MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Arrested Development - Zingalamaduni (1994)

mijn stem
2,89 (40)
40 stemmen

Verenigde Staten
Hip-Hop
Label: Chrysalis

  1. Wmfw (We Must Fight & Win) FM (1:56)
  2. United Minds (5:17)
  3. Ache'n for Acres (2:39)
  4. United Front (4:40)
  5. Africa's Inside Me (3:11)
  6. Pride (5:38)
  7. Shell (3:28)
  8. Mister Landlord (2:48)
  9. Warm Sentiments (4:11)
  10. The Drum (1:57)
  11. In the Sunshine (4:31)
  12. Kneelin' at My Altar (2:34)
  13. Fountain of Youth (3:21)
  14. Ease My Mind (4:12)
  15. Praisin' U (4:40)
  16. Eggbeaters (3:59)
totale tijdsduur: 59:02
zoeken in:
avatar
1,5
Valt zwaar tegen vergeleken met hun debuut.

avatar
3,0
wait schreef:

Valt zwaar tegen vergeleken met hun debuut.


Nooit zo'n verschil kunnen ontdekken....

avatar
1,5
Hun eerste album was tuurlijk vernieuwende 'plattelands' hip-hop, met relaxte en drukke nummers erop. Het had een bepaalde sfeer. De opvolger ervan miste die mood vind ik. Wat ik nog kan herinneren er van, is dat ik 2 nummers wel aardig vond, en de rest grotendeels niet meer dan (irritant wordende) eentonige deuntjes vond.

avatar van Dielie
leuk album, zeker die samples van die kiekens

avatar van KOOJI
4,5
Ben ik de enige die dit album echt goed vind? Zal vast komen door het feit dat ik dit hele album al mijn hele jeugd lang heb gehoord..

avatar van Suez
5,0
Nee hoor, je bent niet de enige. Ik snap eigenlijk niet waarom jullie dit niet goed vinden, orginelere hip hop dan die van Arrested Development is er in mijn ogen niet.

avatar van Shelter
4,0
Suez schreef:
Nee hoor, je bent niet de enige. Ik snap eigenlijk niet waarom jullie dit niet goed vinden, orginelere hip hop dan die van Arrested Development is er in mijn ogen niet.


Hier nog een... Arrested Development wordt vooral door mensen nu ondergewaardeerd. Wellicht omdat in de huidige scene kwalitatief sterke teksten een uitzondering zijn. Arrested Development brengt die zeer goede lyrics over geweldige samples en beats.

avatar van principal2000
3,5
Beduidend minder dan hun debuut, maar ondanks dat toch nog een goed album. Zingalamaduni klinkt iets minder vrolijk dan 3 Years...., maar is nog altijd duizend malen positiever en vrolijker dan het gemiddelde gangsta-album.

avatar van royals
3,5
Ik vindt dit album ook bijna net zo goed als hun eerste. Vooral de beats zijn sterker en meer aangepast aan de '95 stijl. Ik draai deze nog vaak, vooral Kneelin' At My Altar, Fountain Of Youth, United Front en United Minds hebben een lekker productie. Speech lyrics zijn ook weer diep. Hij is zeker een ondergewaardeerd lyricist.

avatar van deric raven
2,5
Ik vind deze ook nog goed.
Meer neigend naar Prince.

avatar
3,5
Dit album verdient, net als het debuut, een iets hoger gemiddelde. Heerlijk zomers plaatje!

avatar van starbright boy
2,0
Soms verkaart iemand anders waarom ik nooit wat met dit album heb gekund en het debuut eigenlijk sinds deze uit was ook nooit meer draaide. Terwijl ik me dat zelf niet eens volledig realiseerde. Heel erg raak wat mij betreft.

TRAINWRECKORDS: "Zingalamaduni" by Arrested Development - YouTube

En dat terwijl ik het debuut heel veel in mijn walkman had zitten, Het verklaart ook waarom Arrested Development hier zelfs voor het debuut niet erg veel stemmen heeft terwijl dat album echt huge was in het begin van de jaren '90. Inmiddels behoorlijk vergeten, zelfs dat destijds succesvol debuut.

avatar van Poles Apart
3,0
starbright boy schreef:
En dat terwijl ik het debuut heel veel in mijn walkman had zitten, Het verklaart ook waarom Arrested Development hier zelfs voor het debuut niet erg veel stemmen heeft terwijl dat album echt huge was in het begin van de jaren '90. Inmiddels behoorlijk vergeten, zelfs dat destijds succesvol debuut.

Het debuut is een echte klassieker, één van de eerste CD's die ik kocht, heb sindsdien ook de LP aangeschaft, het blijft een uniek album.

"Zingalamaduni" vind ik echt helemaal zo slecht nog niet. Het is meer van hetzelfde en de verrassing is eraf, maar het materiaal ligt prima in het verlengde van het debuut. Grote hits ontbreken, dat is een groot verschil, al was "Ease My Mind" een bescheiden succes, ik vind het nog altijd een goed nummer.

Gangstarap vierde hoogtij, Snoop, Dre en kornuiten namen het commerciële stokje over van Arrested Development, De La Soul etc. en waar De La Soul nog een aantal prima albums zou maken raakte Arrested Development het spoor een beetje bijster. "Since the Last Time" uit 2006 is wel nog een aardig album overigens.

avatar van starbright boy
2,0
Poles Apart Nogal late reactie, maar dat is niet alles, na een dik jaar. Bekijk daarvoor het filmpje juist. Er is meer aan de hand dan dat ze ingehaald werden door de tijd, want De La Soul (die commercieel lang niet zo diep zouden zinken) en The Fugees (die twee jaar na deze plaat gigantisch zouden doorbreken), zoals in dit filmpje gezegd wordt zou Arrested Development terugvallen van 4 miljoen albums en 3 top 10 singles op album 1. Dit album had 1 single dat de Hot 100 haalde (en tot nummer 45 kwam) en het album kwam niet verder dan nummer 55. En verkocht meer dan 95% minder in de VS.

avatar van Kos
Kos
Welke single eigenlijk. Ease my Mind?

avatar van T.O.
Lijkt me wel ja.

Waren echt MTV darlings destijds, erg vergeten nu inderdaad.

avatar van Poles Apart
3,0
Kos schreef:
Welke single eigenlijk. Ease my Mind?

Yep, kwam in Nederland niet verder dan de Tipparade.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 20:15 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 20:15 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.