MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Morley - Seen (2008)

mijn stem
3,25 (2)
2 stemmen

Verenigde Staten
Pop
Label: Wrasse

  1. Somebody New (3:51)
  2. Temporary Lighthouses (4:27)
  3. Call on Me (3:36)
  4. Places I've Never Been (4:04)
  5. Bird over the Ocean (4:38)
  6. No Evidence (4:37)
  7. There There (4:21)
  8. Possible (3:42)
  9. Behind the Rim (3:42)
  10. Say What I Know (3:10)
  11. Crimes in the Garden (3:42)
  12. Hearts Horn (11:25)
totale tijdsduur: 55:15
zoeken in:
avatar van thebestfreaks
3,5
Op de debuut-cd van Morley (niet deze) speelde Jeff Buckley nog wat gitaar in en bood Joan Wasser ook ondersteuning. Nou, dat maakt mij erg benieuwd! De NYC-scene van die periode vind ik zowieso erg interessant. Zo kwam ik bij deze dame terecht. Het is een erg prettige variatie aan stijlen en Morley heeft een heerlijke stem, maar de cd verdwijnt gemakkelijk naar de achtergrond.

avatar van Kronos
3,0
Haar manier van zingen doet af en toe denken aan Buckley en in het nummer Behind the Rim hoor ik af en toe iets van Mojo Pin weerklinken.

avatar van Kronos
3,0
Toch wel een knap album. Goede zangstem, sfeervolle nummers, fijne productie. Niet zo in your face als Jeff Buckley, maar er zit soms iets van dezelfde kwaliteit in.

Er staat hier jazz als genre aangegeven. Dat klopt niet echt volgens mij.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 01:36 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 01:36 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.