MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Helmut Lotti - Time to Swing (2008)

mijn stem
2,50 (3)
3 stemmen

België
Pop
Label: EMI

  1. Mack the Knife (3:17)
  2. That's Life (3:01)
  3. Fly Me to the Moon (2:36)
  4. Danke Schön (2:36)
  5. Heavenly Match on Earth (2:24)
  6. Cabaret (3:31)
  7. King of the Road (2:27)
  8. La Mer (2:54)
  9. Perfidia (3:07)
  10. In the Arms of a Stranger (3:52)
  11. Ti Guardero Nel Cuore (3:16)
  12. Fever (3:35)
  13. Around You (2:54)
  14. L.O.V.E. (2:57)

    met Clare Teal

  15. Bad Bad Leroy Brown (2:52)
  16. Reet Petite (2:44)
  17. Time to Swing (2:48)
  18. Mackie Messer (3:16)
totale tijdsduur: 54:07
zoeken in:
avatar
Father McKenzie
En hij gaat maar verder met het uitmelken van oude muziek en van het platwalsen ervan. Dit is zo ongelooflijk slecht dat je er onpasselijk van wordt. Varièté van de laagste soort. De mémékes* zullen er weer blij mee zijn.



(Voetnoot voor Nederlanders : mémékes zijn oma's!)

avatar van snarf349
volgens mij is meneer lotti de meest ijdele belg die er rondloopt. of in dit geval swingt.
en als je hem inpakt en naar las vegas stuurt, vooral niet uitpakken!

avatar van LucM
Ten tijde van die classics (jaren '90) vond ik hem nog leuk maar nu hoeft Helmut Lotti voor mij niet meer : steeds dat blijven uitmelken van evergreens en zijn ijdelheid, al kan hij wel goed zingen. Dit wordt in Vlaanderen natuurlijk een groot verkoopsucces maar deze kelk laat ik aan mij voorbij gaan (tussen haakjes : mijn ma moet ook niets meer van hem hebben).
In zijn beginperiode was Helmut Lotti nog bescheiden, maar het succes is hem duidelijk naar zijn hoofd gestegen.

avatar van itchy
Voor een plaat die Time To Swing heet staat hij als een verdomde stijve hark op de hoes!

avatar
Sstttt
Is Time to Swing van Helmut net zo swingend als het nieuwe album van Barry Hay? Of laat heer Lotti zich op dit album niet ondersteunen door een of andere Bigband?

avatar van platedraaier
3,0
Als Barry Hay en het Metropole orkest net zo zouden swingen als dit plaatje, dan hadden ze van mij een ruime voldoende gekregen. Nee, laat meneer Hay hier maar eens naar gaan luisteren, dan hoort ie een keer hoe je een swingend nummer maakt.

Helmut Lotti trapt een open deur in. Maar dat doet hij wel op een kwalitatief goeie manier. Ik heb geen idee hoe hij verder is, maar de man kan gewoon zingen en dit repertoire ligt hem goed. De meeste nummers zijn over bekend, maar swingen doet het wel. Het is echt een retro plaatje met fijne nummers. Ik zou niet weten wat hier mis mee is. Waarom mag een Jamie Cullum, Michael Buble, Rod Stewart, Jan Keizer, Tony Bennett of Robbie Williams dit wel en Helmut Lotti niet?

De begeleiding is gewoon lekker en op de achtergrond gedraaid is dit ook gewoon lekkere muziek. Ik zou toch 10 keer liever deze cd van Helmot Lotti in mijn huiskamer opzetten dan onze "Toppers".

avatar van snarf349
jan keizer tussen rod stewart en tony bennet.

avatar van LucM
De single "Time to Swing" heb ik nog gehoord en toegegeven, het wordt professioneel gebracht en het swingt echt. Een goede zanger en performer is Helmut Lotti zeker, maar ik geef meer de voorkeur aan artiesten die origineel proberen te zijn dan degenen die platgetreden paden bewandelen.

avatar van Hans Brouwer
platedraaier schreef:
Ik zou niet weten wat hier mis mee is.De begeleiding is gewoon lekker en op de achtergrond gedraaid is dit ook gewoon lekkere muziek. Ik zou toch 10 keer liever deze cd van Helmot Lotti in mijn huiskamer opzetten dan onze "Toppers".
Patedraaier, ik deel je mening. Er is niets mis met deze nieuwste van Helmut. Gewoon een prima cd om naar te luisteren. En..... het swingt inderdaad .

avatar van LucM
Ik heb de nummers beluisterd via internet. Origineel is het allerminst maar het is wel goed gebracht en in dit genre komt Helmut Lotti goed tot zijn recht, ik sluit mij hier aan bij platedraaier en Hans Brouwer. Er zijn tenslotte heel wat Vlaamse artiesten die nog niet eens aan de hielen reiken van Helmut Lotti (ik denk in eerste instantie aan Kate Ryan).

avatar van platedraaier
3,0
Ik begrijp dat je Helmut Lotti niet echt geweldig vindt, maar plagiaat is dit geenszins.
Plagiaat is het claimen van auteursrecht over een werk waarover reeds auteursrecht geldt.
En de heer Lotti zingt hier zogeheten "standards" en dat is in de wereld van de swing heel gebruikelijk. Een Frank Sinatra of Ella Fitzgerald of Harry Connick of voor mijn part Lee Towers deden dit ook.
Dit is gewoon een lekkere bigband swing plaat. En zo onbekwaam gebracht als jij hier beweert, is het volgens mij niet. Maar dat mag natuurlijk wel jouw mening zijn.

avatar van LucM
Zoal eerder gezegd, Helmut Lotti bewandelt meestal platgetreden paden maar onbekwaam is hij daarom allerminst, hij heeft bovendien een groot stembereik.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 10:59 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 10:59 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.