MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Mr. G Reality - Reflection of Image (2006)

mijn stem
3,50 (1)
1 stem

Verenigde Staten
Hip-Hop
Label: Adullam House

  1. Pre-Vibe (0:39)
  2. Intro (1:48)
  3. Where We Live (2:59)

    met Judahman en Bbjay

  4. My Identity (3:50)

    met Demetrus

  5. Million Soldiers (4:14)

    met CSG'z en Pettidee

  6. Higher (4:26)
  7. Interview (4:26)
  8. Exit Out the Game (4:08)

    met Lil Raskull en Ricky B

  9. California (3:14)

    met Judahman

  10. My Young Generation (4:57)
  11. 3rd Day Generals (3:39)
  12. It's a Celebration (2:13)
  13. Reflection of Image (3:40)

    met Mr. Solo

  14. It's Gonna Be ALright (3:59)

    met Ebonie Taylor

  15. Outtro (1:55)
totale tijdsduur: 50:07
zoeken in:
avatar van jelmer19
3,5
deze man is echt de 2e 2pac, hij rapt op de zelfde wijze en de stem komt ook dicht in de buurt.
Een aanrader voor alle 2pac fans dus

avatar van jelmer19
3,5
Ok na lang zoeken heb ik dit album dan eidelijk gevonden en nu een paar keer geluisterd.

Na zijn album ''One Day'' geluisterd te hebben was ik natuurlijk verschrikkelijk benieuwd naar dit album en of deze het zelfde niveau kon behalen.

Na een irritante Pre-Vibe komt de korte intro van 1:48 waardoor je gelijk weer wordt herinnerd aan onze goeie oude 2 Pac doordat de stem tussen de legende en deze Mr. G reality bijna identiek zijn..

Daarna begint het album dan echt met het nummer ''Where We Live'' waarin de eerste verse van het nummer wel erg lekker is maar daarna vind ik het er niet beter op worden.

Volgende song dan maar.. En dat is ''My Identity''.
Al een stuk beter en rustiger wat me iets meer aan zijn vorige album doet denken.

Daarna wordt het tempo weer een stuk omhoog gegooit met het nummer ''Million Soldiers''. Best weer een leuke song (denk je)
in het begin is ie idd lekker maar daarma komt het refrein en dat is 10x niets. En om het nog iets erger te maken staan er nog eens 2 gastartiesten op het nummer waar je ook niet echt blij van wordt.

Op naar het volgende nummer
''Higher'' vind ik weer iets beter. alleen ik heb het gevoel dat ie slecht is opgenomen (kan dus aan mijn download liggen)
Wel een goeie song gevolg door een intervieuw..

''Exit Out The Game''
Nummer begint met redelijke beat en Reality rapt het eerste verse weer super. Daarna, het zelfde verhaal als bij het nummer ''Million Soldiers'' en komen er weer 2 mindere gastartiesten.

''California''
nummer dedicated to ''Cali''
Wel een leuk nummer met ''judahman''

''My Young Generation''
Eidenlijk weer een nummer dat het zelfde niveau heeft van het album ''One Day''.
Hij schrijft het nummer zoals de titel al zegt voor de jonge generatie.. Dat ze een goed leven moeten leiden en niet mee moeten gaan in de het slechte leven van de ghetto en op het rechte pad moeten blijven, ook al is dit nog zo moeilijk. Erg Mooi nummer !!

''3rd Day Generals''
Ook weer een erg goed nummer, waarin het Pac gevoel bij mij weer naar boven komt.

''Reflection''
3e goeie nummer achter elkaar nu, Goed gerapt en gewoon een lekkere track

1 van de beste nummers van de cd nu! die ik zelf erg lekker vind en die ik altijd luisterde op zijn MySpace. Das het nummer met dezelfde naam als het album.
''Reflection of Image''
Hoe hij hier oprapt is gewoon vet, jammer van de gastartiest misschien want het was beter als hij het nummer gewoon helemaal zelf deed, maarja gewoon een goeie track

''It's Gonna Be ALright''
Laatste track van de cd
Ook weer een erg relaxt en mooi nummer van Reality en het is jammer dat hij in het begin niet meer van zulke nummers op het album heeft gezet..
Maarja de track wordt nog opgevolgd door een outro en dat zitten de 50 minuten op.

Na alles toch wel weer een goed album, niet zo goed als ''One Day'' maar wel weer leuk op gehoord te hebben. Door de laatste 4 tracks op het album gaat het niveau wat omhoog en kom ik uit op een 3,5*
Ik had er meer van verwacht maar hopelijk is zijn volgende album (als die komt tenminste) weer van een hoger niveau..
Ik hoop het in ieder geval

avatar van MJ_DA_MAN
Deze man klinkt idd bijna hetzelfde als 2Pac .

avatar van jelmer19
3,5
ja he!
heb je dit filmpje al gezien, heb ik voor de grap even bij elkaar geplakt

http://www.youtube.com/watch?v=wg096oDNh-U

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 01:22 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 01:22 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.