MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Unicorn - Ever Since (1993)

mijn stem
4,50 (2)
2 stemmen

Zweden
Rock
Label: Mellow

  1. The Czarina of Vermillion (5:02)
  2. Messenger (4:33)
  3. The Likes of Noone (5:15)
  4. Ever Since (5:08)
  5. When the World Came Watching (6:17)
  6. Hide (4:58)
  7. Times of Change (4:35)
  8. Draw (4:55)
  9. Liquefy (6:03)
  10. Zoetrope (The Weirdest of Tales) (5:34)
  11. Afterglow * (4:22)
toon 1 bonustrack
totale tijdsduur: 52:20 (56:42)
zoeken in:
avatar van rushanne
4,5
Een van de vele projecten van Dan Swano, en zeker een van de betere. De omschrijving Rock/Metal slaat nergens op, moet gewoon Pop/Rock zijn. Met Unicorn wil hij zijn liefde voor bands als Marillion, Rush en andere `rustige` Rock bands benadrukken.

De nadruk ligt op het liedje en de melodie. Makkelijk meezingbare refreintjes, en vooral zijn mooie stem maken dit tot prettig te beluisteren muziek.

Verwacht geen Edge Of Sanity muziek, want dan zul je waarschijnlijk zwaar teleurgesteld worden.

De tweede (en tevens laatste) cd "Emotional Wasteland" is in mijn ogen nog een stuk beter.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 15:00 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 15:00 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.