MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Andrew Johnston - One Voice (2008)

mijn stem
geen stemmen

Verenigd Koninkrijk
Pop
Label: Syco

  1. Pie Jesu (3:24)
  2. Make Me a Channel of Your Peace (3:57)
  3. Walking in the Air (3:15)
  4. Panis Angelicus (3:17)
  5. Tears in Heaven (3:18)
  6. Agnus Dei (6:46)
  7. One Voice (2:32)
  8. Goin' Home (3:06)
  9. Imagine (2:47)
  10. I Have a Dream (2:45)
totale tijdsduur: 35:07
zoeken in:
avatar van Rhythm & Poetry
Dit ziet er wel interessant uit, weet iemand of dit iets is?

kotst in zijn teiltje


avatar
Jackson07
Als je van zijn manier van zingen houd en je houd van choirmusic is deze jongen een toppertje

avatar
Jackson07
Rhythm & Poetry schreef:
Dit ziet er wel interessant uit, weet iemand of dit iets is?

kotst in zijn teiltje


Behoorlijk zielige reactie trouwens, en dan doel ik op je spoiler tekst. Maar goed je zal nog wel 15 zijn, dan zou het een hoop verklaren. Maar je hoeft de muziek niet goed te vinden hoor, begrijp me niet verkeerd. Maar je hebt nog niet gestemd, dus je zal het album nog wel niet gehoord hebben, dat maakt jou reactie helemaal misplaatst.

Ontopic:
Het nummer Agnus Dei word trouwens ook gebruikt op een cd van Puff Daddy & The Family (No way out), volgens mij het begin van de Albumversie van I'll be missing you. Ik vind het een erg mooie en rustgevende cd van een jongen die zeker een hoop talent heeft, al moet je wel van Choirmusic houden natuurlijk, maar ook al hou je daar niet van, talent heeft hij zeker.

Ik geef hem 3 en een halve ster omdat het voornamelijk covers zijn, en daar hou ik absoluut niet van. Maar goed het is zijn 1e cd en hij is nog ERG jong, dus misschien komt het moment nog wel van de eigen nummers.

avatar van Rhythm & Poetry
Excuses, iedereen is wel eens flauw op de site, zo ook ik. Klik op mijn naam voor mijn echte leeftijd. En of ik dit album beluisterd heb? Lees mijn eerste reactie nog maar een keer daar staat het antwoord.

avatar
Jackson07
Rhythm & Poetry schreef:
Excuses, iedereen is wel eens flauw op de site, zo ook ik. Klik op mijn naam voor mijn echte leeftijd. En of ik dit album beluisterd heb? Lees mijn eerste reactie nog maar een keer daar staat het antwoord.

Ik had gezien hoe oud je was en je hebt gelijk iedereen is wel er eens flauw, en ik voelde me trouwens niet beledigt hoor, is ook niet 100% mijn muziek. Alleen het jochie heeft gewoon veel talent in zijn genre. Ik had ook het idee dat je het album niet gehoord hebt, maar daar kwam mijn reactie ook weer vandaan, want je kraakte hem wel een beetje af in je spoiler Maar goed wat ik al zei het is ook mijn muziek niet voor 100%. Geef mij MJ maar

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 14:05 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 14:05 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.