MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Big in Japan - From Y to Z and Never Again (1978)

mijn stem
3,83 (6)
6 stemmen

Verenigd Koninkrijk
Rock / Punk
Label: Zoo

  1. Nothing Special (3:35)
  2. Cindy and the Barbi Dolls (3:32)
  3. Suicide A-Go-Go (2:26)
  4. Taxi (4:27)
totale tijdsduur: 14:00
zoeken in:
avatar van jellorum
4,0
Dit kleinood staat al enige tijd op mijn verlanglijst. Gaat van de hand voor toch wel exorbitante prijzen. Tijd voor een heruitgave.

Charmant is wat ik deze 4 songs zou benoemen. Een uiterst geslaagde oefening in 'andere' popmuziek.
Popmuziek, met punkinvloed weliswaar, maar pop desalniettemin. Duidelijk een product van zijn tijd maar dat is wat mij betreft een positief gegeven.

Favoriete nummers zijn Nothing Special en Suicide A-Go-Go waar de stem van zangeres Jayne Casey de songs wat extra cachet meegeeft. Dat is ook het geval voor Taxi maar dat vind ik net iets minder dan voornoemde songs.

Cindy and the Barbi Dolls springt wat uit de toon met dat eigenaardig effect op de stem en de "honky-tonkerige" gitaar.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 07:19 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 07:19 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.