MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Sir Lord Baltimore - Sir Lord Baltimore (1971)

mijn stem
3,89 (9)
9 stemmen

Verenigde Staten
Metal
Label: Mercury

  1. Man from Manhattan (10:31)
  2. Where Are We Going [Live] (3:19)
  3. Chicago Lives (3:47)
  4. Loe and Behold (3:43)
  5. Woman Tamer (5:09)
  6. Caesar LXXI (5:22)
totale tijdsduur: 31:51
zoeken in:
avatar van Omsk
Is dit werkelijk metal? Dan waren ze er vroeg bij. Iemand die hier meer over weet?

avatar
The Oath
Omsk schreef:
Is dit werkelijk metal? Dan waren ze er vroeg bij. Iemand die hier meer over weet?


Zoek het maar even op op Youtube!

avatar van ZAP!
'Metal'. Ja, okay, van mij mag je het zo noemen, maar voor mij komt het slechts bij vlagen in die buurt. Maar een fijne plaat is het wel, deze sound bevalt me erg goed. Hard rock n' roll zou ik het noemen met in de opener meteen een prog vibe. Swingt ook regelmatig de pan uit ('Woman Tamer'), en da's ook lekker. De afsluiter is dan weer lekker episch en het meest metal.

No. 1 van de lijst die ik hier als volgt genereerde: genre metal, jaartal 1970 - 1990, 3 - 50 stemmen, stemgemiddelde 4* - 5*, albumtypes normaal / live / ep/single.

4*.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 19:58 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 19:58 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.