MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Willem Vermandere - Help Mij (1993)

mijn stem
3,56 (9)
9 stemmen

België
Roots
Label: Philips

  1. Beethoven (2:57)
  2. Onnozelen Brol (4:55)
  3. De Vluchteling (3:28)
  4. Dance Macabre (4:55)
  5. Den Hemel (5:12)
  6. Ballade voor Daniël (4:15)
  7. Bange Blanke Man (2:35)
  8. Met Mijn Handen (4:02)
  9. Vadertje TV (4:06)
  10. De Matrozen (4:06)
  11. Eilanden in de Tropen (4:58)
  12. De Wind (5:02)
  13. Help Mij (4:17)
totale tijdsduur: 54:48
zoeken in:
avatar van jellorum
Heel erg fijn album van Willem met mooie luisterliedjes en de onvermijdelijke klarinet van de beste man. Voor eeuwig mooi dit.

avatar
Father McKenzie
Ja, Jellorum, weinig fans hier van deze warme mens... Ik ben en blijf fan.
Wat Wannes Van de Velde met het Antwerps doet, dat betekent Willem Vermandere in een soort veredeld Westvlaams, maar hij is een ware original, ik hou van die man zijn stem, zijn uitstraling, zijn mooie liedjes en zijn fijne teksten, zijn humor vaak ook.
Bange Blanke Man zou iedereen moeten kennen, maar Onnozelen Brol en Dance Macabre zijn toch echte meesterwerkjes, en Willem's klarinetspel is héérlijk.
Hele mooie plaat, zoals haast ieder album van de beste man.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 13:18 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 13:18 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.