MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

OZ - III Warning (1984)

mijn stem
2,50 (2)
2 stemmen

Finland
Metal
Label: Combat

  1. Third Warning (5:22)
  2. Crucified (4:27)
  3. Runner (4:14)
  4. Rock 'N' Roll Widow (4:40)
  5. Samurai (4:10)
  6. Born Out of Time (5:07)
  7. Too Bad to Be True (3:45)
  8. Total Metal (2:00)
totale tijdsduur: 33:45
zoeken in:
avatar van Sir Spamalot
3,0
Sir Spamalot (crew)
Je hebt van soorten in het leven en dat moet ook zo zijn. Je hebt voortrekkers, je hebt grijze muizen en je hebt nalopers. Het is hun derde album, na HM Heroes (1982) en Fire in the Brain (1983) die hier vreemd genoeg nog niet op deze site staan, dus een werkje voor later.
Ik vind deze groep op basis van dit album gewoon grijze muizen en wat een miserabele zanger en productie, ik oordeel op basis van de originele versie, de remaster bevat een versie van Turn the Cross Upside Down, afkomstig van een EP uit 1985. De muziek is ook verre van schokkend hoewel de heren gitaristen een aardig potje kunnen spelen, een kleine uitzondering voor de eerste twee nummers. Deze zal nog een tijdje in mijn kast blijven liggen (in bezit op cassette).
Op de hoes staat de kalende zanger met een hakmes in zijn pollen, volgens een fansite had hij die nodig voor zijn stageact om de gitaren aan stukken te hakken. Why ruin a perfectly good guitar?

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 01:43 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 01:43 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.