Yep en de rechter is Peter Godwin. In bekende dandylook, hoewel Browne twee jaar later meer the wild places opzocht, bleef Godwin meer trouw an de sound van Metro. Te omschrijven als Sailor in meer exotische omgeving en dat is geen diskwalificatie!
Superalbum. Intelligente popmuziek, melodieën die beklijven, deze móet ik op vinyl hebben. Mooiste nummer: Black Lace Shoulder. Leuk ook om te horen hoe in Jade de eerste vingeroefeningen voor Duncan Browne's Wild Places al te horen zijn. 4*
Zo jammer dat Duncan op veel te jonge leeftijd ons ontvallen is. Ongetwijfeld had hij ons op nog veel meer juweeltjes kunnen trakteren.
Tis nie anders.
En eindelijk gevonden op vinyl, begin dit album steeds meer te waarderen. Prachtige ambachtelijke muziek, met aandacht voor melodie en detail, met al duidelijk de zwoele sferen die Browne een paar jaar later de hitparades in zouden schieten.
Ha, op dit album, heb ik in de jaren '70 en begin '80 nog menig jointje gerookt. Magische en zweverige plaat. Ik wist niet dat Duncan Browne het aardse al sinds lang heeft verruild voor het eeuwige. Heeft in ieder geval een prachtig album achtergelaten.
Nadat ik Duncan Browne met The wild places op vinyl had gevonden even wat research gedaan en kwam op Metro uit. De volgende dag op een locale rommelmarkt deze lp in perfecte staat gevonden. Ik moet zeggen een geweldig album. Topmuzikanten zorgen voor een prachtig album. ~Mooi weekend voor mij als vinylliefhebber.