Hoog tijd dat er van deze man ook wat werk opstaat. Laurent Hô is de godfather van de Franse hardcore, en domineert met z'n label (UWe) de Franse underground. De TTM van Frankrijk zeg maar, al is het dan wat uitgebreider, en klinkt het uitgebrachte werk wat anders.
Ingler staat voor terror, al klinkt dat nu wat achterhaald. "Play W Tel" vormt de A kant, en begint met wat leuke distorted stuff, enkele leuke samples en stevig gebeuk. Het klinkt nogal leeg (en ook niet meer zo hard) naar moderne standaarden, maar het blijft wel leuk.
"Xatix" klinkt wat voller (en beter), met enkele coole voice samples en lekkere basses. Vooral het einde van de track weet wel te bekoren. "Future Is Dead" sluit de EP af, en bouwt vooral voort op enkele freaky voice samples. Leuk trackje.
Al bij al een degelijk EP, maar klinkt toch wat oud, zeker voor een release van 2001. Maar slecht is het natuurlijk niet. 3*, zal wel eens zoeken naar beter werk van Hô (voornamelijk de hoesjes dan).