MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Wedlock vs. Comababy - Void Sector: Legend Memorandum (2005)

mijn stem
3,83 (3)
3 stemmen

Nederland
Dance
Label: Enzyme VIP

  1. Void Sector (Assault) (6:22)
  2. Void Sector (Massacre) (4:19)
  3. Void Sector (Legend) (4:52)
  4. Void Sector (Premonition) (5:24)
  5. Void Sector (Solitude) (6:40)
  6. Void Sector (Tremor) (2:04)
  7. Void Sector (Hymn) (7:02)
  8. Void Sector (Fragment) (2:09)
totale tijdsduur: 38:52
zoeken in:
avatar van Hellblazer
4,0
Grappig concept wel. 8 Remixen van de grootste Darkcore/ Breakcore-producers.

Chapter 01 - Premonition By Mindustries is een goede opener. Weet de sfeer goed te zetten. Mysterieus, donker en niet te hard. Leuke fotogeluiden en de typische Void Sector geluiden zijn ook goed te bekennen.
Chapter 02 - Tremor By Ruffneck & Meander is wat chaotischer. Het is dan ook Breakcore. De Void Sector geluiden zijn wat minder goed te bekennen hier. Meer Breakcoregeluid, maar een beetje saai, jammer genoeg.
Legend heeft sommige Void Sector geluiden verandert: gepitcht of juist verlaagd. Lekker speels kickje wel met de leuke geluiden verandert door de synth.
Assault, van Nosferatu is harde variant. Lekker harde kicks wat een vol geluid geeft zodat de remixtitel wordt waargemaakt.
Massacre is inderdaad ook erg wild en chaotisch. Het is dan ook een bloedbad. Goede Breakcore-variant met goede geluiden en een flink tempo.
Fragment is gewoon een gemanipuleerde stem (die erg goed klinkt btw) en een heel verhaal lult. Niet echt boeiend dus volgende nummer.
Beste hoofdstuk samen met Solitude denk ik. Hymn van The Outside Agency heeft een perfect tempo en is niet zo wild. Hele mooie opbouwtjes steeds en een goed sfeertje.
Solitude van Ophidian kende ik al. Ook een goed ritme. Alsof iemand huppelt. De mysterieuze sfeer komt hier ook perfect naar voren met de futoristische stem en de bijgeluidjes. Na een tijdje beukt het nummer nog best hard, maar de toffe geluidjes blijf je goed horen.
Er zitten echt goede remixen bij als je het mij vraagt. Goede sfeer zit verspreid over dit plaatje. Een beetje eng en mysterieus, alsof je in een grote, donkere kelder zit. Heel goed gedaan.
4*

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 10:04 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 10:04 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.