MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Mark Kozelek - The Finally LP (2008)

mijn stem
3,93 (7)
7 stemmen

Verenigde Staten
Folk / Rock
Label: Calde Verde

  1. The Piano Song
  2. Finally
  3. New Partner
  4. Send in the Clowns
  5. Lazy
  6. Bedtime Lullaby
  7. Celebrated Summer
  8. My Friend Bob
  9. If You Want Blood
  10. Gaping Mouth
zoeken in:
avatar van thebestfreaks
4,0
Een verzamelcd met wat rarities (voor het grote gedeelte covers) welke eerder vooral verschenen op tributes en benefitcd's. Ondanks mijn grote waardering voor Kozelek kon de komst van dit allegaartje me niet echt in een reikhalzende stemming brengen. Maar goed, hebben moest ik het natuurlijk wel ! En ik moet zeggen dat ik zeer positief verrast ben. Zoals we van Kozelek kennen weet hij andermans nummers te betoveren en in een sobere en sombere sfeer te brengen. Deze verzameling ligt verbazingwekkend gemakkelijk, en passend, in het gehoor. En van Celebrated Summer kan ik zowaar even erg gelukkig worden. Heerlijk.

Het is uiteraard niet te vergelijken met bv April wat onder Sun Kil Moon is uitgebracht, maar deze sobere verzamelaar is al met al boven verwachting.

1 The Piano Song
2 Finally
3 New Partner (Will Oldham)
4 Send in the Clowns (Stephen Sondheim)
5 Lazy (Low)
6 Bedtime Lullaby
7 Celebrated Summer (Hüsker Dü)
8 My Friend Bob (Dom Leone)
9 If You Want Blood (AC/DC)
10 Gaping Mouth

avatar
Davez
Prachtige akoestische cd. Inderdaad niet te vergelijken met "April". Ik ben heel blij met deze collectie nummers.

avatar
Davez
Het lukt me niet om de "Nights LP" op MuMe te zetten. Bij deze een verzoek aan iemand die dit leest om dat ook eens te proberen.

Die is NOG beter dan deze!

avatar van VanDeGriend
Die Kozelek blijft zijn fans op kosten jagen zeg. Dit is al de derde potpourri die hij recent uitbrengt. Op naar Calo Verde maar weer maar het begint wel een beetje te gek te worden zo. Het is kredietcrisis hoor Mark: ook voor ons.

Die Nights LP toevoegen heb ik ook al eens geprobeerd maar snel opgegeven toen het hoesje onvindbaar bleek (nu misschien wel te vinden?)

avatar
handsome_devil
inmiddels staat ie erop

avatar van radioplywood
Ik had nog nooit van de goede man/jongen gehoord. Ik heb deze plaat puur gekocht op de briljante cover:)

Ik was aangenaam verrast. Prachtige liedjes.

avatar van Ducoz
4,5
Je hoort er eigenlijk niet vanaf dat het merendeel covers zijn, ookal ken ik een deel van de originelen.
Schitterend uitgevoerd en(ondanks dat ik al een hoop albums van Sun Kil Moon en RHP in huis heb)begin eindelijk aan de stem van Kozelek te wennen, wat ik altijd als een vreemde eend in het genre had gevonden.
Mooie plaat, aanraader.

avatar van Pake G
VanDeGriend schreef:
Die Kozelek blijft zijn fans op kosten jagen zeg. Dit is al de derde potpourri die hij recent uitbrengt. Op naar Calo Verde maar weer maar het begint wel een beetje te gek te worden zo. Het is kredietcrisis hoor Mark: ook voor ons.

Die Nights LP toevoegen heb ik ook al eens geprobeerd maar snel opgegeven toen het hoesje onvindbaar bleek (nu misschien wel te vinden?)


Dank voor de tips... ik verslind Kozelek (ik al zijn hoedanigheid) Slowcore en sadcore to the max.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 00:28 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 00:28 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.