MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Tim Buckley - Works in Progress (1999)

mijn stem
3,75 (14)
14 stemmen

Verenigde Staten
Rock
Label: Rhino

  1. Danang (Takes 7 + 8 Intercut) (6:30)
  2. Sing a Song for You [Take 11] (5:43)
  3. Buzzin' Fly [Take 3] (6:44)
  4. Song to the Siren [Take 7] (3:28)
  5. Happy Time [Take 14] (3:13)
  6. Sing a Song for You [Take 8] (2:40)
  7. Chase the Blues Away [Take 3] (4:00)
  8. Hi Lily, Hi Lo [Take 7] (3:37)
  9. Buzzin' Fly [Take 9] (5:07)
  10. Wayfaring Stranger [Take 4] (4:24)
  11. Ashbury Park Version 1 [Take 8] (2:47)
  12. Ashbury Park Version 2 [Take 14] (3:21)
  13. Ashbury Park Version 2 [Take 25 Labeled Master] (3:28)
  14. Dream Letter (Takes 17-16 Intercut) (5:13)
  15. The Father Song [Take 3] (2:44)
  16. The Fiddler [Rough Mix] [Instrumental Version of ''Phantasmagoria in Two''] (3:28)
totale tijdsduur: 1:06:27
zoeken in:
avatar van AdrieMeijer
4,0
Deze moeilijk te vinden cd bevat nummers uit de periode tussen Goodbye and Hello en Happy Sad. Het mooie van deze Works in Progress is dat je heel goed hoort dat Tim Buckley zijn folkverleden achter zich begon te laten en meer en meer de jazz-kant op wilde. Sommige songs (Danang en Ashbury Park) werden later omgesmolten tot Love From Room 109, Sing a Song For You was al helemaal klaar voor de nieuwe plaat, andere songs moesten nog wel wat rijpen voor ze klaar waren voor de definitieve versie ( Song To The Siren en Chase The Blues Away). En daarnaast horen we songs die Buckley wel uitprobeerde, maar nooit op een officiële plaat uitbracht. De geluidskwaliteit is perfect en voor alle fans die vooral de periode van Dream Letter-Live in London zo mooi vinden, is dit verplichte kost.
The Father Song is trouwens gebruikt voor de film Changes uit 1969, ik heb hem gezien maar er is me niets van bij gebleven behalve de soundtrack.

avatar van ArnoldusK
4,0
Mijn eerste kennismaking met Pa Buckley. Ik ben helemaal overrompeld.
Deze takes zijn alsof we stiekem mee mogen luisteren naar zijn schone creaties. Soms wat gemompel vooraf of achteraf, maar in elk geval met weinig opsmuk. Kaal, oprecht.

Hoor sterke linken met tijdgenoten Donovan, Fred Neil en Gene Clark.

Die Tim, maar 28 jaar hier verbleven...

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 20:05 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 20:05 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.