Spanje) (mijn nummer 30)
Deadline: zondag 8 december 18:00 uur
Winnaar krijgt 2 bonuspunten en gaat naar de super bonus ladder
Nummer 2 krijgt 1 bonuspunt
De rest blijft puntloos
5 Karin Ström - Klaustrofobi [Zweeds] (2007, Zweden)
3 Sigur Rós - Svefn-G-Englar [IJslands] (1999, IJsland)
2 Dewa 19 - Arjuna [Indonesisch] (2002, Indonesië)
1 Herbert Grönemeyer - Halt Mich [Duits] (1988, Duitsland)
Guillamino - Fang Fosc [Catalaans] (2011, Spanje) (mijn nummer 30)
Deadline: zondag 8 december 18:00 uur
Winnaar krijgt 2 bonuspunten en gaat naar de super bonus ladder
Nummer 2 krijgt 1 bonuspunt
De rest blijft puntloos
0
geplaatst: 6 december 2013, 20:51 uur
Co Jackso schreef:
Leuk, hier ga ik aan meedoen. Veel onbekende nummers die hopelijk niet voor niets in de finale staan
Leuk, hier ga ik aan meedoen. Veel onbekende nummers die hopelijk niet voor niets in de finale staan
Je bent van harte welkom!
0
geplaatst: 6 december 2013, 20:52 uur
Bonusladder B (verdeel 5-3-2-1 punten):
7 Karin Ström - Klaustrofobi [Zweeds] (2007, Zweden) +2
7 Dewa 19 - Arjuna [Indonesisch] (2002, Indonesië) +5
6 Sigur Rós - Svefn-G-Englar [IJslands] (1999, IJsland) +3
2 Herbert Grönemeyer - Halt Mich [Duits] (1988, Duitsland) +1
0 Guillamino - Fang Fosc [Catalaans] (2011, Spanje)
Deadline: zondag 8 december 18:00 uur
Winnaar krijgt 2 bonuspunten en gaat naar de super bonus ladder
Nummer 2 krijgt 1 bonuspunt
De rest blijft puntloos
7 Karin Ström - Klaustrofobi [Zweeds] (2007, Zweden) +2
7 Dewa 19 - Arjuna [Indonesisch] (2002, Indonesië) +5
6 Sigur Rós - Svefn-G-Englar [IJslands] (1999, IJsland) +3
2 Herbert Grönemeyer - Halt Mich [Duits] (1988, Duitsland) +1
0 Guillamino - Fang Fosc [Catalaans] (2011, Spanje)
Deadline: zondag 8 december 18:00 uur
Winnaar krijgt 2 bonuspunten en gaat naar de super bonus ladder
Nummer 2 krijgt 1 bonuspunt
De rest blijft puntloos
0
geplaatst: 6 december 2013, 21:03 uur
Bonusladder B (verdeel 5-3-2-1 punten):
12 Karin Ström - Klaustrofobi [Zweeds] (2007, Zweden) +5
9 Dewa 19 - Arjuna [Indonesisch] (2002, Indonesië) +2
6 Sigur Rós - Svefn-G-Englar [IJslands] (1999, IJsland)
3 Guillamino - Fang Fosc [Catalaans] (2011, Spanje) +3
3 Herbert Grönemeyer - Halt Mich [Duits] (1988, Duitsland) +1
Deadline: zondag 8 december 18:00 uur
Winnaar krijgt 2 bonuspunten en gaat naar de super bonus ladder
Nummer 2 krijgt 1 bonuspunt
De rest blijft puntloos
12 Karin Ström - Klaustrofobi [Zweeds] (2007, Zweden) +5
9 Dewa 19 - Arjuna [Indonesisch] (2002, Indonesië) +2
6 Sigur Rós - Svefn-G-Englar [IJslands] (1999, IJsland)
3 Guillamino - Fang Fosc [Catalaans] (2011, Spanje) +3
3 Herbert Grönemeyer - Halt Mich [Duits] (1988, Duitsland) +1
Deadline: zondag 8 december 18:00 uur
Winnaar krijgt 2 bonuspunten en gaat naar de super bonus ladder
Nummer 2 krijgt 1 bonuspunt
De rest blijft puntloos
0
geplaatst: 6 december 2013, 22:46 uur
Bonusladder B (verdeel 5-3-2-1 punten):
14 Karin Ström - Klaustrofobi [Zweeds] (2007, Zweden) 2
9 Dewa 19 - Arjuna [Indonesisch] (2002, Indonesië)
9 Sigur Rós - Svefn-G-Englar [IJslands] (1999, IJsland) 3
8 Herbert Grönemeyer - Halt Mich [Duits] (1988, Duitsland) 5
4 Guillamino - Fang Fosc [Catalaans] (2011, Spanje) 1
Deadline: zondag 8 december 18:00 uur
Winnaar krijgt 2 bonuspunten en gaat naar de super bonus ladder
Nummer 2 krijgt 1 bonuspunt
De rest blijft puntloos
14 Karin Ström - Klaustrofobi [Zweeds] (2007, Zweden) 2
9 Dewa 19 - Arjuna [Indonesisch] (2002, Indonesië)
9 Sigur Rós - Svefn-G-Englar [IJslands] (1999, IJsland) 3
8 Herbert Grönemeyer - Halt Mich [Duits] (1988, Duitsland) 5
4 Guillamino - Fang Fosc [Catalaans] (2011, Spanje) 1
Deadline: zondag 8 december 18:00 uur
Winnaar krijgt 2 bonuspunten en gaat naar de super bonus ladder
Nummer 2 krijgt 1 bonuspunt
De rest blijft puntloos
0
geplaatst: 6 december 2013, 23:12 uur
Bonusladder B (verdeel 5-3-2-1 punten): Han, hoe doe je het toch
Vier van mijn uiteindelijke top 12 in deze bonusladder en dan nog SR, wat het gelukkig in de MuMe ladder niet tot de finale heeft geschopt.
16 Karin Ström - Klaustrofobi [Zweeds] (2007, Zweden) +2
11 Herbert Grönemeyer - Halt Mich [Duits] (1988, Duitsland) +3
10 Dewa 19 - Arjuna [Indonesisch] (2002, Indonesië) +1
9 Guillamino - Fang Fosc [Catalaans] (2011, Spanje) +5
9 Sigur Rós - Svefn-G-Englar [IJslands] (1999, IJsland)
Deadline: zondag 8 december 18:00 uur
Winnaar krijgt 2 bonuspunten en gaat naar de super bonus ladder
Nummer 2 krijgt 1 bonuspunt
De rest blijft puntloos
Vier van mijn uiteindelijke top 12 in deze bonusladder en dan nog SR, wat het gelukkig in de MuMe ladder niet tot de finale heeft geschopt.
16 Karin Ström - Klaustrofobi [Zweeds] (2007, Zweden) +2
11 Herbert Grönemeyer - Halt Mich [Duits] (1988, Duitsland) +3
10 Dewa 19 - Arjuna [Indonesisch] (2002, Indonesië) +1
9 Guillamino - Fang Fosc [Catalaans] (2011, Spanje) +5
9 Sigur Rós - Svefn-G-Englar [IJslands] (1999, IJsland)
Deadline: zondag 8 december 18:00 uur
Winnaar krijgt 2 bonuspunten en gaat naar de super bonus ladder
Nummer 2 krijgt 1 bonuspunt
De rest blijft puntloos
0
geplaatst: 7 december 2013, 14:17 uur
Bonusladder B (verdeel 5-3-2-1 punten):
16 Karin Ström - Klaustrofobi [Zweeds] (2007, Zweden)
14 Sigur Rós - Svefn-G-Englar [IJslands] (1999, IJsland) +5
14 Herbert Grönemeyer - Halt Mich [Duits] (1988, Duitsland) +3
12 Dewa 19 - Arjuna [Indonesisch] (2002, Indonesië) +2
10 Guillamino - Fang Fosc [Catalaans] (2011, Spanje) +1
Deadline: zondag 8 december 18:00 uur
Winnaar krijgt 2 bonuspunten en gaat naar de super bonus ladder
Nummer 2 krijgt 1 bonuspunt
De rest blijft puntloos
16 Karin Ström - Klaustrofobi [Zweeds] (2007, Zweden)
14 Sigur Rós - Svefn-G-Englar [IJslands] (1999, IJsland) +5
14 Herbert Grönemeyer - Halt Mich [Duits] (1988, Duitsland) +3
12 Dewa 19 - Arjuna [Indonesisch] (2002, Indonesië) +2
10 Guillamino - Fang Fosc [Catalaans] (2011, Spanje) +1
Deadline: zondag 8 december 18:00 uur
Winnaar krijgt 2 bonuspunten en gaat naar de super bonus ladder
Nummer 2 krijgt 1 bonuspunt
De rest blijft puntloos
0
geplaatst: 7 december 2013, 14:27 uur
Bonusladder B (verdeel 5-3-2-1 punten):
19 Herbert Grönemeyer - Halt Mich [Duits] (1988, Duitsland) +5
16 Karin Ström - Klaustrofobi [Zweeds] (2007, Zweden)
16 Sigur Rós - Svefn-G-Englar [IJslands] (1999, IJsland) +2
13 Dewa 19 - Arjuna [Indonesisch] (2002, Indonesië) +1
13 Guillamino - Fang Fosc [Catalaans] (2011, Spanje) +3
Deadline: zondag 8 december 18:00 uur
Winnaar krijgt 2 bonuspunten en gaat naar de super bonus ladder
Nummer 2 krijgt 1 bonuspunt
De rest blijft puntloos
19 Herbert Grönemeyer - Halt Mich [Duits] (1988, Duitsland) +5
16 Karin Ström - Klaustrofobi [Zweeds] (2007, Zweden)
16 Sigur Rós - Svefn-G-Englar [IJslands] (1999, IJsland) +2
13 Dewa 19 - Arjuna [Indonesisch] (2002, Indonesië) +1
13 Guillamino - Fang Fosc [Catalaans] (2011, Spanje) +3
Deadline: zondag 8 december 18:00 uur
Winnaar krijgt 2 bonuspunten en gaat naar de super bonus ladder
Nummer 2 krijgt 1 bonuspunt
De rest blijft puntloos
0
geplaatst: 8 december 2013, 08:32 uur
Bonusladder B (verdeel 5-3-2-1 punten):
24 Herbert Grönemeyer - Halt Mich [Duits] (1988, Duitsland) +5
18 Sigur Rós - Svefn-G-Englar [IJslands] (1999, IJsland) +2
17 Karin Ström - Klaustrofobi [Zweeds] (2007, Zweden) +1
16 Dewa 19 - Arjuna [Indonesisch] (2002, Indonesië) +3
13 Guillamino - Fang Fosc [Catalaans] (2011, Spanje)
Deadline: zondag 8 december 18:00 uur
Winnaar krijgt 2 bonuspunten en gaat naar de super bonus ladder
Nummer 2 krijgt 1 bonuspunt
De rest blijft puntloos
24 Herbert Grönemeyer - Halt Mich [Duits] (1988, Duitsland) +5
18 Sigur Rós - Svefn-G-Englar [IJslands] (1999, IJsland) +2
17 Karin Ström - Klaustrofobi [Zweeds] (2007, Zweden) +1
16 Dewa 19 - Arjuna [Indonesisch] (2002, Indonesië) +3
13 Guillamino - Fang Fosc [Catalaans] (2011, Spanje)
Deadline: zondag 8 december 18:00 uur
Winnaar krijgt 2 bonuspunten en gaat naar de super bonus ladder
Nummer 2 krijgt 1 bonuspunt
De rest blijft puntloos
0
geplaatst: 8 december 2013, 18:06 uur
Herbert Grönemeyer - Halt Mich [Duits] 2 bonuspunten en door naar de super bonus ladder
Sigur Rós - Svefn-G-Englar [IJslands] 1 bonuspunt
Sigur Rós - Svefn-G-Englar [IJslands] 1 bonuspunt
0
geplaatst: 8 december 2013, 18:06 uur
DE 30 FINALISTEN VAN DE ANDERSTALIGE LADDER
Kyu Sakamoto - Ue wo Muite Arukou (Sukiyaki) [Japans] (1961, Japan)
Sergio Mendes & Brasil 66 - Mas Que Nada [Portugees] (1966, Brazilië)
Minh Xuân & Phuong Hoàng - Mat Troi Den (Black Sun) [Vietnamees] (1968-1974, Vietnam)
Michel Fugain et le Big Bazar - Une Belle Histoire [Frans] (1972, Frankrijk)
Michel Sardou - Les Lacs du Connemara [Frans] (1981, Frankrijk)
BAP - Kristallnaach [Duits] (1982, Duitsland)
Matia Bazar - Ti Sento [Italiaans] (1985, Italië)
Mecano - Hijo de la Luna [Spaans] (1988, Spanje)
Herbert Grönemeyer - Halt Mich [Duits] (1988, Duitsland)
Enya - Smaointe [Iers-Gaelisch] (1991, Ierland)
Seigmen - In Limbo [Noors] (1994, Noorwegen)
Kent - Om Du Var Här [Zweeds] (1997, Zweden)
Natacha Atlas - Gafsa [Arabisch] (1997, België)
Natacha Atlas - Kidda [Arabisch] (1997, België)
Sigur Rós - Svefn-G-Englar [IJslands] (1999, IJsland)
Petr Muk - Neusínej [Tsjechisch] (2000, Tsjechië)
Dewa 19 - Arjuna [Indonesisch] (2002, Indonesië)
Ble - Ton Idio To Theo [Grieks] (2006, Griekenland)
Gotan Project - Diferente [Spaans] (2006, Frankrijk)
Zeritu Kebede - Atehidebene [Amhaars] (2007, Ethiopië)
Karin Ström - Klaustrofobi [Zweeds] (2007, Zweden)
Geoffrey Gurrumul Yunupingu - Bäpa [Yolngu Matha] (2008, Australië)
Die Heuwels Fantasties featuring Francois van Coke - Sonrotse [Afrikaans] (2009, Zuid-Afrika)
Kit-I - Posle Dozhdy (After the Rain) [Russisch] (2009, Rusland)
Valravn - Kroppar [Faeröers] (2009, Denemarken/Faeröer)
Ákos - Szeress Így [Hongaars] (2010, Hongarije)
Anne Marie Almedal - Himmelblå [Noors] (2010, Noorwegen)
Bibi Zhou - Yu Guan Tou (Canned Fish) [Mandarijn] (2010, China)
Søren Huss - Svigt [Deens] (2010, Denemarken)
Guillamino - Fang Fosc [Catalaans] (2011, Spanje)
REGELS:
1) Deadline FINALELIJST: Tweede Kerstdag 26 december 24:00 uur.
2) Stuur minimaal een top 10/maximaal top 30 per pm naar mij op.
3) Je mag ook een top 15, top 20 of top 25 sturen
4) Geen ex aequo toestanden, gewoon van 1 t/m 10 of 1 t/m 30
5) Ben je na indiening van mening veranderd dan stuur je me gewoon een correctie.
6) Puntentelling:
Top 30: 30 t/m 1 punten
Top 25: 30-28-26-24-22-20-19-18-..1 punten
Top 20: 30-28-26-24-22-20-18...12-10-9-8-7-...3-2-1 punten
Top 15: 30-27-24-22-18-16-14-12-10-8-6-4-3-2-1 punten
Top 10: 30-27-24-21-18-15-12-9-6-3 punten
7) Bij gelijke stand bepalen de bonuspunten, die ook bij het totale puntenaantal worden opgeteld.
8 ) Bonuspunten zijn te verkrijgen door het spelen van bonusladders om de Anderstalige ladder warm te houden: maximum van 8 punten te behalen. Verder nog 6 t/m 1 punten.
9) Indien het dan nog gelijk is dan bepaalt de hoogste score.
10) Tussen Kerst en Oud & Nieuw wordt de TOP 30 bekend gemaakt
Kyu Sakamoto - Ue wo Muite Arukou (Sukiyaki) [Japans] (1961, Japan)
Sergio Mendes & Brasil 66 - Mas Que Nada [Portugees] (1966, Brazilië)
Minh Xuân & Phuong Hoàng - Mat Troi Den (Black Sun) [Vietnamees] (1968-1974, Vietnam)
Michel Fugain et le Big Bazar - Une Belle Histoire [Frans] (1972, Frankrijk)
Michel Sardou - Les Lacs du Connemara [Frans] (1981, Frankrijk)
BAP - Kristallnaach [Duits] (1982, Duitsland)
Matia Bazar - Ti Sento [Italiaans] (1985, Italië)
Mecano - Hijo de la Luna [Spaans] (1988, Spanje)
Herbert Grönemeyer - Halt Mich [Duits] (1988, Duitsland)
Enya - Smaointe [Iers-Gaelisch] (1991, Ierland)
Seigmen - In Limbo [Noors] (1994, Noorwegen)
Kent - Om Du Var Här [Zweeds] (1997, Zweden)
Natacha Atlas - Gafsa [Arabisch] (1997, België)
Natacha Atlas - Kidda [Arabisch] (1997, België)
Sigur Rós - Svefn-G-Englar [IJslands] (1999, IJsland)
Petr Muk - Neusínej [Tsjechisch] (2000, Tsjechië)
Dewa 19 - Arjuna [Indonesisch] (2002, Indonesië)
Ble - Ton Idio To Theo [Grieks] (2006, Griekenland)
Gotan Project - Diferente [Spaans] (2006, Frankrijk)
Zeritu Kebede - Atehidebene [Amhaars] (2007, Ethiopië)
Karin Ström - Klaustrofobi [Zweeds] (2007, Zweden)
Geoffrey Gurrumul Yunupingu - Bäpa [Yolngu Matha] (2008, Australië)
Die Heuwels Fantasties featuring Francois van Coke - Sonrotse [Afrikaans] (2009, Zuid-Afrika)
Kit-I - Posle Dozhdy (After the Rain) [Russisch] (2009, Rusland)
Valravn - Kroppar [Faeröers] (2009, Denemarken/Faeröer)
Ákos - Szeress Így [Hongaars] (2010, Hongarije)
Anne Marie Almedal - Himmelblå [Noors] (2010, Noorwegen)
Bibi Zhou - Yu Guan Tou (Canned Fish) [Mandarijn] (2010, China)
Søren Huss - Svigt [Deens] (2010, Denemarken)
Guillamino - Fang Fosc [Catalaans] (2011, Spanje)
REGELS:
1) Deadline FINALELIJST: Tweede Kerstdag 26 december 24:00 uur.
2) Stuur minimaal een top 10/maximaal top 30 per pm naar mij op.
3) Je mag ook een top 15, top 20 of top 25 sturen
4) Geen ex aequo toestanden, gewoon van 1 t/m 10 of 1 t/m 30
5) Ben je na indiening van mening veranderd dan stuur je me gewoon een correctie.
6) Puntentelling:
Top 30: 30 t/m 1 punten
Top 25: 30-28-26-24-22-20-19-18-..1 punten
Top 20: 30-28-26-24-22-20-18...12-10-9-8-7-...3-2-1 punten
Top 15: 30-27-24-22-18-16-14-12-10-8-6-4-3-2-1 punten
Top 10: 30-27-24-21-18-15-12-9-6-3 punten
7) Bij gelijke stand bepalen de bonuspunten, die ook bij het totale puntenaantal worden opgeteld.
8 ) Bonuspunten zijn te verkrijgen door het spelen van bonusladders om de Anderstalige ladder warm te houden: maximum van 8 punten te behalen. Verder nog 6 t/m 1 punten.
9) Indien het dan nog gelijk is dan bepaalt de hoogste score.
10) Tussen Kerst en Oud & Nieuw wordt de TOP 30 bekend gemaakt
0
geplaatst: 8 december 2013, 18:19 uur
Bonusladder C (verdeel 5-3-2-1 punten):
Natacha Atlas - Kidda [Arabisch] (1997, België)
Kyu Sakamoto - Ue wo Muite Arukou (Sukiyaki) [Japans] (1961, Japan)
Michel Fugain et le Big Bazar - Une Belle Histoire [Frans] (1972, Frankrijk)
Ákos - Szeress Így [Hongaars] (2010, Hongarije)
Seigmen - In Limbo [Noors] (1994, Noorwegen)
Deadline: dinsdag 10 december 18:00 uur
Winnaar krijgt 2 bonuspunten en gaat naar de super bonus ladder
Nummer 2 krijgt 1 bonuspunt
De rest blijft puntloos
Natacha Atlas - Kidda [Arabisch] (1997, België)
Kyu Sakamoto - Ue wo Muite Arukou (Sukiyaki) [Japans] (1961, Japan)
Michel Fugain et le Big Bazar - Une Belle Histoire [Frans] (1972, Frankrijk)
Ákos - Szeress Így [Hongaars] (2010, Hongarije)
Seigmen - In Limbo [Noors] (1994, Noorwegen)
Deadline: dinsdag 10 december 18:00 uur
Winnaar krijgt 2 bonuspunten en gaat naar de super bonus ladder
Nummer 2 krijgt 1 bonuspunt
De rest blijft puntloos
0
geplaatst: 8 december 2013, 20:46 uur
Bonusladder C (verdeel 5-3-2-1 punten):
5 Natacha Atlas - Kidda [Arabisch] (1997, België)
3 Kyu Sakamoto - Ue wo Muite Arukou (Sukiyaki) [Japans] (1961, Japan)
2 Ákos - Szeress Így [Hongaars] (2010, Hongarije)
1 Seigmen - In Limbo [Noors] (1994, Noorwegen)
Michel Fugain et le Big Bazar - Une Belle Histoire [Frans] (1972, Frankrijk)
Deadline: dinsdag 10 december 18:00 uur
Winnaar krijgt 2 bonuspunten en gaat naar de super bonus ladder
Nummer 2 krijgt 1 bonuspunt
De rest blijft puntloos
5 Natacha Atlas - Kidda [Arabisch] (1997, België)
3 Kyu Sakamoto - Ue wo Muite Arukou (Sukiyaki) [Japans] (1961, Japan)
2 Ákos - Szeress Így [Hongaars] (2010, Hongarije)
1 Seigmen - In Limbo [Noors] (1994, Noorwegen)
Michel Fugain et le Big Bazar - Une Belle Histoire [Frans] (1972, Frankrijk)
Deadline: dinsdag 10 december 18:00 uur
Winnaar krijgt 2 bonuspunten en gaat naar de super bonus ladder
Nummer 2 krijgt 1 bonuspunt
De rest blijft puntloos
0
geplaatst: 8 december 2013, 21:05 uur
Bonusladder C (verdeel 5-3-2-1 punten):
8 Kyu Sakamoto - Ue wo Muite Arukou (Sukiyaki) [Japans] (1961, Japan) +5
7 Natacha Atlas - Kidda [Arabisch] (1997, België) +2
3 Michel Fugain et le Big Bazar - Une Belle Histoire [Frans] (1972, Frankrijk) +3
2 Ákos - Szeress Így [Hongaars] (2010, Hongarije)
2 Seigmen - In Limbo [Noors] (1994, Noorwegen) +1
Deadline: dinsdag 10 december 18:00 uur
Winnaar krijgt 2 bonuspunten en gaat naar de super bonus ladder
Nummer 2 krijgt 1 bonuspunt
De rest blijft puntloos
8 Kyu Sakamoto - Ue wo Muite Arukou (Sukiyaki) [Japans] (1961, Japan) +5
7 Natacha Atlas - Kidda [Arabisch] (1997, België) +2
3 Michel Fugain et le Big Bazar - Une Belle Histoire [Frans] (1972, Frankrijk) +3
2 Ákos - Szeress Így [Hongaars] (2010, Hongarije)
2 Seigmen - In Limbo [Noors] (1994, Noorwegen) +1
Deadline: dinsdag 10 december 18:00 uur
Winnaar krijgt 2 bonuspunten en gaat naar de super bonus ladder
Nummer 2 krijgt 1 bonuspunt
De rest blijft puntloos
0
geplaatst: 8 december 2013, 21:09 uur
Bonusladder C (verdeel 5-3-2-1 punten):
11 Kyu Sakamoto - Ue wo Muite Arukou (Sukiyaki) [Japans] (1961, Japan) +3
8 Natacha Atlas - Kidda [Arabisch] (1997, België) +1
8 Michel Fugain et le Big Bazar - Une Belle Histoire [Frans] (1972, Frankrijk) +5
4 Ákos - Szeress Így [Hongaars] (2010, Hongarije) +2
2 Seigmen - In Limbo [Noors] (1994, Noorwegen)
Deadline: dinsdag 10 december 18:00 uur
Winnaar krijgt 2 bonuspunten en gaat naar de super bonus ladder
Nummer 2 krijgt 1 bonuspunt
De rest blijft puntloos
11 Kyu Sakamoto - Ue wo Muite Arukou (Sukiyaki) [Japans] (1961, Japan) +3
8 Natacha Atlas - Kidda [Arabisch] (1997, België) +1
8 Michel Fugain et le Big Bazar - Une Belle Histoire [Frans] (1972, Frankrijk) +5
4 Ákos - Szeress Így [Hongaars] (2010, Hongarije) +2
2 Seigmen - In Limbo [Noors] (1994, Noorwegen)
Deadline: dinsdag 10 december 18:00 uur
Winnaar krijgt 2 bonuspunten en gaat naar de super bonus ladder
Nummer 2 krijgt 1 bonuspunt
De rest blijft puntloos
0
geplaatst: 8 december 2013, 21:37 uur
Bonusladder C (verdeel 5-3-2-1 punten): De eerste twee van hetzelfde allure en de oubolligheid als Het Dorp van Sonneveld.
16 Kyu Sakamoto - Ue wo Muite Arukou (Sukiyaki) [Japans] (1961, Japan) +5
11 Michel Fugain et le Big Bazar - Une Belle Histoire [Frans] (1972, Frankrijk) +3
9 Natacha Atlas - Kidda [Arabisch] (1997, België) +1
6 Ákos - Szeress Így [Hongaars] (2010, Hongarije) +2
2 Seigmen - In Limbo [Noors] (1994, Noorwegen)
Deadline: dinsdag 10 december 18:00 uur
Winnaar krijgt 2 bonuspunten en gaat naar de super bonus ladder
Nummer 2 krijgt 1 bonuspunt
De rest blijft puntloos
16 Kyu Sakamoto - Ue wo Muite Arukou (Sukiyaki) [Japans] (1961, Japan) +5
11 Michel Fugain et le Big Bazar - Une Belle Histoire [Frans] (1972, Frankrijk) +3
9 Natacha Atlas - Kidda [Arabisch] (1997, België) +1
6 Ákos - Szeress Így [Hongaars] (2010, Hongarije) +2
2 Seigmen - In Limbo [Noors] (1994, Noorwegen)
Deadline: dinsdag 10 december 18:00 uur
Winnaar krijgt 2 bonuspunten en gaat naar de super bonus ladder
Nummer 2 krijgt 1 bonuspunt
De rest blijft puntloos
* denotes required fields.