MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Lunascape - Reflecting Seyelence (2002)

mijn stem
3,67 (15)
15 stemmen

Belgiƫ
Pop
Label: B Track

  1. Your Shadow (4:42)
  2. Tears from the Moon (4:15)
  3. My 2nd Skin (3:57)
  4. Love = Creepy (4:00)
  5. Lane Navachi (3:40)
  6. Sin for Me (4:02)
  7. Love Leather (3:56)
  8. Sequoia (3:08)
  9. Yairo (3:09)
  10. Inferno (4:25)
  11. Mourning Star (4:16)
  12. Dream Scenario (3:54)
totale tijdsduur: 47:24
zoeken in:
avatar van Zachary Glass
Ha - de enige groep uit mijn humdrum town Deinze die de site (voorlopig? ) haalde.

En ze mochten nog samenwerken met de producer van Texas ook, dacht ik.

De muziek zelf? Heb er ooit een paar nummers van gehoord, klinkt als een potpourri van The Cranberries, Sinéad O'Connor en tweedehands Massive Attack-songs.

Ik dacht de zangeres hier (= Kyoko Baertsoen) ooit op een blauwe maandag de kastanjes uit het vuur mocht zingen bij Hooverphonic.

avatar
4,0
En het nummer Tears from the Moon is gecoverd door Sinead O Connor. En dat kunnen niet veel Belgische bands zeggen...

avatar van titan
2,0
titan (crew)
Zachary Glass schreef:

Ik dacht de zangeres hier (= Kyoko Baertsoen) ooit op een blauwe maandag de kastanjes uit het vuur mocht zingen bij Hooverphonic.

Dat klopt als een zwerende vinger, invloeden van deze band zijn overigens ook duidelijk aanwezig op dit album.

avatar
4,0
zwaar onderschatte groep toch niet normaal?
hoor je toch zo weinig van, en zoals gezegd wordt zelfs sinnead o connor coverd als het ware hier een nummer van...

jammer

4* waard beetje a la hooverphonic qua stijl vin ik toch wel

avatar van grovonion
4,0
Vind ik beter dan Hooverphonic, een van de grootste fouten van Calier om haar te vervangen. Alhoewel ik niet weet hoe de vervanging in zijn gang is gegaan.

avatar van nootjes
Lane Navachi is voor mij de beste song van deze plaat, al is het voor het grootste deel onverstaanbare brabbeltaal. De eerste drie nummers zijn eigenlijk ook kwalitatief dik in orde, maar de rest van het album kan me eigenlijk niet zo boeien.

Nu goed, triphop uit België en eens géén Hooverphonic, daar kan niks mis mee zijn. En als een van je liedjes gecovered wordt door één van De Groten, dan wil dat toch wel iets zeggen. Al snap ik niet hoe Sinéad ooit bij hun nummer terecht gekomen is, zou dat simpelweg 'dikke chance' geweest zijn?

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 20:44 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 20:44 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.