MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Grinderswitch - Live Tracks (1995)

mijn stem
3,50 (2)
2 stemmen

Verenigde Staten
Blues / Rock
Label: One Way

  1. Kiss the Blues Goodbye (10:42)
  2. You're Gonna Miss Me When I'm Gone (11:27)
  3. How the West Was Won (15:33)
  4. Pickin' the Blues / I Ain't Got the Blues No More (14:08)
  5. Stoop Down Baby (8:34)

    met Paul Riddle en Toy Caldwell

  6. Hideaway (5:49)
totale tijdsduur: 1:06:13
zoeken in:
avatar
Mssr Renard
Heerlijke liveplaat met veel southern fried blues, met wat fijne covers en eigen werk. How the West was One is fabuleus! Picking the Blues van Elmore James heeft lekker slidespel en wat kan die Dru Lombar lekker zingen.

Grinderswitch is toch wel de bluesiest souther band uit de hoogtijdagen van Capricorn.

Deze plaat is als kwintet dus met orgel. Opgenomen (volgens mij) rond het uitkomen van Redwing.

avatar van Larzz
4,0
Pas aangeschaft. Eens met Mssr Renard. Alleen de productie laat wat te wensen over. Schrok bij het 1e nummer. Balans volledig naar links getrokken in het stereobeeld. Wordt later wel wat beter. Laatste nummer lijkt een studio opname te zijn. Gave versie van Freddie King's Hideaway.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 22:47 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 22:47 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.