MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Green on Red - Gravity Talks (1983)

mijn stem
3,87 (31)
31 stemmen

Verenigde Staten
Rock
Label: Slash

  1. Gravity Talks (2:37)
  2. Old Chief (3:30)
  3. 5 Easy Pieces (2:23)
  4. Deliverance (5:46)
  5. Over My Head (3:06)
  6. Snake Bit (4:29)
  7. Alice * (4:11)
  8. Blue Parade (4:31)
  9. That's What You're Here For (2:11)
  10. Brave Generation (4:16)
  11. Abigail's Ghost (2:41)
  12. Cheap Wine (4:10)
  13. Narcolepsy (5:37)
toon 1 bonustrack
totale tijdsduur: 45:17 (49:28)
zoeken in:
avatar
4,5
Prachtig 2e album van Green on Red ,ook een van de eerste platen in de Paisley Underground scene.Een album vol overgave en vuur met de stem van Dan Stuart.Kopen als het nog verkrijgbaar is.

avatar van wibro
4,0
Uitstekend album van deze amerikaanse rockband. Ik kende dit album tot nu toe alleen van 'Gravity Talks' en '5 Easy Peaces', maar dit zijn voor mij zeker niet de beste nummers. 'Snake Bit' en 'Cheap Wine' zijn voor mij de sterkste songs. Vreemd dat dit album tot nu toe maar 9 stemmen heeft. Dit is toch echt de betere 'eighties' rock. Gauw maar eens de 10e stem toevoegen en die is zeker niet laag.

4,5*


avatar van Cellulord
aiaia, wat een flauw gedoe. Een van de weinige albums die ik heb moeten stoppen. Niets voor mij.

avatar van EttaJamesBrown
3,5
Cellulord schreef:
aiaia, wat een flauw gedoe. Een van de weinige albums die ik heb moeten stoppen. Niets voor mij.


Blijf het voor de komende jaarlagen proberen. Pareltjes liggen nog in het verschiet.

avatar van Cellulord
EttaJamesBrown
Word het echt beter (voor mij)? Op meer dan 600 albums, dit jaar, is dit nr 11 die ik heb moeten stop zetten.
Ik zal eens een andere plaat proberen. Enig idee welke mij mogelijk zou kunnen bevallen?

avatar van EttaJamesBrown
3,5
Ach, ik wil alleen maar aangeven dat in mijn jaarlijstjes bv The Killer inside me wel voorbij gaat komen. Ik denk dat jij meer iets zult hebben met bv Mark Lanegan of Masters of Reality, in plaats van Green on Red.

avatar van Lukas
Bericht verwijderd. We gaan het hier verder over dit album hebben. Vragen over het stem- en luistergedrag van Celluloid kunnen ook via DM.

avatar van Venceremos
4,0
Gaaf gebruik van 'kermisinstrumenten' icm vervormde slide en/of steel. Ik hou van (muzikale) vervreemding.

RVG heeft hier trouwens erg goed naar geluisterd, tot stemgeluid aan toe.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 02:54 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 02:54 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.