MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Archie Shepp & Horace Parlan - Goin' Home (1977)

mijn stem
4,00 (10)
10 stemmen

Verenigde Staten
Jazz
Label: SteepleChase

  1. Goin' Home (6:08)
  2. Nobody Knows the Troubles I've Seen (4:40)
  3. Go Down Moses (4:18)
  4. Steal Away to Jesus (6:14)
  5. Deep River (4:49)
  6. My Lord What a Morning (4:38)
  7. Amazing Grace (4:20)
  8. Sometimes I Feel Like a Motherless Child (5:19)
  9. Swing Low, Sweet Chariot (2:42)
  10. Come Sunday (7:43)
totale tijdsduur: 50:51
zoeken in:
avatar van spoon
4,5
Kalme en fraaie sax en piano improvisatie's op Gospel standards. Doet me denken aan de Waldron en Lacy duo albums. Rustig en toch intens. Iedere noot lijkt er toe te doen.

avatar
Soledad
spoon schreef:
Kalme en fraaie sax en piano improvisatie's op Gospel standards. Doet me denken aan de Waldron en Lacy duo albums. Rustig en toch intens. Iedere noot lijkt er toe te doen.

Hoewel totaal verschillende spelers eenzelfde associatie hier

avatar
Kalamitsi
In zijn jonge jaren was Archie Shepp een explosief beest op de sax. Keigoed maar niet echt toegankelijk. Als je kennis wil maken met de tot rust gekomen ex-militant dan is dit een mooie instapper. Pianist Horace Parlan en Shepp bewerken samen subtiel en hoorbaar op hun gemak gospelklassiekers. Er zijn overigens meer duo-albums van hem met niet de minsten en van vergelijkbare kwaliteit.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 22:19 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 22:19 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.