MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Rob Swift - Dust to Dust (2008)

mijn stem
3,00 (2)
2 stemmen

Verenigde Staten
Hip-Hop
Label: Domination

  1. Dust (0:45)
  2. To (1:46)
  3. Dust (4:47)
  4. Is (2:02)
  5. A (5:38)
  6. Collection (2:06)
  7. Of (3:53)
  8. Breaks (1:43)
  9. Inspired (2:35)
  10. By (2:30)
  11. The (3:44)
  12. B (3:01)
  13. Boy (3:00)
  14. Movement (3:13)
  15. Of (6:27)
  16. The (6:06)
  17. 1970's (5:21)
totale tijdsduur: 58:37
zoeken in:
avatar van jelmer19
2,5
Net ff kort geluisterd!!

Allemaal funky beats en grotendeels instrumentaal werk.
Khad geen zin om de volle cd te gaan beluisteren want dan wordt 58 minuten dezelfde soort beats luisteren mij iets te gek

avatar
raffael77
Heb je niet goed geluisterd. Dit is een goede Funk & Soul mix van Rob Swift. Tussendoor beat juggled hij en scratched zo nu en dan subtiel waardoor je een funky extase krijgt van deze mix.

5

avatar
SinX
Leuke tracklist

avatar van jelmer19
2,5
Heb em vandaag maar weer een opgezet maar om dit nou 5 sterren te geven.!
Idd gewoon allemaal leuke funky producties. Maar echt genieten kan ik hier niet van en het wordt me uiteidelijk te eentonig.

avatar van hiphopmaster
3,5
Wel een aardig cdtje van Rob Swift. Heerlijke hiphop-funk wat je als lekker tussendoortje kan opzetten. Wellicht was het verstandiger geweest als alles lekker aan elkaar gemixt was. Ik vind de overgangen wat abrupt en slordig. En in sommige nummers springt Rob ook iets te slordig om met zijn kwaliteiten. Gaande weg de cd wordt het allemaal wel beter. En er staan echt genoeg dingen op waarvan ik volop van kan genieten. 3,5 voor Robbie!

avatar
RedLightCityBoy
De man is een legende! ik check nu al enige dagen al zijn albums, en alles, maar dan ook echt alles is op en top meesterlijk! one of the best jet

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 21:36 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 21:36 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.