MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

The Lovin' Spoonful - Singles A's & B's (2006)

mijn stem
4,00 (3)
3 stemmen

Verenigde Staten
Pop / Rock
Label: Repertoire

  1. Summer in the City (2:41)
  2. Daydream (2:20)
  3. Do You Believe in Magic (2:06)
  4. You Didn't Have to Be So Nice (2:27)
  5. Did You Ever Have to Make Up Your Mind (2:00)
  6. Rain on the Roof (2:14)
  7. Nashville Cats (2:35)
  8. Darling Be Home Soon (3:34)
  9. She Is Still a Mystery (3:00)
  10. Six O'Clock (2:42)
  11. Never Going Back (2:51)
  12. Fishin' Blues (2:01)
  13. Darlin' Companion (2:21)
  14. Bald Headed Lena (2:23)
  15. On the Road Again (1:51)
  16. Revelation:Revolution '69 (2:21)
  17. My Gal (2:37)
  18. Butchie's Tune (2:36)
  19. Full Measure (2:41)
  20. Night Owl Blues (3:01)
  21. Warm Baby (2:01)
  22. Only Pretty, What a Pity (3:01)
  23. You're a Big Boy Now (2:32)
  24. Pow (Theme from What's Up Tiger Lily?) (2:30)
  25. Run with You (1:55)
  26. Amazing Air (2:51)
  27. Didn't Want to Have to Do It (2:37)
  28. Money (1:54)
  29. Close Your Eyes (2:44)
  30. Me About You (3:50)
  31. Lonely (Amy's Theme) (4:23)
  32. Forever (3:21)
totale tijdsduur: 1:24:01
zoeken in:
avatar van Droombolus
4,0
In het oerwoud van Spoonful verzamelaars is mijn keuze op deze gevallen om de eerste 3 LPs mee aan te vullen. Omdat ie op de singles gebaseerd is staan hier weer andere nummers op dan op de doorsnee comp en dat zijn nou psies de nummers die ik nog mis. Onbeduidende B-kantjes als Forever ( wat op mijn kopie sjarmant omgedraaid is met Lonely, zonder dat de tracklisting daarop aangepast is ) heb ik het dan over .. Het enige wat ik hier nog mis in vergelijk met m'n olde Golden Hour LP in combi met die 3 LPs is Younger Generation. Swah.

avatar van Tonio
4,5
Wat blijft dit toch een heerlijke muziek. Tuurlijk, er is veel meer hoogstaande muziek en met veel meer complexiteit en zeggingskracht. Maar hoe komt het dan dat ik The Lovin' Spoonful zo regelmatig draai?

Die rits prachtige singles kennen we natuurlijk allemaal, althans iedereen die nu zo tussen de 60 en 75 jaar is. En dan vind ik hun grootste hit (Summer in the City) nog de minste. Wat is het genieten van songs als Do You Believe in Magic, You Didn't Have to Be So Nice, Did You Ever Have to Make Up Your Mind, Rain on the Roof en het mooie Darling Be Home Soon. Dit soort songs worden bijna niet meer gemaakt.

Maar de b-kantjes zijn ook heel interessant. En wat ben ik blij met hun versie van Never Going Back van mijn held John Stewart. Wat een prachtnummer is dit toch.

avatar van Tonio
4,5
The Lovin' Spoonful blijft nog altijd zeer regelmatig terugkomen op mijn virtuele draaitafel. Heerlijke muziek voor onder het wandelen, bij het douchen of tijdens het koken.

Onderschatte band.

avatar van IntoMusic
Thanks voor de update, want daardoor heb ik ‘m ook alvast in mijn playlist gezet voor de treinreis morgen. Wel grappig dat ik als The Doors fan pas later doorhad wie John Sebastian was toen hij met hun live (In Concert) optrad. Zeker een ondergewaardeerde band maar ook bandmember.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 09:31 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 09:31 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.