MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Humate - The Best Of (1996)

mijn stem
4,50 (1)
1 stem

Duitsland
Dance
Label: Superstition

  1. Love Stimulation [Love Mix] (6:11)
  2. Paraglide [Humate Remix] (8:53)

    met Paragliders

  3. East (7:17)

    met Rabbit in the Moon

  4. East [Humate Remix] (8:06)

    met Rabbit in the Moon

  5. 3.1 (7:03)
  6. 3.3 (6:01)
  7. Sound [Parboiled Edit] (6:44)
  8. Feather [Humate's Flying High Remix] (6:50)

    met Spicelab

  9. 1996 (Part 1) (7:07)
  10. 1996 (Part 2) (8:59)
totale tijdsduur: 1:13:11
zoeken in:
avatar
Gatverdamme, die Humate remix van Paraglide is een fenomenaal trance nummer

avatar van RogerV
4,5
Mooie verzameling tracks en remixes van Humate. Een producer die vrij onbekend is gebleven. Al is de track Love Stimulation natuurlijk wel een klassieker en was de man ook hierbij betrokken.
Jens - Glomb EP (1993)

Maar ook de rest mag er zijn. Hoogtepunten zijn de remix van East met Rabbit in the moon. De timestretch samples in Sound. En ook Feather heeft heerlijke geluiden in zich. Lekker rauw geluid met stevige samples. Geen mietjestrance.

Maar ook daarnaast heeft hij geweldige tracks gemaakt. Dit is typisch het trancegluid dat in de periode 1993-1996 tot bloei kwam. En dan wel op zijn allerbest. Enige mindere track is zijn trance/triphop probeersel 1996 part 1. Gelukkig is dat met part 2 goed gemaakt.

avatar
Humate is bij mij eeuwig en altijd geassocieerd met het openingsnummer Love Stimulation in samenwerking met Paul Van Dyk. Misschien wel hun bekendste werk. En Humate mag dan onbekend klinken, in het trance wereldje is de naam een referentie.

avatar van RogerV
4,5
Paul van Dyk maakte een remix. Volgens mij heeft die niet aanhet origineel bijgedragen of wel?

avatar
Dat klopt!

avatar van Kos
Kos
Love Stimulation blijft wel .

avatar van RogerV
4,5
Ik zou zeggen, luister de rest ook eens

avatar van CorvisChristi
CorvisChristi (crew)
"Love Stimulation" is een klassieker in zijn soort. Italo spacesynthduo (van eigen bodem) Laserdance heeft dit nummer nog gecoverd, alhoewel hun versie eigenlijk niets toevoegt.
Overigens lijkt het nummer wel héél erg veel op "Find Me" van Jam & Spoon. Toeval.... of niet?

avatar van RogerV
4,5
Jam & Spoon en Humate komen een beetje uit dezelfde muzikale beweging van die tijd. Dus niet onlogisch.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 05:02 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 05:02 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.