MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Marc Almond - Brel Extras (2008)

mijn stem
2,67 (3)
3 stemmen

Verenigd Koninkrijk
Pop
Label: Sin Songs

  1. If You Go Away [Live at Angel Studio 2007] (5:00)
  2. The Desperate Ones (4:44)
  3. Amsterdam (2:59)
  4. The Devil [Okay) (Live at the Union Chapel 12 December 2000] (3:11)
  5. If You Go Away [Live at Leicester Cathedral 30 August 2004] (4:55)
  6. My Death [1984 Fan Club Flexi Version] (5:45)
totale tijdsduur: 26:34
zoeken in:
avatar van aERodynamIC
4,0
Het label Some Bizarre maakt er met de re-releases van het oudere werk van Almond een zootje van. Dat zegt Almond zelf al op zijn eigen website.
Zo zijn onlangs de albums Jacques (met Brel-covers) en Absinthe (met franse chansons-covers) opnieuw uitgebracht en daar wilde Almond extra nummers aan toevoegen. Hier werd geen gehoor aan gegeven, dus wat doe je dan? Dan release je zelf de extra nummers maar en dat zijn deze 6 dus die nu op een aparte EP staan.
Het staat in bestelling dus ik hoop er binnenkort mijn beoordeling aan te kunnen geven.

avatar van aERodynamIC
4,0
Okee dan: deze EP is eindelijk binnen (het heeft 2 weken moeten duren).
Zoals gezegd krijgen we deze nummers niet op re-releases van Absinthe en Jacques dus dan maar in deze vorm.
Heerlijke, sobere uitvoeringen van Brel-nummers. Marc met Martin Watkins op piano en/of Neal Whitmore (ook wel bekend als Neal X) en meer niet.
Moet iedereen nu als de wiedeweerga deze EP bestellen? Uiteraard
Nee, dit is echt voer voor fans zoals ik dit soort extra's (what's in a name) altijd wel vind. Normaal krijg je ze op luxe reissues, hier moet je het zo doen omdat artiest en platenmaatschappij niet op 1 lijn liggen (voor de verandering).

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 16:37 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 16:37 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.