Maar dat is nou net de kracht van (goede) ambient. Het is muziek die het beide kan. Ambient is muziek die als achtergrond muziek kan dienen maar als je er intens naar gaat luisteren het opeens een hele andere ervaring is. Dit is ook van de redenen waarom ik ambient zo mooi vind.
Over dit album:
Sigqan is voor mij een droom album. Ik hoor dit erg graag met koptelefoon op en dan het liefst vrij hard.
Het neemt je mee op een soort trip, zelf vind ik Part I nog niet zo heel goed, maar zodra Part II start begin ik te zweven en ga ik helemaal op in de muziek (tot zover ik dat nog niet was dan)
Ik heb dit album op minidisc staan en het komt nogal eens voorbij als ik bijv. naar de universiteit fiets en soms kom ik dan op de uni aan eigenlijk niet precies wetende hoe ik ben gefietst en wat ik eigenlijk allemaal ben tegen gekomen, dit omdat ik zo in de muziek word meegesleepd.
Dat is dan ook een van de vele redenen waarom dit album van mij een 5 krijgt.
misschien binnenkort een betere beschrijving van de nummers, maar ik ben nu moe en moet maar eens naar bed gaan...jammer dat ik dit bij mijn ouders niet op de pc heb staan...zou een goede zijn om nu lekker mee te gaan slapen
