MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Dearhunter - The Sun Came Out (2008)

mijn stem
geen stemmen

Nederland
Pop
Label: V2

  1. Stacey
  2. The One
  3. More Life
  4. Calamity High
  5. When You Smile
  6. Anytime Anywhere
  7. Innocent
  8. The Sound of the Summer
  9. The Sun Came Out
  10. Miss America
  11. Be Careful
  12. Expected to Rock
  13. Arms
zoeken in:
avatar
Tomio
Er zijn voorbeelden te over van bands, die tot grote hoogten stegen mede dankzij de aanwezigheid van twee kapiteins op een schip. Wealthy Beggar, de band van Tom Sikkers en Derrick van Schie, valt voor mij ook onder deze categorie. Na de release van een zeer goed album voorafgegaan door een meer dan voortreffelijke e.p. viel deze band echter al uit elkaar vanwege onenigheid over de muzikale koers.

Dit solo project van Derrick van Schie is wel aardig met enkele leuke songs, maar haalt nergens het niveau van Wealthy Beggar.
Tom Sikkers' huidige band Daybroke vind ik zelfs een grotere teleurstelling: simpele pop-rock deuntjes, waarvan je tegenwoordig honderd in een dozijn hoort.

Volgend jaar is het 10 jaar geleden dat Wealthy Beggar hun afscheidsconcert gaf. Daryll-Ann besloot onlangs na 10 jaar de draad weer op te pakken. Misschien geeft het de heren Van Schie en Sikkers inspiratie en volgen ze dit voorbeeld.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 17:11 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 17:11 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.