MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Merle Travis - Folk Songs of the Hills (1947)

mijn stem
3,77 (13)
13 stemmen

Verenigde Staten
Country / Folk
Label: Capitol

  1. Nine Pound Hammer
  2. John Henry
  3. Sixteen Tons
  4. Dark as a Dungeon
  5. That's All
  6. Over by Number Nine
  7. I Am a Pilgrim
  8. Muskrat
  9. This World Is Not My Home *
  10. John Bolin *
  11. Possum Up a Simmon Tree *
  12. Barbara Allen *
  13. Lost John *
toon 5 bonustracks
zoeken in:
avatar van spinout
3,5
Helaas meent Travis te moeten praten gedurende ieder nummer. Zijn gitaarspel is geweldig en zingen kan ie ook. En ook de nummers zijn goed, maar dat gepraat ertussendoor...nee, dat had niet gehoeven.

avatar van Brunniepoo
3,5
Ik vind dit eigenlijk nog verrassend modern klinken, zeker niet als een plaat van nagenoeg 75 jaar oud. Bekende nummers en goed gezongen, maar dat gepraat is inderdaad behoorlijk irritant.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 14:51 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 14:51 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.