MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

The Black Crowes - Wiser for the Time (2013)

mijn stem
4,50 (1)
1 stem

Verenigde Staten
Rock / Blues
Label: Silver Arrow

  1. Cursed Diamond (7:21)
  2. Sister Luck (6:21)
  3. Smile (4:40)
  4. Downtown Money Waster (4:47)
  5. Hot Burrito #1 (4:06)
  6. Hot Burrito #2 (4:36)
  7. Garden Gate (4:35)
  8. Better When You’re Not Alone (6:46)
  9. Darling of the Underground Press (4:27)
  10. Jealous Again (5:44)
  11. Hotel Illness (4:22)
  12. Thunderstorm (4:37)
  13. Oh the Rain (6:21)
  14. Soul Singing (4:53)
  15. Tonight I’ll Be Staying Here with You (3:34)
  16. Exit (6:17)
  17. No Speak No Slave (5:02)
  18. (Only) Halfway to Everywhere (10:44)
  19. A Conspiracy (5:08)
  20. Title Song (8:35)
  21. My Morning Song / Stare It Cold (11:19)
  22. Tied Up & Swallowed (5:58)
  23. Make Glad (5:08)
  24. Waiting Guilty (8:52)
  25. She Talks to Angels (6:15)
  26. Willin (5:31)
totale tijdsduur: 2:35:59
zoeken in:
avatar van west
4,5
Uitgebracht als limited edition op 4 LP's of als digital download, is dit een werkelijk sublieme bloemlezing uit het live werk van één van de beste live rock 'n roll bands in de wereld. Het leuke is ook nog eens dat hier minder de grote hits op staan en meer die bijzondere pareltjes. Gelukkig staan er wel een paar goed uitgekozen bekende nummers op. Zoals het werkelijk subliem uitgevoerde My Morning Song. Ook Sister Luck & Hotel Illness mogen er zijn. Opvallend fraai is de gospel: Oh the Rain en het lange nummer met ook gospel invloeden (Only) Halfway to Everywhere. Over halfway gesproken: de eerste helft van het concert is van semi-akoestisch tot redelijk relaxed gespeeld. Daardoor klinken nummers net anders als op de plaat. De tweede helft, vanaf Exit, gaan alle remmen los en dat betekent bij deze band fantastische live muziek. Ijzersterk gezongen, fraaie gitaren, prima drum, orgels en piano's en mooie achtergrondzang. Dit is goed, nee geweldig: dit zijn the Black Crowes Live in New York City.

avatar van herman
Berichten verplaatst naar The Black Crowes

avatar
woordenaar
Vergeleken met de live at the Fillmore 6 luik (uit 2010), valt deze erg tegen, alsof ze kort en bondig spelen in verband met officiële plaat opname.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 19:58 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 19:58 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.