MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Silent Force - Empire of Future (2000)

mijn stem
3,50 (5)
5 stemmen

Verenigde Staten / Duitsland
Metal
Label: Victor

  1. The Beginning (2:58)
  2. Live for the Day (5:44)
  3. The Empire of Future (6:22)
  4. Saints and Sinners (5:00)
  5. Tell Me Why (4:45)
  6. New Experiment (6:56)
  7. Six Past the Hour (4:45)
  8. Broken Wings (5:05)
  9. We Must Remain (5:11)
  10. I'll Be There (5:27)
  11. See Beyond * (5:33)
toon 1 bonustrack
totale tijdsduur: 52:13 (57:46)
zoeken in:
avatar van steve harris
3,0
zeer bombastisch album met een heel mooi intro

avatar van namsaap
4,0
Silent Force laat hier een lekkere pot - doch weinig originele - Power Metal horen. Sterkste punt van deze band is de zang van D.C. Cooper (o.a. ook Royal Hunt). Zijn warme stemgeluid is wat lager dan gebruikelijk in het genre en hier zingt hij erg sterk. Ook het spetterende gitaarwerk van Alex Beyrodt is een lust voor het oor. Hoogtepunten zijn Live For The Day en New Experiment.

avatar van vielip
3,5
Ik vind dit debuut juist nog niet zo typisch power metal achtig. Hierop nog best veel prog en symfo invloeden. En die maken dit debuut het buitenbeentje in de discografie van de band. Op latere albums ging het meer en meer richting power metal. Erg lang niet gehoord trouwens. Je brengt me op een idee

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 05:56 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 05:56 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.