MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Trinity - Rock in the Ghetto (1979)

mijn stem
3,00 (1)
1 stem

Jamaica
Reggae
Label: Trojan

  1. Easy Does It (2:30)
  2. Life Is Not Easy (2:55)
  3. Tell It to the Mother (2:49)
  4. Have a Little Faith (2:21)
  5. Dangerous Rockers and Ting (2:25)
  6. Don't Lose Me (3:39)
  7. Every Trick in the Book (2:47)
  8. Rock in the Ghetto (3:16)
  9. Pope Paul Dread and Gone (2:55)
  10. Freedom Style (2:05)
  11. Follow My Heart (2:53)
totale tijdsduur: 30:35
zoeken in:
avatar van Metalhead99
3,0
Instrumentaal gezien zit dit album prima in elkaar. Een lekker melodieus ronkende bas, ondersteund door wat drums en hier en daar gitaar en blazers. Dat vind ik nou het fijne aan de jaren '70 reggae. Nog niks "digitaals", maar gewoon met een sessie band opnemen in de studio.
Dan Trinity zelf. "Toasting" is dan weer niet zo mijn ding. Geef mij maar een reggae plaat waar men gewoon op zingt. Al moet ik wel eerlijk toegeven dat hij het wel goed doet, met gelukkig een stuk minder rare uithalen als bijvoorbeeld Big Youth. Mijn ding zal het echter nooit worden.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 01:04 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 01:04 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.