MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Cherrelle - The Woman I Am (1991)

mijn stem
2,75 (2)
2 stemmen

Verenigde Staten
R&B / Pop
Label: Tabu

  1. Never in My Life (5:09)
  2. 7 Days a Week (4:44)
  3. Baby It's You (4:18)
  4. Still in Love with You (5:14)
  5. Love Me Tonight (5:14)
  6. The Woman I Am (5:30)
  7. Tears of Joy (4:24)
  8. Gee Whiz (3:50)
  9. Nothing's Ever Gonna Stop (The Way I Feel) (5:03)
  10. Where Do We Go from Here? (5:03)
totale tijdsduur: 48:29
zoeken in:
avatar van PEN15
Ik heb nooit langer dan 1 minuut per nummer volgehouden voordat ik overschakelde naar de volgende. Het is niet meer als de vorige platen en het is duidelijk dat de verplichte overstap naar de jaren 90 populaire muziek hier gemaakt wordt. Tel daar bij op dat ze zich hier wil profileren met sterke, doordringende vocalen als een soort van whitney houston of mariah carey en ik heb voor mezelf een reden om niet meer te luisteren. Het zal vast allemaal niet slecht zijn, maar geen enkel nummer heeft hiervan haar greatest hits album gehaald en dat zet me toch wel aan het denken..

avatar van Madonna
3,0
Er staan op de CD toch wel een paar nummers die ik leuk vind. Deze CD was een giga van een flop. Heb deze gekocht voor 1 rijksdaalder, een knaak bij de Free record shop! Waar is die tijd gebleven?! Toch wel vaak beluisterd.

-3-

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 04:41 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 04:41 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.