MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

John Patton - Along Came John (1963)

mijn stem
4,00 (5)
5 stemmen

Verenigde Staten
Jazz
Label: Blue Note

  1. The Silver Meter (5:41)
  2. I'll Never Be Free (5:03)
  3. Spiffy Diffy (6:02)
  4. Along Came John (6:03)
  5. Gee Gee (6:01)
  6. Pig Foots (5:44)
totale tijdsduur: 34:34
zoeken in:
avatar van west
4,5
geplaatst:
Een tegelijk relaxte, maar ook vaak swingende plaat is dit Along Came John. Een fraaie mix van soul-jazz met hardbop levert goede tot uitstekende songs op, met als grote favoriet opener The Silver Meter. Wat een fantastisch nummer is dat!

Naast organist John Patton blinkt gitarist Grant Green hier uit. Wat speelt hij weer een heerlijke solo's! Verder wordt ook prima op de tenor saxofoon gespeeld door Harold Vick & Fred Jackson en op de straffe drums horen we Ben Dixon. Echt een heel lekker jazz album dit!

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 15:23 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 15:23 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.