MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Ingler - from_metaENDS (2001)

mijn stem
3,00 (1)
1 stem

Frankrijk
Electronic
Label: Epiteth

  1. Play W Tel (4:34)
  2. Xatix (4:54)
  3. Future Is Dead (5:09)
totale tijdsduur: 14:37
zoeken in:
avatar van Onderhond
3,0
Hoog tijd dat er van deze man ook wat werk opstaat. Laurent Hô is de godfather van de Franse hardcore, en domineert met z'n label (UWe) de Franse underground. De TTM van Frankrijk zeg maar, al is het dan wat uitgebreider, en klinkt het uitgebrachte werk wat anders.

Ingler staat voor terror, al klinkt dat nu wat achterhaald. "Play W Tel" vormt de A kant, en begint met wat leuke distorted stuff, enkele leuke samples en stevig gebeuk. Het klinkt nogal leeg (en ook niet meer zo hard) naar moderne standaarden, maar het blijft wel leuk.

"Xatix" klinkt wat voller (en beter), met enkele coole voice samples en lekkere basses. Vooral het einde van de track weet wel te bekoren. "Future Is Dead" sluit de EP af, en bouwt vooral voort op enkele freaky voice samples. Leuk trackje.

Al bij al een degelijk EP, maar klinkt toch wat oud, zeker voor een release van 2001. Maar slecht is het natuurlijk niet. 3*, zal wel eens zoeken naar beter werk van Hô (voornamelijk de hoesjes dan).

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 22:34 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 22:34 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.