MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Sort Sol - Flow My Firetear (1991)

mijn stem
4,00 (1)
1 stem

Denemarken
Rock
Label: Columbia

  1. Siggimund Blue (4:20)
  2. Daughter of Sad (3:17)
  3. Girl of 1000 Tears (2:51)
  4. Carry Me into the Sun (3:13)
  5. Midnight Train to Summer (4:03)
  6. Desdemona (3:29)
  7. Two Toungue Tale (3:17)
  8. Dyanne Thorne (2:37)
  9. Tatlin Tower (3:41)
totale tijdsduur: 30:48
zoeken in:
avatar van wizard
4,0
De (post)punk van 1980 is op dit album verdwenen voor een veel meer rock/pop-georiënteerd album. Flow My Firetear is een kort (half uurtje) maar krachtig album dat harde rock zoals op Siggimund Blue en Tatlin Tower afwisselt met rustiger, ingetogener nummers als Daughter of Sad en Midnight Train to Summer. Tijdens optredens en op de youtubeclips van concerten die ik heb gezien, lijkt Sort Sol veruit het best uit de voeten te kunnen met de harde, uptempo rock maar op Flow My Firetear werkt de afwisseling behoorlijk goed.
Een minpuntje van dit album vind ik dat sommige nummers wel erg kort zijn: het lijkt soms alsof ze nog niet helemaal af zijn, of dat ze iets te abrupt ophouden. Desalniettemin vind ik de meeste nummers de moeite waard, niet in de minste plaats door de zang van Steen Jørgensen.

4.0*

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 18:32 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 18:32 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.