MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Lil' Scrappy & G'$ Up - Silence and Secrecy: Black Rag Gang (2009)

mijn stem
1,50 (1)
1 stem

Verenigde Staten
Hip-Hop
Label: G'$ Up

  1. Crank It Up (3:07)
  2. Gettin' Money (4:50)
  3. Cell Phone Watch (4:28)
  4. That Ain't It (4:25)
  5. Hangtime (4:14)
  6. Damn (3:31)
  7. Big Rubberbands (3:46)
  8. Gas (3:06)
  9. Shawty Hell (3:03)
  10. Lick Gone Bad (4:08)
  11. Yummy Yum (2:44)
  12. Grustle Or Not (3:52)
totale tijdsduur: 45:14
zoeken in:
avatar
Maxmus
Tof album ja

avatar
Wat een afwisselende gastartiesten!

avatar van TheLegacy
Wat is er met hem gebeurd...

Dit was toch een Lil John & 50 Cent affiliated?

avatar van Game
Deze man was een paar jaar geleden best dope, maar hij is echt teruggevallen. Die gastartiesten... Wie is Young Vet nou weer?

Cover ziet er ook niet uit trouwens.

avatar van The SS
Hij heeft maar 1 nummer zonder young vet of pooh baby. XD

avatar van Jorge-E
En wie weet is dat nog een skit ofzo.

avatar van Game
Is pooh niet stront in het Amerikaans?

Leuke naam: Stront Baby


avatar
RedLightCityBoy
The SS schreef:
Hij heeft maar 1 nummer zonder young vet of pooh baby. XD


Young Vet en Pooh Baby vormen samen dan ook de groep: G'$ Up, die het album samen met Lil Scrappy hebben uitgebracht. Dus ik zal even een correctie doorsturen.

avatar
RedLightCityBoy
Wat een erg goedkoop en slecht plaatje is dit geworden zeg. Waar ik vaak waardering heb voor sommige dirty-south gooi ik dit album hetliefst gelijk weer van m'n pc af. De beats zijn gewoon erg slecht, de bekende drum partijen zijn hier weer in overvloed te horen. Irritante vastlopende snares, misselijk makende toeters en bellen zorgen hier voor zeer hinderlijke beats. Lil' Scrappy heeft lyricaal natuurlijk niks te melden, maar zijn stem is in ieder geval wel stukken beter dan de mannen van G'$ Up. Vooral Pooh Baby is een erg slechte rapper. Young Vet zit ertussen in, maar is alnsog minder. Ik heb lichtelijk hoofdpijn na mijn kennismaking met dit album. Nee, ik kan hier niks mee.
De swagger komt maar bij zo'n 3 nummers naar boven, erg jammer.
Yummy Yum is wel oke, mede door dat refrein. Bestwel lekker nummer.

avatar van KILLERBEE99
1,5
Dit stelt echt niks voor... ik vind Yummy Yum ook wel ok. het beste nummer van het album...

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 19:47 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 19:47 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.