MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

The Doors of the 21st Century - Live in Hollywood: New Year's Eve 2004 (2004)

mijn stem
3,75 (2)
2 stemmen

Verenigde Staten
Rock / Blues
Label: DiscLive

  1. Peace Frog (3:46)
  2. Roadhouse Blues (6:22)
  3. Break on Through (To the Other Side) (5:30)
  4. When the Music's Over (13:54)
  5. Love Me Two Times (6:15)
  6. Backdoor Man (8:28)
  7. Five to One (7:29)
  8. The Crystal Ship (4:26)
  9. People Are Strange (3:02)
  10. Spanish Caravan (6:52)
  11. The Changeling (5:05)
  12. Love Her Madly (4:12)
  13. Been Down So Long (5:31)
  14. Riders on the Storm (11:51)
  15. L'America (6:05)
  16. Cars Hiss by My Window (5:02)
  17. Hyacinth House (3:05)
  18. Texas Radio (5:33)
  19. Not to Touch the Earth (4:36)
  20. L.A. Woman (10:18)
  21. Wild Child (3:39)
  22. Soul Kitchen (8:08)
  23. Light My Fire (14:11)
totale tijdsduur: 2:33:20
zoeken in:
avatar
Stijn_Slayer
Iemand enig idee of dit aardig is of niet?

avatar van vin13
Ja, Ian Astbury van The Cult zingt en dat is voor mij persoonlijk een betere zanger dan Jim ooit geweest is.

avatar
Stijn_Slayer
Bedankt. Ik ben eigenlijk niet bekend met Astbury, maar als deze CD goed te doen is zal ik hem binnenkort eens beluisteren.

avatar van Lee Malone
3,0
Neen, eerder teleurstellend concert. Ik heb ze in 2003 in Vorst Nationaal gezien met Astbury, wat een fantastisch concert was. Dit concert hier dateert van amper 2 weken later, daarom verwachtte ik dezelfde intensiteit en kwaliteit terug te horen en zo de herinnering levendig te houden.

Jammer genoeg klinkt Astbury zowat constant alsof hij een halve kip in 1 keer naar binnen wil werken, klinkt Krieger behoorlijk slordig en Manzarek veelal saai... In zowat alles het tegengestelde van wat ik me nog van Vorst Nationaal herinner.

Laat deze (als hij nog te verkrijgen zou zijn) dan ook maar links liggen en ga in de plaats daarvan eens kijken als ze nog eens langs komen in België of Nederland!

avatar van vin13
Ik heb zelf de Dvd LA Woman live uitgegeven in 2003 en die is goed.

avatar
Stijn_Slayer
Lee Malone heeft gelijk. Astbury komt hier niet al te best voor de dag, en Krieger is inderdaad slordig. Je schrikt je dood als 'Peace Frog' wordt ingezet, dat is echt slecht gespeeld. Na 'Roadhouse Blues' wordt het gelukkig wel wat beter. Het songmateriaal is natuurlijk uitstekend, en Manzarek vind ik niet slecht.

Astbury mocht z'n 'stoere' fuckpraatjes ook wel achterwege laten. Op deze manier wordt hij haast een karikatuur.

De huidige zanger is trouwens veel beter dan Astbury (ook als Astbury wel in vorm is).

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 23:47 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 23:47 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.