MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

John Butler Trio - Sunrise over Sea (2004)

mijn stem
3,87 (23)
23 stemmen

Australiƫ
Roots
Label: Jarrah

  1. Treat Yo Mama (4:49)
  2. Peaches & Cream (6:43)
  3. Company Sin (4:38)
  4. Betterman * (3:43)
  5. What You Want (5:21)
  6. Damned to Hell (1:47)
  7. Hello (4:26)
  8. Bound to Ramble (6:08)
  9. Seeing Angels (6:13)
  10. There'll Come a Time (3:35)
  11. Zebra (3:57)
  12. Mist (2:24)
  13. Old Man (5:10)
  14. Sometimes (11:34)
toon 1 bonustrack
totale tijdsduur: 1:06:45 (1:10:28)
zoeken in:
avatar
nicoot
Schandalig dat de live cd "Live in Sankt Gallen" niet op MuMe staat! Die plaat is zo ongelofelijk goed! Het gaat om een performance op het Open Air Festival in Sankt Gallen, maar ze hebben een dubbel zo lange set gespeeld, omdat de band voor of na hen de grens niet overmocht. Resultaat: dubbel cd, met fantastische extended version van Betterman, Ocean (instrumentaal huzarenstuk) en tal van andere. Op de site zetten, nu! Nee, het is geen bootleg, de kwaliteit is uitstekend.

avatar van Yamato
4,0
Ehm, het is de bedoeling dat gebruikers dat doen en aangezien jij hem er zo graag op wilt hebben lijkt me dat een taak die voor jou perfect is weggelegd.

avatar
nicoot
Yamato schreef:
Ehm, het is de bedoeling dat gebruikers dat doen en aangezien jij hem er zo graag op wilt hebben lijkt me dat een taak die voor jou perfect is weggelegd.

Hey, weet ik wel na 5 jaar. Ik vind gewoon nergens de perfecte 200x200 afmetingen.

avatar van Masimo
3,0
Erg leuk album! De stijl van John Butler spreekt me erg aan, en toen ik dit voor €5 euro zag liggen, moest ik deze dan ook meenemen. Mooi album met vrolijke uitspatters als bijvoorbeeld Zebra, hoewel er nog veel meer geweldigs op deze CD staat! Toch apart dat deze man slechts 9 beoordelingen heeft, jammer!

avatar van Yamato
4,0
Waar heb je hem dan vandaan? Voor 5 euro wil ik ook wel een origineel exemplaartje.

avatar van Masimo
3,0
Yamato schreef:
Waar heb je hem dan vandaan? Voor 5 euro wil ik ook wel een origineel exemplaartje.
Ik heb 'm in Lille gekocht, is een beetje ver reizen misschien..

Daar was 'n flinke aanbieding voor allemaal CD's voor 5 eurie per stuk, in 'n uitverkoopbak (te gek voor woorden he?)

avatar van Yamato
4,0
Nouja, er zijn genoeg CD's die minder dan dat waard zijn maar dit is er daar zeker geen van. Lille is me inderdaad iets te ver.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 05:48 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 05:48 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.