MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Marshall Jefferson - Day of the Onion (1996)

mijn stem
1,50 (1)
1 stem

Verenigde Staten
Dance
Label: KTM

  1. Party Time (8:47)
  2. Funk in Outer Space (6:32)
  3. If2 Were 3 (7:00)
  4. Find the Groove (8:25)
  5. Jump on It (6:46)
  6. Him Or Me (5:31)
  7. Day of the Onion (7:25)
  8. Floating (8:36)
  9. Love Gets Sronger (6:58)
  10. Payday (7:03)
totale tijdsduur: 1:13:03
zoeken in:
avatar van RogerV
1,5
Een belangrijke pionier van de housemuziek, maar in de jaren 90 al snel niet meer relevant. En op dit album is ook wel te horen waarom.

Het album grossiert vooral in intens saaie, repititieve en nietszeggende tracks. Allemaal op basis van een riedeltje dat veel te veel minuten wordt herhaald. Het is degelijk geproduceerd maar eigenlijk vooral housemuzak te noemen. Niet heel verbazend dat het geen succes was en ook direct in de vergetelheid is geraakt.

Day of the Onion en Love Gets Stronger zijn net wat beter. Maar duren ook weer veel te lang zonder dat er iets gebeurt.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 16:00 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 16:00 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.