MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Neal Morse - ? Live (2007)

Alternatieve titel: Question Mark Live

mijn stem
3,79 (19)
19 stemmen

Verenigde Staten
Rock
Label: Metal Blade

  1. The Temple of the Living God [Live] (7:09)
  2. Another World [Live] (2:37)
  3. The Outsider [Live] (2:29)
  4. Sweet Elation [Live] (2:37)
  5. In the Fire [Live] (8:17)
  6. Solid as the Sun [Live] (6:04)
  7. The Glory of the Lord [Live] (1:35)
  8. Outside Looking In [Live] (4:35)
  9. 12 [Live] (6:48)
  10. Entrance [Live] (9:11)
  11. Inside His Presence [Live] (4:44)
  12. The Temple of the Living God [Live] (4:07)
  13. The Creation (19:01)
  14. The Man's Gone (4:02)
  15. Cradle to the Grave (5:32)
  16. Help Me / The Spirit and the Flesh (12:57)
  17. King Jesus (5:02)
  18. Reunion (12:01)
  19. Encore Medley: We All Need Some Light / Open Wide the Flood Gates / Solitary Soul / Wind at My Back (18:50)
totale tijdsduur: 2:17:38
zoeken in:
avatar van snarf349
live uitvoering van het questionmark album, dat tot één van z'n beste platen hoort.
prettig om naar te luisteren, goede muziek, alleen de teksten gaan op den duur behoorlijk op de zenuwen werken.
oftewel, jezus man! kun je het ook nog ergens anders over hebben.

avatar van Nakur
twee vraagjes:

metalblade?

en wie spelen er mee?

avatar van snarf349
in europa wordt deze op mascot records uitgebracht.
geen idee wie er mee spelen, zowiezo z'n halve familie.
op dvd wordt binnenkort een live versie van sola scriptura plus extra's uitgebracht.

avatar van Nakur
Ik vind '?' een van de beste progrock albums van de laatste jaren, maar denk niet dat ik hier op zit te wachten.

avatar van snarf349
is helemaal waar, maar ach deze koste me niets en eerlijk gezegd die neal is zo slecht nog niet live.

avatar van vigil
3,5
Het is een behoorlijk goed live album geworden. Met veel enthousiasme gebracht door de Nederlandse live band. Je moet wel door de teksten heen luisteren want het is wel duidelijk dat hij zich op de studioplaten nog inhoud en nu helemaal los gaat.

Volgens mij zingt op een nummer enkel een kind van hem mee en valt het verder dus reuze mee met de familie aangelegenheid.

avatar van snarf349
niet alleen nederlandse muzikanten, maar uit heel europa.
maakt verder niets uit, ben wel van mening dat mister morse 1 van de mooiste zangstemmen uit het gerne is, en dat bewijst hij live ook weer.

avatar van vigil
3,5
Wie zouden de Europese muzikanten moeten zijn dan? In het boekje en op de dvd (op de 2de disc dan tijdens dit concerts) komen enkel Nederlanders voorbij.

Op de 1ste dvd speelt inderdaad Paul Bielatowicz mee maar dat is bij de Sola Scrip tour en niet de ? tour.

avatar van snarf349
volgens mij had ik ergens op internet gelezen dat meneer morse gebruik had gemaakt van europese muzikanten tijdens die tour.

ach.. zo belangrijk is dat allemaal niet.

avatar
nicoot
Inderdaad muzikaal en vocaal goed gebracht, maar het religieuze aspect druipt ervan af. Ik heb geen enkel probleem met de spirituele en religieuze boodschap in de studio albums en ook helemaal niet bij The Whirlwind (TransAtlantic), maar hier gaat het soms wat ver, de zéér persoonlijke uiting van het vinden van bevrediging in God's liefde zorgt soms voor plaatsvervangende schaamte. Vooral op disc 2 en het verhaal over "the night before this gig I was praying to God..." ergens rond nummer 9 of 10 op disc 1.

Ik heb voorlopig nog net liever het studio album, vooral omdat het bombastische op deze live cd soms wat ontbreekt (In The Fire bv.).

avatar van Alexepex
4,0
Goede live cd, lekker rauw, zonder al te veel poespas, en een Neal met stem problemen.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 07:50 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 07:50 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.